Yeşilçam'ın en romantik çiftiydi! Kartal Tibet'in ölümüyle yıkılan Hülya Koçyiğit'ten yürek burkan paylaşım - Son Dakika

Yeşilçam'ın en romantik çiftiydi! Kartal Tibet'in ölümüyle yıkılan Hülya Koçyiğit'ten yürek burkan paylaşım

02.07.2021 10:32

Yeşilçam'ın usta ismi oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet, 83 yaşında hayata veda etti. Kartal Tibet'in vefatı birçok filmde başrol paylaştığı Hülya Koçyiğit'i de yasa boğdu. Koçyiğit sosyal medya hesabından Tibet için duygusal bir paylaşım yaptı.

1
Yeşilçam'ın usta ismi oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet, 83 yaşında hayata veda etti.
2
200'e yakın filmle Türk sinemasına önemli katkılar sunan sanatçı Karaoğlan ve Tarkan başta olmak üzere birçok unutulmaz karakteri canlandırmıştı. Usta ismin ölüm haberinden sonra birçok filmde başrolü paylaştığı Hülya Koçyiğit'i de derinden sarstı.
3
Yeşilçam'ın en romantik çiftlerinden olan, her filmde aşklarıyla gönlümüzde yer edinen Kartal Tibet ve Hülya Koçyiğit normal hayatta da çok iyi arkadaştı.
4
Hülya Koçyiğit usta ismin ölüm haberini alır almaz, bir film karesini paylaşarak rol arkadaşına, dostuna acıklı bir mesajla veda etti.

5
İşte yürek burkan o paylaşım:
İşte yürek burkan o paylaşım:
"Türk sinemasının usta ismi Kartal Tibet'i, arkadaşımı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Onunla birçok filmde rol arkadaşı olmanın dışında ailecek birçok güzel anıyı da paylaştık. Türk sinemasından hem oyuncu hem yönetmen olarak senin gibi usta bir isim; hayatımızdan senin gibi bir arkadaş, kardeş, dost geçtiği için sonsuz şükürler olsun. Ruhun şad olsun benim canım arkadaşım. Hepimizin başı sağolsun. Tüm sevenlerine sabır dilerim."
6
7
8

YORUMLAR (3)
  • Doğan Kaya: ALLAH Rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok üzüldüm ne mutlulu bize bizim kuşağımız onun ve onun gibi büyük oyunculara geldi Türkçesi ile diksiyonu ile muhteşem bir oyuncuydu kimi zaman drama ağlattı kimi zaman komedi güldürdü şimdikiler kirli sakallı şehir eşkiyaları gibi ne diksiyon var ne kültür Cevap Yaz 150 10 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Yeşilçam'ın en romantik çiftiydi! Kartal Tibet'in ölümüyle yıkılan Hülya Koçyiğit'ten yürek burkan paylaşım - Son Dakika


Advertisement