Ünlülerin Deprem Yorumları... - Son Dakika

Ünlülerin Deprem Yorumları...

24.10.2011 17:21

1
Ünlü sosyal paylaşım sitesi Twitter'da, Van'da meydana gelen 7,2 şiddetindeki deprem birçok kesim tarafından üzüntüyle karşılanırken, ünlülerin de sanal ortamda üzüntülerini ve tepkilerini dile getirdiği görüldü.
2
Ebru Gündeş: "Bu felakete maruz kalan tüm vatandaşlarımızın acısını paylaşıyor, yaşamını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ve enkazda kalan kardeşlerimizden dualarımızla haber bekliyoruz. Rabbim yardımcıları olsun."
3
Emre Aydın: "Van'a destek için @emre_aydin resmi sitesini Kızılay'a yönlendirdik. Elimizden geldiğince desteklerimizi yapacağız, hep beraber yapmalıyız!" mesajını yayınladı.
4
Esra Erol, yazlığını depremzedelere açacağını ve depremzede çocukların da okul sorununu çözeceğini açıkladı. Esra Erol öncelikle Büyükada'da bulunan 12 odalı pansiyonu Vanlı depremzedeler için tahsis edeceğini duyurdu.
5
Ali Sunal: "1999 yılından beri toplanan deprem vergilerinin Van'a ulaştırılacağını umuyorum."
6
Ceyda Düvenci: "Günün herkes için aydın olması adına bugün Van için düşünelim, çare bulalım ve eşya paylaşalım. Tüm ısıtıcı firmaları harekete geçsin."
7
Yıldız Çağrı Atiksoy: "Hepimizin kalbi Van'da atıyor. Yardımlara desteklere devam. Uyumak yok Türkiye."
8
Tolga Çevik: "Hem kendim hem de film ekibim adına, bütün Van'a ve tüm Türkiye'ye "bütün kalbimizle geçmiş olsun."
9
Burak Özçivit: "Çarşamba kar geliyormuş Van'a. Allah kolaylık versin. Yardım zamanı..."
10
Tuba Ünsal: "Allah Van'daki herkesin yardımcısı olsun. Bütün dualarımız göçük altında kurtarılmayı bekleyenlerle ve yakınlarını kaybedenlerle."
11
Nilgün Belgün: "Bu acıları gördükçe zaman zaman yaşadığım sıkıntıların,üzüntülerin kafama taktığım şeylerin çok değersiz ve anlamsız olduğunu fark ettim. "
12
Kenan Doğulu: "Van bütün ülkenin yüreği ve duaları sizinle. Tanrı yanımızda olsun."

Son Dakika Ünlülerin Deprem Yorumları... - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement