Şahan Gökbakar'dan duygulara tercüman olan Elmalı davası tepkisi: İnsanın böğüre böğüre ağlayası geliyor - Son Dakika

Şahan Gökbakar'dan duygulara tercüman olan Elmalı davası tepkisi: İnsanın böğüre böğüre ağlayası geliyor

01.07.2021 11:09

Antalya'nın Finike ilçesinde, iki kardeşin istismara uğramasına ilişkin yürütülen soruşturmada, tutuklanan annenin ve çocukların üvey babasının adli kontrolle serbest bırakılmasına tepki yağdı. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar Elmalı davasıyla ilgili "İnsanın böğüre böğüre ağlayası geliyor sinirden. Vay arkadaş ya" paylaşımını yaptı.

1
Türkiye'yi ayağa kaldıran olayla ilgili #ElmalıDavası etiketiyle binlerce paylaşım yapılıyor. Elmalı davasında siyasetçiler, sporcular ve spor kulüpleri de dahil olmak üzere herkes tek ses olurken; birçok oyuncu, müzisyen ve sanatçıdan da olaya ilişkin ciddi tepkiler gelmeye devam ediyor.

2
Ünlü oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar da olayla ilgili tepkisini sosyal medya hesabından dile getirdi.
3
'İNSANIN BÖĞÜRE BÖĞÜRE AĞLAYASI GELİYOR'
İNSANIN BÖĞÜRE BÖĞÜRE AĞLAYASI GELİYOR
Gökbakar paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Bir anne, üvey baba ve bunların bazı tanıdıkları 6 ve 9 yaşında iki çocuğa cinsel tacizde bulunuyor. Babaanne bu olayı polise bildiriyor."
4
"Çocuklar psikologlar tarafından inceleniyor ve bu dönemde çocuklar resimler yaparak, çizerek tacizi ve tecavüzü anlatıyorlar. Mahkeme önce tutukladığı sanıkları ikinci celsede serbest bırakıyor öyle mi??? Gerçekten böyle mi??? İnsanın böğüre böğüre ağlayası geliyor sinirden."
5
"Vay arkadaş ya... Buralar ne hale geldi böyle... Burası dünyada tek çocuk bayramı olan Türkiye Cumhuriyeti! Kendinize geliiiiin artık."
6

Son Dakika Şahan Gökbakar'dan duygulara tercüman olan Elmalı davası tepkisi: İnsanın böğüre böğüre ağlayası geliyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement