Son dakika Cumhur İttifakı haberleri, Cumhur İttifakı son dakika, son dakika Cumhur İttifakı

Son Dakika Cumhur İttifakı Haberleri

 • Hamza Dağ, CHP broşürü dağıtan gençlerle gülümseten diyalog yaşadı
  15:58 Hamza Dağ, CHP broşürü dağıtan gençlerle gülümseten diyalog yaşadı

  Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları sırasında Menderes ilçesinde CHP broşürü dağıtan gençlerle karşılaştı. Dağ, gençlere 'Bir şey olmaz merak etmeyin. Kimse size kızamaz' diyerek gülümsetti.

 • Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın Menteşe'de Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Açılışına Katıldı
  15:54 Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın Menteşe'de Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Açılışına Katıldı

  Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Menteşe ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışına katıldı. Ayaydın, açılışta yaptığı konuşmada, Muğla'nın ve Menteşe'nin sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek için projeler hazırladığını belirtti. Ayaydın, göreve gelir gelmez su sorununu çözeceğini ve şehirdeki altyapıyı güçlendireceğini söyledi. Menteşe Belediye Başkan Adayı Şadi Ballı da ilçeye hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

 • AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, Vefa Yemeği Düzenledi
  15:52 AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, Vefa Yemeği Düzenledi

  AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa yemeğine katılan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre halkına olan vefa borcunu ödemek için vizyon projeleriyle tekrar yola çıktıklarını ifade etti. Yemeğe AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, AK Parti MKYK Üyesi Ayşe Nevin Sert ve partililer de katıldı. Konuşmalarda vefa kavramının önemi vurgulandı ve Çerçi'nin başarılı hizmetlerine vurgu yapıldı.

 • Cumhur İttifakı'nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Nebi Hatipoğlu, projelerini açıkladı
  15:38 Cumhur İttifakı'nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Nebi Hatipoğlu, projelerini açıkladı

  İdris Nebi Hatipoğlu, Eskişehir'de hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıkladı. Hatipoğlu, kentsel dönüşüm, trafik ve su sorunlarına çözüm getireceğini belirtti. Ayrıca, vaatlerini mart ayının ilk haftasında tamamını duyuracağını ifade etti.

 • Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları İstişare Toplantısında Buluştu
  15:30 Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları İstişare Toplantısında Buluştu

  Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, meclis üyesi adaylarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Başkan Bıyık, seçime kadar gece gündüz çalışacaklarını ve Türkiye Yüzyılında Darıca'yı kalkındıracaklarını ifade etti.

 • Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, mahalle temsilcileriyle toplantı yaptı
  15:03 Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, mahalle temsilcileriyle toplantı yaptı

  Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, mahalle temsilcileriyle yaptığı toplantıda, '5 yıl önce tanıttığımız 100 Ağartan Projelerimiz 210'u geçti. Yaptıklarımızı bir saatte anlatamıyoruz.' dedi.

 • Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor
  14:21 Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor

  Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP'den Bartın Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Orduyeri Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Fırıncıoğlu, yapılan ve planlanan projeleri anlatarak vatandaşların taleplerini dinledi. Ziyaretlerin verimli geçtiğini belirten Fırıncıoğlu, Bartın Belediyesi olarak çalışmaları planlı ve programlı bir şekilde yürüttüklerini ve halkın rahatı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

 • Cumhur İttifakı'nın Derince Belediye Başkan Adayı İbrahim Şirin, Meclis Üyeleriyle Buluştu
  14:19 Cumhur İttifakı'nın Derince Belediye Başkan Adayı İbrahim Şirin, Meclis Üyeleriyle Buluştu

  AK Parti Derince İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda, Cumhur İttifakı'nın Derince Belediye Başkan adayı İbrahim Şirin, belediye meclis üyeliği adaylarıyla bir araya geldi. Şirin, adaylarla birlikte seçim çalışmalarını ve hedeflerini anlattı. Toplantıda, ilçeye hizmet etmek amacıyla bir araya gelen teşkilat üyeleri, saha çalışmaları için yol haritasını belirledi. Şirin, Derince'nin her köyüne, mahallesine ve sokağına hizmet etmek için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

 • Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız
  13:29 Serdar Soydan: Azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacağız

  Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, Toroslar ilçesinde düzenlenen açık hava toplantısında, Cumhur İttifakı'nın önce ülke ve millet anlayışıyla ilerlediğini belirterek, azim ve kararlılıkla seçim zaferine ulaşacaklarını ifade etti. Soydan, Toroslar'ı çağ atlatmayı hedeflediklerini ve şehrin dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline geleceğini söyledi.

 • Hakan Tütüncü: Trafik ve toplu ulaşım önceliğimiz olacak
  13:28 Hakan Tütüncü: Trafik ve toplu ulaşım önceliğimiz olacak

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçilirse en önemli önceliğinin trafik ve toplu ulaşım olduğunu söyledi. Tütüncü, Antalya'nın dört bir köşesine hizmet götürmeye aday olduğunu belirtti. Seçildiği takdirde Antalya'da hayata geçireceği projelerin hazır olduğunu vurgulayan Tütüncü, alternatif güzergahlar ve kavşak düzenlemeleriyle ulaşım sorununun çözülebileceğini ifade etti. Ayrıca, Antalya'yı Kayseri ve Afyonkarahisar hatlarına bağlayacak hızlı tren için çalışmalarının olduğunu söyledi. Tütüncü ayrıca, Altın Portakal Film Festivali'ni geçmişteki ihtişamlı günlerine geri döndüreceklerini ve turizm değeri bulunan her noktanın yatırım programı içinde yer alacağını belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Körfezi'ni temizlemek için çalışmalara başlıyor
  12:45 Cumhur İttifakı'nın Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Körfezi'ni temizlemek için çalışmalara başlıyor

  Muhammet Kökten, Fethiye Körfezi'nin temizlenmesi için Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın ile birlikte 10 yıllık bir proje yürüttüklerini ve en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Kökten ayrıca, imar sorununu çözmek, otopark sorununa çözüm bulmak ve Fethiye'ye katlı otopark kazandırmak gibi projeleri olduğunu belirtti.

 • Kurum maden faciasıyla ilgili suçlamalara yanıt verdi: ÇED raporuyla, toprak kaymasının ne alakası var?
  11:31 Kurum maden faciasıyla ilgili suçlamalara yanıt verdi: ÇED raporuyla, toprak kaymasının ne alakası var?

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Kurum, Çevre Bakanı olduğu dönemde facianın yaşandığı İliç'teki madeni işleten Anagold firmasına ÇED olumlu raporu verilmesiyle ilgili eleştirilere ilk kez yanıt verdi. Kurum, "Faaliyet iznini biz vermiyoruz. Şimdi oraya siz ÇED verdiğiniz için burası kaydı diyorlar ÇED raporu ile toprak kaymasının ne ilgisi var?" dedi.

 • Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, esnafı gezdi ve ödül törenine katıldı
  11:08 Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, esnafı gezdi ve ödül törenine katıldı

  Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan adayı Rahmi Şengül, seçim çalışmaları kapsamında Kapalı Pazar Yeri esnafını ziyaret etti. Ayrıca, U-18 Amatör Ligi'nde Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanan 3 takım için düzenlenen ödül törenine katılarak takımları tebrik etti.

 • Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, oda ve kooperatif ziyaretlerinde bulundu
  09:39 Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, oda ve kooperatif ziyaretlerinde bulundu

  Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan adayı İsmail Gündoğdu, Ferizli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fazlı Demirci ve Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nurettin Samsa'yı ziyaret etti. Gündoğdu, ziyaretlerde esnaflarla fikir alışverişinde bulunarak, tüm esnafın yanlarında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti.

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyareti sırasında tramvay sürdü
  01:21 AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyareti sırasında tramvay sürdü

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyareti sırasında tramvay sürdü. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Kurum, sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

 • ABB'nin 5 yılda yapamadığı barınağı 45 günde tamamlayan Tanrıverdi, Cumhur İttifakı'nın 1 numaralı meclis üyesi oldu
  22:40 ABB'nin 5 yılda yapamadığı barınağı 45 günde tamamlayan Tanrıverdi, Cumhur İttifakı'nın 1 numaralı meclis üyesi oldu

  Cumhur İttifakı, yaklaşan yerel seçimler için meclis üyesi aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim etti. Adaylar arasında dikkat çeken isimlerden biri de geçmiş dönemde Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Oğuz Kağan Tanrıverdi oldu. Tanrıverdi, Altındağ'da Cumhur İttifakı'nın 1 numaralı meclis üyesi adayı olarak gösterildi.

 • Murat Kurum: İstanbul'da Öğrenci ve Öğretmenlerin İhtiyacı Kalmayacak
  21:04 Murat Kurum: İstanbul'da Öğrenci ve Öğretmenlerin İhtiyacı Kalmayacak

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Bahçelievler Kongre Merkezi'nde düzenlenen Okul Aile Birlikleri Buluşması'nda yaptığı konuşmada, öğretmen ve öğrencilerin okullara giderken trafikte saatlerini harcadığını belirterek, öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışacaklarını söyledi. Kurum, ayrıca deprem ve afetlere karşı okulları hazırlıklı hale getireceklerini, çocuklara eğitim desteği vereceklerini ve ilkokul öğrencilerinin ulaşımını ücretsiz hale getireceklerini ifade etti.

 • Bahçelievler Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde inşa edilecek cemevinin temeli atıldı
  20:27 Bahçelievler Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde inşa edilecek cemevinin temeli atıldı

  Bahçelievler Belediyesi, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'un katıldığı bir törenle Cumhuriyet Mahallesi'ne inşa edilecek cemevinin temelini attı. Kurum, törende yaptığı konuşmada, cemevinin kardeşçe yaşama ruhunu gelecek nesillere aktaracağını ve farklılıkları zenginlik olarak göreceğini belirtti. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ise camilere ve cemevlerine destek olduklarını ve cemevinin inşası için Kurum'dan destek istedi. Törene, çeşitli kurum yöneticileri ve vatandaşlar da katıldı.

 • Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Akyazı'da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti
  19:36 Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Akyazı'da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

  Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, Akyazı ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

 • Çorum İskilip'te MHP Belediye Başkan Adayı Ahmet Sağlam için aday tanıtım töreni düzenlendi
  18:51 Çorum İskilip'te MHP Belediye Başkan Adayı Ahmet Sağlam için aday tanıtım töreni düzenlendi

  MHP'nin İskilip Belediye Başkan Adayı Ahmet Sağlam için düzenlenen aday tanıtım töreninde konuşan MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, Türkiye'nin sıkıntılı süreçten geçtiği dönemde Cumhur İttifakı'nın kurulduğunu belirtti. İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak ise İskilip halkından Ahmet Sağlam'a destek istedi. Sağlam ise İskilip'in gelişmesi ve kalkınması için projeler hazırladığını ifade etti.

 • Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyaretinde bulundu
  17:15 Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyaretinde bulundu

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyaretinde bulundu. Şirinevler Meydanı'nda esnafı gezen Kurum, vatandaşlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Kurum, Bahçelievler Belediyesinin ilçeye kazandırdığı '100. Yıl Cumhuriyet Tramvayı'na binerek vatandaşları selamladı. Esnaf ziyaretinde Kurum'a Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır eşlik etti.

 • Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba ve MHP Adayları Ziyaretlerini Sürdürüyor
  16:20 Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba ve MHP Adayları Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Turkcell Global Bilgi Edirne Lokasyon Müdürü Harun Eren ve personeli ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. İba, ayrıca rehberlik ve müşteri hizmetleri veren bir firmayı da ziyaret ederek projelerini anlattı. MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu ise partisinin belediye ve il genel meclisi adaylarını tanıttı. Tokluoğlu, seçim çalışmalarına devam ettiklerini ve Cumhur İttifakı'nın Edirne'ye beklenen belediyeciliği getireceğine inandıklarını belirtti. Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Tezcan Karakütük ise esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde talepleri dinleyip projelerini anlatıyor.

 • Başkan Aktaş: 'İş bilenin, kılıç kuşananın'
  16:05 Başkan Aktaş: "İş bilenin, kılıç kuşananın"

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhur İttifakı belediyelerin hizmet yaptığını, muhalefetin ise sadece algı yaptığını söyledi. Aktaş, yapılan hizmetleri anlatarak, muhalefetin ise spor salonları, yüzme havuzları gibi projeleri olmadığını belirtti.

 • AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Hava İkmal çalışanları ve Minibüsçüler Odası'nı ziyaret etti
  15:32 AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Hava İkmal çalışanları ve Minibüsçüler Odası'nı ziyaret etti

  AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Hava İkmal çalışanları ve Eskişehir Minibüsçüler Odası'nı ziyaret etti, Ertuğrulgazi Mahallesi'nde Cumhur İttifakı teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Hatipoğlu, ziyaretlerde mevcut belediye başkanının Eskişehir'e yatırım ve hizmet getirmediğini belirterek, Eskişehir'i yaşanılabilir bir kent yapmak için göreve talip olduklarını ifade etti. Ayrıca, minibüs şoförlerinin sorunlarını çözecek trafik düzenlemeleri yapacaklarını ve esnafın derdini dinleyerek hareket edeceklerini söyledi. Hatipoğlu, Cumhur İttifakı'nın Eskişehir'de tam anlamıyla kaynaştığını ve halkın desteğiyle Eskişehir'i hak ettiği değerlere ulaştıracaklarını belirtti.

 • Murat Kurum: İstanbul'da DEM Parti ile CHP arasındaki ittifak Kandil ittifakıdır
  15:23 Murat Kurum: İstanbul'da DEM Parti ile CHP arasındaki ittifak Kandil ittifakıdır

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'da DEM Parti ile CHP arasında gizli ittifak iddiasına ilişkin, "Kent uzlaşısı' adı altında maalesef yapmış oldukları ittifakları gizlemek için kılıf bulmaya çalışıyorlar.

 • Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Pursaklar'da ziyaretlerde bulundu
  15:02 Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Pursaklar'da ziyaretlerde bulundu

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Pursaklar'da AK Parti ve MHP ilçe başkanlıklarıyla Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı temsilciliğini ziyaret etti. Altınok, ziyaretlerinde Ankara'nın geleceğini planlaması gerektiğini vurgulayarak, mevcut büyükşehir yönetimini eleştirdi. Ayrıca, seçilmesi halinde işsizlik sorununu çözeceklerini ve belediyenin sosyal yardımlarını artıracaklarını söyledi.

 • BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: 51 ilde kendi amblemimiz ve adayımızla seçime giriyoruz
  15:01 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: 51 ilde kendi amblemimiz ve adayımızla seçime giriyoruz

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin yerel seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Destici, 51 ilin 15'inde kendi amblem ve adaylarıyla, diğerlerinde ise Cumhur İttifakı ile seçime gireceklerini belirtti. Ayrıca, maden kazalarının kaderle izah edilemeyeceğini vurgulayan Destici, arama kurtarma çalışmalarına katkı sağlayanlara teşekkür etti.

 • Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu
  14:47 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Dilimizin Zenginlikleri' projesi kapsamında derece alan öğrencilere ödül töreni düzenledi. Işıksu, gençlerin fikir ve düşünce dünyalarından ilham almanın önemine vurgu yaparak, eğitim camiasıyla birlikte olmaya devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, Işıksu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri ve mahalle buluşmaları gerçekleştirdiğini söyledi.

 • Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş: Cumhur İttifakı belediyeler hizmet yaparken muhalefet sadece algı yapıyor
  14:34 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş: Cumhur İttifakı belediyeler hizmet yaparken muhalefet sadece algı yapıyor

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Orhaneli ve Büyükorhan ilçelerinde vatandaşlarla buluşarak yapılan çalışmaları anlattı. Aktaş, Cumhur İttifakı belediyelerin hizmet yaptığını, muhalefetin ise sadece algı yaptığını belirterek, yapılan hizmetleri ve projeleri anlattı. Aktaş, muhalefetin 5 senede hiçbir spor salonu, yüzme havuzu, kültür merkezi veya gençlik merkezi yapmadığını söyledi.

 • Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, esnafla buluştu
  14:18 Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, esnafla buluştu

  Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ile İstiklal Caddesi'nde esnafla bir araya geldi. Ziyarette, çarşı esnafı ve vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Gültak, esnafın fikirlerini alarak birlikte yöneteceklerini söyledi. Ayrıca, huzur ortamının devam edeceğini ve projelerin süreceğini belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın Derince Belediye Başkan adayı İbrahim Şirin, esnaflarla buluştu
  14:15 Cumhur İttifakı'nın Derince Belediye Başkan adayı İbrahim Şirin, esnaflarla buluştu

  Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Derince Belediye Başkan adayı İbrahim Şirin, Dumlupınar ve Yavuz Sultan mahallelerinde esnaflarla bir araya geldi. Şirin, esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulunarak, talep ve önerilerini dinledi. Programa, Cumhur İttifakı'nın ilçe başkan ve yöneticileri, belediye meclis üyeleri ile teşkilat mensupları da katıldı.

 • Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar'da coşkuyla karşılandı
  14:10 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar'da coşkuyla karşılandı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Akhisar programında coşkuyla karşılandı. Başkan Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte oda başkanlarıyla da buluştu.

 • Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut Ziyaretlerini Sürdürüyor
  13:46 Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, kapalı pazar yerindeki esnafları ziyaret ederek isteklerini dinledi ve projelerini anlattı. Bulut, seçimde tüm vatandaşların desteğini isteyerek, kentin kaderi açısından önemli olduğunu vurguladı. Kentin sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını belirten Bulut, 1 Nisan'dan itibaren kentin gelişimi ve sorunların çözüme kavuşturulması için çalışacaklarını ifade etti. Programa AK Parti İl Başkanı Yunus Ercan Daştaş, MHP İl Başkanı Şaban Savaşan ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ercan Andaç da katıldı.

 • Serdar Soydan: Esnafı üzerseniz, Mersin'i üzmüş olursunuz
  13:07 Serdar Soydan: Esnafı üzerseniz, Mersin'i üzmüş olursunuz

  Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, kente çözüm odaklı yönetim modelini getireceklerini söyleyerek, esnafla istişareyi reddederek, ilçe belediyeleri ile münakaşa ederek bu kentin sorunlarını çözemezsiniz. Kentin dinamikleri ile barışık olmak zorundasınız. Esnafı üzerseniz, Mersin'i üzmüş olursunuz.

 • Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Ötüken Senger Karslılar Tarafından Destekleniyor
  13:00 Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Ötüken Senger Karslılar Tarafından Destekleniyor

  Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Ötüken Senger'i Karslılar bağrına bastı.

 • Mustafa Savaş: Aydın'ı cazibe merkezi haline getireceğiz
  12:17 Mustafa Savaş: Aydın'ı cazibe merkezi haline getireceğiz

  Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, katıldığı televizyon programında Aydın'daki sorunları masaya yatırdı. Aydın'ı cazibe merkezi haline getireceklerini ifade eden Savaş, 'Başka iller Aydın'a imrenecek' dedi.

 • Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den İzmit Belediye Başkan adayı Muharrem Tutuş, belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi
  12:15 Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den İzmit Belediye Başkan adayı Muharrem Tutuş, belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi

  Muharrem Tutuş, İzmit'te düzenlenen bir programda Cumhur İttifakı'nın aday listesinin İzmit'e ve Kocaeli'ne hayırlı olmasını diledi. Tutuş, yeni İzmit'in inşası için gerçek belediyecilik markası üzerine çalışacaklarını belirtti.

 • Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum: Biz işimize bakacağız
  00:07 Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum: Biz işimize bakacağız

  Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, 'Kent uzlaşısı'nı daha önceki seçimlerde de farklı isimlerle, 'şehir uzlaşısı' adı altında yaptılar biliyorsunuz. Bildiğim tek şey İstanbul'un sorunları, İstanbul'un problemleri ve İstanbul'un beklentileri.' dedi. Kurum, muhalefetin 'kent uzlaşısı'nı daha önceki seçimlerde de farklı isimlerle, 'şehir uzlaşısı' adı altında yaptığını söyledi.

 • AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti
  20 Şub AK Parti İl Başkanı Özcan, Cumhur İttifakı adaylarının listesini il seçim kuruluna teslim etti

  AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarının listesini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti.

 • Keçiören Belediyesi Çalışanlarına Yüksek Maaş Vaadi
  20 Şub Keçiören Belediyesi Çalışanlarına Yüksek Maaş Vaadi

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Keçiören Belediyesi çalışanlarının toplu sözleşme uyarınca yüksek maaş alacağını açıkladı. Altınok, hiç mesai yapmayan çalışanların 25-26 bin lira, kadrolu işçilerin ise en az 38 ila 40 bin lira maaş alacağını belirtti. Ayrıca, Keçiören Belediyesi EYT'den emekli olan işçilere kıdem tazminatlarını hemen ödediklerini duyurdu.

 • Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Milas'ta Esnaf Ziyaretleri Yaptı
  20 Şub Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Milas'ta Esnaf Ziyaretleri Yaptı

  Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmaları kapsamında Milas ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ayaydın, Milas Belediye Başkan adayı Rüştü Yiğitkaya ile birlikte salı pazarında gezerek, Menteşe Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Ayaydın, seçimlerde destek istedi. Ayaydın, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, Milas ve diğer ilçelerin sorunlarını çözeceklerini ve halkın beklentilerini karşılayacaklarını belirtti. Altyapı, imar planı, su ve enerji gibi konulara da değinen Ayaydın, turizm cenneti olan Muğla'nın temizlik konusuna da önem vereceklerini vurguladı.

 • MHP Babaeski İlçe Başkanı AK Parti adayını destekleyeceğini açıkladı
  20 Şub MHP Babaeski İlçe Başkanı AK Parti adayını destekleyeceğini açıkladı

  MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu, yerel seçimlerde AK Parti'nin adayı Fırat Yayla'yı destekleme kararı aldıklarını bildirdi. Güroğlu, ittifak adayını destekleyeceklerini belirterek, Hakan Arıcı'nın desteğiyle böyle bir karar alındığını ifade etti. Ayrıca, adayın özverisi ve Cumhur İttifakı'na olan sadakatinin bu kararın alınmasında büyük rol oynadığını söyledi.

 • Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Muhtarlarla Buluştu
  20 Şub Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Muhtarlarla Buluştu

  Aydın Ayaydın, Milas ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek seçim çalışmaları kapsamında istişarede bulundu. Ayaydın, göreve gelir gelmez köylere taziyeevi, düğün salonu, halı saha ve oyun parkı yapacaklarını, su fiyatlarını düşüreceğini ve muhtarlık ofislerini standart hale getireceklerini belirtti. Ayrıca tüm taksi durakları için tek tip mimari çizgide bir proje hazırlayacaklarını ve otopark sorununu çözeceklerini ifade etti.

 • Mehmet Tosun Bodrum'da Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu
  20 Şub Mehmet Tosun Bodrum'da Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

  Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Bodrum'un her mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı.

 • Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacak ve müjdeleri paylaştı
  20 Şub Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacak ve müjdeleri paylaştı

  Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacağını açıkladı ve Yaşlı Bakım Evi, Çocuk Hastanesi, Diş Hastanesi ve İtfaiye binası müjdelerini de paylaştı.

 • AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Cumhur İttifakı aday listesini teslim etti
  20 Şub AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Cumhur İttifakı aday listesini teslim etti

  AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Cumhur İttifakı adaylarının listesini Ankara İl Seçim Kuruluna teslim etti.

 • Cumhur İttifakı Menteşe Belediye Başkan Adayı Şadi Ballı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti
  20 Şub Cumhur İttifakı Menteşe Belediye Başkan Adayı Şadi Ballı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti

  Cumhur İttifakı Menteşe Belediye Başkan Adayı Şadi Ballı, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ballı, esnaf ve vatandaşları dinleyerek sıkıntılarını ve taleplerini not aldı. Ayrıca, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket edeceklerini ve Menteşe'nin daha iyi bir yönetimle buluşacağını ifade etti.

 • Çevre Bakanı Özhaseki: Cumhur İttifakı doğru olanı yapıyor
  20 Şub Çevre Bakanı Özhaseki: Cumhur İttifakı doğru olanı yapıyor

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Cumhur İttifakı'nın doğru olanı yaparak ülke için neler yapılması gerektiğine karar verdiğini söyledi. Özhaseki, deprem konutlarıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve sene sonuna kadar binlerce konutun yapılıp dağıtılacağını belirtti. Ayrıca, eski ittifakın dağılmasıyla ortaya çıkan kirli çarşafların da ortaya döküldüğünü ifade etti.

 • Hamza Dağ İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için başvuruda bulundu
  20 Şub Hamza Dağ İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için başvuruda bulundu

  Cumhur İttifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ'ın adaylık başvurusu İl Seçim Kurulu'na yapıldı. AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin tarafından yapılan başvuru sonrası açıklama yapıldı.

 • AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Darende'de Seçim Bürosu Açılışına Katıldı
  20 Şub AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Darende'de Seçim Bürosu Açılışına Katıldı

  AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Darende'de seçim bürosunun açılışına katıldı. Er, Cumhur İttifakı'nın önemine vurgu yaparak, Malatya'yı daha güçlü bir şekilde ayağa kaldıracaklarını ifade etti.

 • Rahmi Şengül, Erenler'de müjdelerle mahalle ziyaretlerine devam ediyor
  20 Şub Rahmi Şengül, Erenler'de müjdelerle mahalle ziyaretlerine devam ediyor

  Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şengül, STK ve esnaf ziyaretleri ile başlayan programlarına gün içerisinde ev toplantıları ve hane ziyaretleri ile devam ediyor. Başkan Şengül, akşamları ise kahve ziyaretlerinde mahalleliler ile buluşuyor.

 • Devlet Bahçeli: 'İliç'i Konuşuyorken Konunun Kurum'un Bakanlık Dönemine Geçiş Yapması Sinsi Bir Propagandanın Tedavülde Olduğuna İşaret Etmiştir'
  20 Şub Devlet Bahçeli: "İliç'i Konuşuyorken Konunun Kurum'un Bakanlık Dönemine Geçiş Yapması Sinsi Bir Propagandanın Tedavülde Olduğuna İşaret Etmiştir"

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Çöpler Altın Madeni felaketiyle birlikte Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum ne hikmetse hedef tahtası haline getirilmiştir. İliç'i konuşuyorken konunun Kurum'un bakanlık dönemine geçiş yapması nihayetinde haksız eleştirilerin sükun etmesi sinsi bir propagandanın tedavülde olduğuna işaret etmiştir. İstanbul'da havlu atacaklarını şimdiden fark eden müflis zihniyetler Kurum'u yıpratmak için devreye girmiştir. Altın madeni felaketinin sızısı yüreklerimizi titretiyorken, çok geçmeden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sürecinin bir malzemesi haline getirilmesi baştan ayağa yanlıştır, maksatlıdır, utanmazlıktır" dedi.

 • Serdar Soydan, Çamlıyayla'da Büyük İlgiyle Karşılandı
  20 Şub Serdar Soydan, Çamlıyayla'da Büyük İlgiyle Karşılandı

  Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Çamlıyayla ilçesinde büyük ilgi gördü. Soydan, yerel seçim çalışmaları kapsamında kentin her noktasına ulaşarak göreve geldiğinde izleyeceği yolu ve çalışmalarını anlattı. Ulaşım sorununu çözmek için çözüm odaklı bir yerel yönetim anlayışı aradıklarını belirten Soydan, Mersin'in gelişmesi için destek istedi.

 • Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, vatandaşlarla buluşmalar gerçekleştiriyor
  20 Şub Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, vatandaşlarla buluşmalar gerçekleştiriyor

  Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mustafa Yalçın, belediye faaliyetlerini yürütürken vatandaşlarla akşam buluşmaları düzenliyor. Yalçın, Mevlana Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette bina sakinlerinden sıcak bir karşılama aldı. Vatandaşlar, Talas'ta yapılan çalışmalardan dolayı Yalçın'a teşekkür etti. Buluşmanın ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

 • Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Hacı Sabancı OSB'de kadın sanayicilerle buluştu
  20 Şub Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Hacı Sabancı OSB'de kadın sanayicilerle buluştu

  Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) kadın sanayicilerle bir araya geldi. Kocaispir, kadınların hayata katılımlarında alınan mesafeleri vurgulayarak, kadınların ekonomik, sosyal, kültürel ve sanatsal hayata daha fazla katılımını artırmak üzerine fikir alışverişinde bulundu.

 • Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, ilçede ziyaretler gerçekleştirdi
  20 Şub Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, ilçede ziyaretler gerçekleştirdi

  Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor. Şengül, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve mahallelerdeki vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca doğal gaz çalışmalarının başladığı Horozlar Mahallesi'nde AGDAŞ ile işbirliği yapacaklarını belirten Şengül, Erenler için birçok projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir: 61 mahallede hiçbir eksik kalmayacak
  20 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir: 61 mahallede hiçbir eksik kalmayacak

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yeni hizmet döneminde 61 mahallenin tümünde hiçbir eksik kalmayacağını söyledi. Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, 31 Mart'tan sonra 61 mahallenin tümünde eksikliklerin giderileceği sözünü verdi. Muhtarlar ve ilçe sakinlerinin taleplerini dinleyerek ortak akılla hareket edileceğini dile getiren Pekdemir, 61 mahallenin tümünde tek bir eksik bile kalmayacağını söyledi. Seçim çalışmaları kapsamında Pamukkale'yi sokak sokak dolaşan Cumhur İttifakı'nın Adayı Halil Pekdemir, hem projelerini anlatıyor hem de vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor. Semt pazarları, kıraathaneler, parklar, esnaf ve iş yerlerini dolaşarak, AK Parti'nin Pamukkale'deki 3. döneminde yapılacak çalışmaları aktaran Pekdemir, '31 Mart zaferinin ardından da inşallah dün olduğu gibi el ele gönül gönüle Pamukkale için hizmet üretmeye devam edeceğiz' dedi. - DENİZLİ

 • Hakan Tütüncü, DÖSİAD Üyeleriyle Buluştu
  20 Şub Hakan Tütüncü, DÖSİAD Üyeleriyle Buluştu

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DÖSİAD) üyeleriyle bir araya geldi. Tütüncü, Antalya için hazırladığı projeleri anlattı ve şehir içi trafik, toplu ulaşım, imar, turizme değer katacak ve yerel kalkınmaya destek olacak projeleri açıkladı. Tütüncü, gelecek hafta yapacakları lansmanla bütün projeleri tanıtacaklarını belirtti. Döşemealtı ilçesine yönelik de önemli yatırımların yer alacağını bildirdi.

 • Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen İlçeleri Geziyor
  20 Şub Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen İlçeleri Geziyor

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri karış karış geziyor. Başkan Sekmen, Cumhur İttifakı'nın önemine vurgu yaparak, hizmetlerin devam edeceğini belirtti.

 • Aydın'da Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye Başkan Adayı köy ziyaretlerine devam ediyor
  20 Şub Aydın'da Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye Başkan Adayı köy ziyaretlerine devam ediyor

  Aydın'da seçim çalışmalarına yoğun olarak devam eden Cumhur İttifakı'nın MHP'li Efeler Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Burak Pehlivan, Baltaköy, Gölhisar ve Şahnalı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Pehlivan, kırsal kesimdeki mahallelerde yaşayan ve çiftçilikle geçinen vatandaşlar için hazırladıkları Efeçem Projesi ile sorunları çözüp talepleri karşılayacaklarını söyledi.

 • MHP Babaeski'de belediye başkan adayını geri çekti
  19 Şub MHP Babaeski'de belediye başkan adayını geri çekti

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde belediye başkan adayını geri çektiğini duyurdu. MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu, seçimde Cumhur İttifakı adayı AK Partili Fırat Yayla'yı destekleyeceklerini açıkladı.

 • Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediyesi Adayı Ekrem Başer, Denizlili ülkücü şehit Osman Kavcar'ın baba ocağını ziyaret etti
  19 Şub Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediyesi Adayı Ekrem Başer, Denizlili ülkücü şehit Osman Kavcar'ın baba ocağını ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmaları kapsamında Denizli'de ülkücü şehit Osman Kavcar'ın baba ocağını ziyaret etti. Başer, ziyaret sırasında Kavcar'ın babasıyla görüşerek, vatan sevdası ve millete hizmet için çıktığı yolculukta helallik ve dua istedi.

 • Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Mansur Yavaş'ın buz pateni tesisinin tamiratını bitiremediğini belirtti
  19 Şub Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Mansur Yavaş'ın buz pateni tesisinin tamiratını bitiremediğini belirtti

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Mansur Yavaş'ın 5 yılda buz pateni tesisinin tamiratını bitiremediğini belirterek, gençlerin Keçiören'deki buz pateni pistine geldiğini söyledi. Altınok ayrıca Yavaş'ın metro ve otobüs vaatlerini yerine getirmediğini ifade etti.

 • MHP Bursa Milletvekili: Birliği ve dirliği sağlamanın yolu Cumhur İttifakı
  19 Şub MHP Bursa Milletvekili: Birliği ve dirliği sağlamanın yolu Cumhur İttifakı

  MHP Bursa Milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu, Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında birliği ve dirliği sağlamanın yolunun Cumhur İttifakı olduğunu belirtti. Zırhlıoğlu, Türkiye'nin durumunu göz önüne alarak herkesin aynı inanç, istikrar ve kararlılıkla sahalarda olmaya devam edeceğini söyledi.

 • Hakan Tütüncü, Elmalı'da seçim çalışmalarına devam ediyor
  19 Şub Hakan Tütüncü, Elmalı'da seçim çalışmalarına devam ediyor

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Tütüncü, pazar ve çarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve isteklerini dinledi. Elmalı'nın ve Antalya'nın ihtiyaçlarını karşılamak için heyecanla çalıştıklarını belirten Tütüncü, Elmalı'nın kayıp yıllarını geri kazanmak ve hizmet etmek için geldiklerini ifade etti. Ayrıca, Cumhur İttifakı'nın Elmalı Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Gökçe'ye de destek istedi.

 • Murat Kurum'dan İmamoğlu'na tepki: Vizyonları kavrayamıyor
  19 Şub Murat Kurum'dan İmamoğlu'na tepki: Vizyonları kavrayamıyor

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 650 bin konut dönüşüm vaadini 'olmaması gereken' bir proje olarak görmesine tepki gösterdi. Kurum, İstanbul'da acil dönüşmesi gereken 1,5 milyon riskli konut olduğunu belirterek, İmamoğlu'nun kentsel dönüşüm projelerine dava açan bir anlayışa sahip olduğunu ifade etti.

 • Cumhur İttifakı'nın Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Taksicilerle Buluştu
  19 Şub Cumhur İttifakı'nın Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Taksicilerle Buluştu

  Muhammet Kökten, Fethiye'deki taksi duraklarını ziyaret ederek taksicilerin sorun ve taleplerini dinledi. Kökten, trafik ve otopark sorununu çözecek projeleri olduğunu belirtti ve taksicilerin su ve tuvalet sorununu çözeceklerini söyledi.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Sarıoğlan Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı
  19 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Sarıoğlan Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Sarıoğlan Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

 • Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu adaylık başvurusunda bulundu
  19 Şub Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu adaylık başvurusunda bulundu

  Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP Bartın Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, İlçe Seçim Kuruluna adaylık başvurusunda bulundu.

 • Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti
  19 Şub Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Elmalı ilçesini ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti. Tütüncü, kaybolan yılları geri vermek ve hizmet etmek için geldiklerini belirtti.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Milletvekili Baki Ersoy'u ağırladı
  19 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Milletvekili Baki Ersoy'u ağırladı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'u makamında ağırladı. Başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 • Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Hacıarslanlar ve Çamcı Mahallelerinde Büyük İlgi Gördü
  19 Şub Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Hacıarslanlar ve Çamcı Mahallelerinde Büyük İlgi Gördü

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Hacıarslanlar ve Çamcı mahallelerinde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Vurmaz, daha güçlü bir Edremit için birlikte çalışacaklarını belirtti.

 • Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya ASKF'yi ziyaret etti
  19 Şub Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya ASKF'yi ziyaret etti

  Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu (ASKF) ziyaret etti. Alemdar, tesisleşmenin önemine işaret ederek, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini bildirdi. Ayrıca, Alemdar, amatör sporun önemine vurgu yaparak, Sakarya'yı marka değeri olan bir şehir haline getireceklerini belirtti.

 • Hendek Belediyesi Tarım Alanında Yaptığı Hizmetleri Anlattı
  19 Şub Hendek Belediyesi Tarım Alanında Yaptığı Hizmetleri Anlattı

  Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, görev süresince tarım alanında yaptığı hizmetleri anlattı. Babaoğlu, Tarımsal Kalkınma Projesi kapsamında Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünü kurarak çiftçilere destek verdiklerini ve yeşil alanları artırdıklarını belirtti. Ayrıca eğitim, konferanslar ve toprak analizi gibi çalışmalarla üreticilere destek sağlandı. Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü verilerine göre ise 5 yılda 12 ayrı alanda eğitim uygulandı, 4 konferans verildi ve yeşil alanların bakımı yapıldı.

 • Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmalarına devam ediyor
  19 Şub Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmalarına devam ediyor

  Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. İba, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, Edirne'yi güzelleştirme ve yaşanabilir hale getirme sözü verdi.

 • DEM Partili Beştaş'tan Kürtçe konuşup halay çeken Murat Kurum'a tepki: Siz önce özür dileyin
  19 Şub DEM Partili Beştaş'tan Kürtçe konuşup halay çeken Murat Kurum'a tepki: Siz önce özür dileyin

  Cumhur İttifakı'nın İBB adayı Murat Kurum, Üsküdar'da katıldığı bir programda Kürtçe selam verip ardından da halay çekerken DEM Parti'nin İBB adaylarından Meral Danış Beştaş görüntülere tepki gösterdi. Beştaş, "Sayın Kurum, siz önce özür dileyin; Haklarını gasp ettiğiniz Kürtlerden, İliç'te kayıp maden işçilerinden, siyanüre boğduğunuz insanlardan özür dileyeceksiniz" dedi.

 • Hamza Dağ, İzmir'de doğal gaz kullanım oranını artırmayı hedefliyor
  19 Şub Hamza Dağ, İzmir'de doğal gaz kullanım oranını artırmayı hedefliyor

  Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Yeni ve Eski Foça'da seçim çalışmaları kapsamında temaslarda bulundu. Dağ, İzmir'de doğal gaz kullanım oranını yüzde yüze çıkarmayı planladıklarını belirtti.

 • Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, ev kiralarını düşürmek için konut yapacak
  19 Şub Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, ev kiralarını düşürmek için konut yapacak

  Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmaları kapsamında Muğla'da ev kiralarının çok yüksek olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediyesi olarak konut yapacaklarını ve vatandaşlara ucuz fiyatlarla vereceklerini söyledi. Ayaydın ayrıca, Kavaklıdere ilçesinin eksiklerini tamamlayacaklarını, arıtma tesisi yapacaklarını ve coğrafi işaretli cevizlerin değer kazanması için çalışacaklarını ifade etti.

 • TİP Genel Başkanı Erkan Baş Gebze'de İşçi Buluşmasında Konuştu
  18 Şub TİP Genel Başkanı Erkan Baş Gebze'de İşçi Buluşmasında Konuştu

  TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde düzenlenen işçi buluşmasında yaptığı konuşmada, AKP, MHP ve Cumhur İttifakı'nın yoksulları daha da yoksullaştırdığını ve zenginleri daha da zenginleştirdiğini belirtti.

 • Murat Kurum: İstanbul'un onurunu hep birlikte ayağa kaldıracağız
  18 Şub Murat Kurum: İstanbul'un onurunu hep birlikte ayağa kaldıracağız

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'un 5 yıldır üzülen, yorulan onurunu ayağa kaldırmak için çalışacaklarını belirtti. Kurum, gerçek belediyecilik yapacaklarını ve milletin yanında olacaklarını vurguladı. TBMM Başkanvekili Celal Adan ise kirli ittifaklara karşı olduklarını ve Murat Kurum'un Türkiye ve İstanbul için çalıştığını söyledi.

Advertisement