GÜNDEM / 5 Ocak 2023 - Son Dakika

GÜNDEM / 5 Ocak 2023

05.01.2023 09:27
GÜNDEM / 5 Ocak 2023

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Mobil Uygulama Tanıtım Toplantısı ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak.

6 Nisan 1920

1- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Mobil Uygulama Tanıtım Toplantısı ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak.

(Ankara/12.00/13.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Genel Merkezi'nde düzenlenecek "Liderler Buluşması"nda bir araya gelecek.

(Ankara/12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Teknoloji, Teknolojinin Kullanımı, Sorunlar, Çözümler ve İçerik Geliştirme Çalıştayı'na katılacak.

(İstanbul/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- TBMM'den

Genel Kurulda, bazı uluslararası anlaşmaların onaylanmasının uygun bulunduğuna dair kanun teklifleri ele alınacak.

Plan ve Bütçe Komisyonunda, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Anonim Şirketi ile Türkiye Varlık Fonunun 2021 Yılı Mali Tabloları ve Faaliyetleri ile İlgili Denetim Raporlarının Sunulduğuna Dair Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi görüşülecek.

(14.00/13.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

EKONOMİ FİNANS

1- Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MÜSİAD Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı'na iştirak edecek.

(İstanbul/14.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, haftalık para ve banka istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/14.30)

KÜLTÜR SANAT

1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TRT ortak yapımı "Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa" filminin Atatürk Kültür Merkezi'ndeki galasına katılacak.

(İstanbul/18.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

????

SPOR

1- Spor Toto Süper Lig'in 17. haftası, Gaziantep FK-Medipol Başakşehir, Adana Demirspor- İstanbulspor ve Trabzonspor-Bitexen Giresunspor maçlarıyla tamamlanacak.

(Gaziantep/17.00/Adana/Trabzon/20.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Basketbol THY Avrupa Ligi'nin 17'nci ve normal sezonun ilk devresinin son haftasında, Fenerbahçe Beko, deplasmanda Litvanya'nın Zalgiris takımıyla karşılaşacak.

(Kaunas/21.00) (Fotoğraflı)

3- Suudi Arabistan'da düzenlenen 45. Dakar Rallisi'ne 5. etap yarışıyla devam edilecek. (Fotoğraflı)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylediği 'Papatya çayı iç' sözüne, AK Parti'den çok sert yanıt Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylediği 'Papatya çayı iç' sözüne, AK Parti'den çok sert yanıt AK Parti'li Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığına yönelik itirazları değerlendirdi Açıklaması AK Parti'li Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığına yönelik itirazları değerlendirdi Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)

Son Dakika Güncel GÜNDEM / 5 Ocak 2023 - Son Dakika


Advertisement