Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu - Son Dakika
Politika

Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu

Memleket Partisi, 31 Mart yerel seçimleri için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı. Aday tanıtım toplantısında, İstanbul, İzmir, Uşak, Balıkesir ve İstanbul ilçe belediye başkan adayları da duyuruldu.

17.02.2024 12:19  Güncelleme: 12:27
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Memleket Partisi, 31 Mart yerel seçimleri için belediye başkanlarını açıklamaya devam ediyor. Son olarak, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin katılımıyla İstanbul Eyüpsultan'da aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, İstanbul, İzmir, Uşak, Balıkesir, Hatay ve İstanbul ilçe belediye başkan adayları açıklandı. Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Berk Hacıgüzeller, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Oğuz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halil Kılıç olarak açıklandı.

Memleket Partisi'nin İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu

İstanbul adayının açıklanmasının ardından Muharrem İnce, "Hasta hırlarken sağlam fırlarmış. 2 tane karşılıklı kapışma varken, Berk, aradan çıkıver şöyle, olsun bitsin." ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi'nin açıkladığı adaylar ise şu şekilde;

Memleket Partisi'nin İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu
Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu

Son Dakika Politika Memleket Partisi İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (3)

 • Ali Fuat Seckin: Gel muharrem gel dedi film orda koptu daha da iki yakaları bir araya gelmedi esas şenlik 1 Nisan'da 23 7 Yanıtla
 • Serkan Basar: Çarkıfelek Partisi :) 7 1 Yanıtla
 • Gursel kalen: Cebine üç beş kuruş koymuşlar fırıldak gibi ortalıktan dolaşıyor. Adam kazandı diye mesaj attığın gün sen bittin. Bundan sonraki her çırpınışından biraz daha batacaksın. 0 2 Yanıtla
 • İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Deliktaş Köyü'nü ziyaret etti
  12:49 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Deliktaş Köyü'nü ziyaret etti

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Dikili'nin Deliktaş köyü Muhtarı Mustafa Ali Karabulut'un daveti üzerine köye ziyarette bulundu. Rakiplerine fark atarak seçimi kazanan Karabulut'un verdiği 'hayır yemeğine' katılan Tugay, 1200 seçmenden 1113'ünün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda kendisi için oy verdiğini öğrenince herkese teşekkür etti.

 • Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu:
  12:42 Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu: "Tarihe Geçecek Bir Konak Yaratacağız"

  Yeni dönemin ilk meclis toplantısını yöneten Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, halktan yana, hızlı çözüm üreten, sosyal demokrat bir belediyecilik yapacakları mesajını verdi. Başkan Mutlu, “Önümüzdeki 5 yıl bütün meclis üyelerinin katılımıyla, oy birliğiyle kararlar alarak tarihe geçecek bir Konak yaratacağız” diye konuştu.

 • Diyarbakır'da PKK'ya kuryelik yaptıkları iddiasıyla 2 sanık hakkında dava açıldı
  12:39 Diyarbakır'da PKK'ya kuryelik yaptıkları iddiasıyla 2 sanık hakkında dava açıldı

  Diyarbakır'da terör örgütü PKK'ya kuryelik yaptığı ve bombalı eylem hazırlığında oldukları gerekçesiyle tutuklanan 2 sanık hakkında dava açıldı. Sanıkların evlerinde yapılan aramalarda patlayıcı maddeler ve bomba yapımında kullanılan ekipmanlar ele geçirildi. İddianamede, sanıkların silahlı terör örgütüne üye olmak ve tehlikeli maddelerin izinsiz olarak bulundurulması suçlarından 15 yıl 6'şar aydan 31'er yıla kadar hapis cezası istendi.

 • Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, belediye personeli ile bayramlaştı
  12:32 Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, belediye personeli ile bayramlaştı

  Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle belediye personelini ziyaret ederek bayramlaştı. Başkan Yetişkin'in samimi tutumu çalışanlar arasında memnuniyetle karşılandı.

 • Çıldır Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı
  12:32 Çıldır Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

  31 Mart yerel seçimlerinin ardından Çıldır Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri mazbatalarını alarak göreve başladılar. Başkan Azizoğlu, halka hizmet etmek için çalışacaklarını ve yeni yatırımlar için uğraşacaklarını belirtti.


Advertisement