AK Partili Varank'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi - Son Dakika
Politika

AK Partili Varank'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın paylaştığı ıstakoz paylaşımının siyaset gündeminde yarattığı etki devam ediyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, partisinin grup toplantısında Bilal Erdoğan'ın da bulunduğu AK Parti mesajlaşma grubunda ıstakoz emojisi atarken görüntülendi.

17.04.2024 21:27  Güncelleme: 22:03

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımının yankıları devam ederken AK Parti grup toplantısında çekilen görüntülerde AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank'ın Bilal Erdoğan'ın da bulunduğu mesajlaşma grubuna ıstakoz emojisi attığı görüldü.

AK PARTİ'DE ISTAKOZ KRİZİ

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nde ıstakoz yediği anları sosyal medya hesabından paylaşması siyaset gündemine damga vurdu. Bursalı'ya muhalefetin yanı sıra en büyük tepki AK Parti içinden geldi. AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu pek çok isim paylaşıma tepki gösterirken; Bursalı ise paylaşımında dolayı bir özür açıklaması yaptı.

Bakan Varan'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi
Şebnem Bursalı

VARANK'TAN BİLAL ERDOĞAN'A ISTAKOZ EMOJİSİ

Istakoz krizinin yankıları devam ederken bugünkü AK Parti grup toplantısında, NOW Haber kameralarına dikkat çeken bir ayrıntı takıldı. Görüntülerde AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank'ın Bilal Erdoğan'ın da bulunduğu AK Parti mesajlaşma grubunda ıstakoz emojisi kullandığı görüldü.

Öte yandan gruba atılan Şebnem Bursalı'nın TBMM'deki neşeli anlarına ilişkin habere Bilal Erdoğan'ın "… çıkardılar ama" mesajı attığı görüldü.

Bakan Varan'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi

NE OLDU?

Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşan AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, kamuoyundan ve AK Parti içerisinden büyük tepki gördü.

"OLAYIN BÜYÜTÜLME NEDENİ TELEFERİK FACİASI"

Şebnem Bursalı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, olayın büyütülme nedenini Antalya'daki teleferik faciasının unutturulma çabasına bağlamıştı. Ancak bu açıklama yeterli olmadı ve tepkiler hız kesmeden gelmeye devam etti.

Bakan Varan'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi

"YOL KAZASI OLDU, KAMU KAYNAĞI KULLANMADIM"

Bursalı, ıstakoz paylaşımına ilişkin olarak Sinan Burhan'a konuşarak bu meseleden dolayı üzgün olduğunu ifade etti ve "Üzgünüm, özür diledim kamuoyundan. Bu bir yol kazası oldu, hata oldu. Kamu kaynağını kullanmış değilim" dedi.

CUMHURBAŞKANI'NDAN ÖZÜR DİLEDİ, ERDOĞAN SESSİZ KALDI

Ak Parti Meclis Grup toplantısı bittikten sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, salonun karşısında bulunan odada bazı milletvekilleriyle özel görüşmeler yaptı. Yaklaşık 40 dakika boyunca, vekiller odaya tek tek girerek Erdoğan'a taleplerini ilettiler, seçim bölgeleriyle ilgili bilgiler verdiler.

Erdoğan'la özel görüşme yapan isimler arasında ıstakoz yemeğinin kahramanı Bursalı da vardı. Bursalı, odaya AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek ile birlikte girdi. Gökçek "Efendim Şebnem hanım çok üzgün, görüyorsunuz" dedi. Bursalı'nın da başını öne eğerek "Çok üzgünüm" ifadesiyle özür dilediği öğrenildi. Erdoğan ise bu sözlere karşı hiçbir yorum yapmadı ve cevap vermedi. Gökçek ve Bursalı daha sonra odadan çıkmak zorunda kaldı.

AK Partili Varank\'tan Bilal Erdoğan\'a ıstakoz emojisi

Son Dakika Politika AK Partili Varank'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (24)

 • mustafa sagdic: bilal erdogan ne alaka 146 8 Yanıtla
  yıldıray yanık: Bilal ile kalsa gene iyi . Kimbilir kilere attılar bu tarz emojileri 80 9
 • Harun Çelik: Bilal oğlan ?? 114 18 Yanıtla
 • Murat Bulut: bunlar suyun yüzü diminde neler vardır Allah bilir 115 9 Yanıtla
  Selami Karagülle: Aynen Rakı balıklar palandökende kayaklar para kuleleri marmariste tatiller haliçte eşiyle tenis oynamak için tenis kortu tefeciden para almalar say say bitmez 31 61 Murat Bulut: Selami benim şahıslar umurumda değil her kim olursa olsun vatandaş ekonomik krizle boğuşurken bu yapılanlar siyasi parti tutmam benim partim devlettir 58 5 Oğuz Han: Murat hocam selami paralı trollerden çok ciddiye alma onu boşver 18 5 Selami Karagülle: Oğuz han Kişi kendinden bilir işi 3 13 Selami Karagülle: Oğuz Han Eğer ben paralı trolsem Allah benim belamı sen paralı trolsen senin belanı versin mi 0 0
 • YUSUF CANER: çok boş beleş biridir 81 4 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement