Kontrolden Çıkan Araç Kaza Yaptı: 3 Ölü - Son Dakika

Kontrolden Çıkan Araç Kaza Yaptı: 3 Ölü

09.08.2010 08:56

1
ATATÜRK Havalimanı personelinin taşıyan servis midibüsü, O- 1 Karayolu Çobançeşme Mevkii'nde lastiğinin patlaması sonucu kontrolden çıkıp bariyerlere çarptıktan sonra devrildi. Kazada, 3 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
2
Kaza nedeniyle kapanan karayolunun havalimanı istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu. Kaza, bugün saat 06.30 sıralarında O- 1 Karayolu Çobançeşme Mevkii'nde meydana geldi.
3
Bakırköy yönünden Atatürk Havalimanı'na personel götüren henüz plakası ve sürücüsü belirlenemeyen servis midibüsü, sağ ön lastiğinin patlaması sonucu kontrolden çıktı, bariyerlere çarparak yan yattı.
4
Kazada, yaklaşık 30 metre kadar sürüklendikten sonra durabilen midibüsteki 3 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. Yaralılar olay yerine sevk edilen ambulanslarla çevre hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.Kaza nedeniyle kapanan O-1 Karayolu'nun havaalanı istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Kontrolden Çıkan Araç Kaza Yaptı: 3 Ölü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden