Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,180,00-33,07
Acıpayam Selüloz17,310,061,11
Adel Kalemcilik26,520,53-22,53
Adese Gayrimenkul1,320,76-52,86
Afyon Çimento4,000,25-21,72
Ak Enerji1,370,74-38,01
Akbank5,37-0,37-20,54
Akçansa18,030,4511,97
Akdeniz Yatırım Hold.1,92-1,03-20,10
Akfen GMYO4,12-1,20-15,23
Akın Tekstil33,86-1,746,61
Akiş GMYO1,98-0,50-29,09
Akmerkez GMYO42,00-0,24-32,75
Aksa15,56-2,6912,63
Aksa Enerji12,03-0,5861,69
Aksigorta7,85-0,88-9,75
Aksu Enerji6,621,85-12,29
Alarko Carrıer275,00-0,69-24,35
Alarko GMYO20,94-0,95-17,33
Alarko Holding8,630,701,27
Albaraka Türk1,550,00-20,10
Alcatel Lucent Teletaş24,52-1,45-17,33
Alkim Kağıt16,5010,0027,48
Alkim Kimya15,964,7913,30
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,800,00-17,81
Altınyunus Çeşme67,30-2,4634,71
Anadolu Efes22,76-0,096,55
Anadolu Grubu Holding22,440,54-14,10
Anadolu Hayat Emek.9,010,4512,13
Anadolu Isuzu16,46-1,56-8,56
Anadolu Sigorta6,19-0,48-14,27
Anel Elektrik2,90-0,68-8,52
Arçelik29,782,204,64
ARD Bilişim Teknolojileri56,50-0,8817,51
Arena Bilgisayar40,20-0,2517,99
Armada Bilgisayar40,86-0,78-16,75
Arsan Tekstil4,530,0012,26
Arzum Ev Aletleri18,18-0,66-24,77
Aselsan15,11-0,66-17,21
Ata GMYO3,78-1,05-31,40
Atakule GMYO2,160,00-7,74
Atlantis Yatırım Holding4,081,49-26,62
Atlas Yat. Ort.1,83-2,144,57
ATP Ticari Bilgisayar23,98-0,91

AvivaSA Emeklilik Hayat18,331,164,24
Avrasya GMYO2,32-1,69-11,43
Avrasya Petrol ve Tur.3,170,00-0,94
Avrupa Yatırım Holding5,77-0,35-3,83
Aydem Enerji6,850,59

Ayen Enerji4,55-0,87-15,90
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,005,2677,31
Aygaz13,530,45-4,63
Bagfaş19,239,95-3,85
Bak Ambalaj19,50-0,86-3,47
Balatacılar Balatacılık5,660,00-31,31
Bantaş Ambalaj5,650,0020,47
Banvit56,20-0,538,08
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO10,132,43

Baştaş Başkent Çimento12,80-0,78-26,31
Batı Çimento12,281,32160,72
Batısöke Çimento2,363,06-3,28
Bayrak Taban Sanayi10,380,87-2,17
Bera Holding13,30-5,61-34,42
Berkosan Yalıtım9,47-0,326,17
Beşiktaş Futbol Yat.6,29-0,9455,69
Beyaz Filo9,37-1,99-7,96
Bilici Yatırım17,202,81159,04
Bim Mağazalar62,65-0,79-12,13
Biotrend Çevre ve Enerji20,120,00

Birko Mensucat1,121,820,90
Birlik Mensucat2,203,77-36,42
Bizim Mağazaları12,181,00-20,70
BMS Çelik Hasır Sanayi5,62-1,40

Boğaziçi Beton5,52-1,95

Borusan Mannesmann23,66-0,08-14,89
Borusan Yat. Paz.290,60-2,15-36,03
Bosch Fren Sistemleri835,80-0,01-32,03
Bossa26,100,3846,22
Brisa21,200,669,49
Burçelik18,70-1,32-11,04
Burçelik Vana22,34-1,93-55,01
Bursa Çimento3,65-2,14-26,67
Carrefoursa45,008,54-37,33
Casa Emtia Petrol139,006,1931,13
Ceo Event Medya12,15-9,9388,96
Coca Cola İçecek79,00-1,5624,39
Cosmos Yat. Holding9,262,6614,89
Credıtwest Faktorıng4,20-0,71-28,45
Çan2 Termik8,120,00

Çelebi214,00-0,8317,24
Çelik Halat6,16-2,22-32,29
Çemaş Döküm1,21-0,82-28,93
Çemtaş13,38-1,25-14,84
Çimbeton233,206,73-21,35
Çimentaş29,361,52-18,81
Çimsa22,24-1,0724,94
Çuhadaroğlu Metal7,24-1,09-4,83
Dagi Giyim2,26-3,42-33,65
Dagi Yatırım Holding14,98-0,4716,12
Dardanel14,10-0,42-57,91
Datagate Bilgisayar12,692,75-21,23
Demısaş Döküm7,63-2,3017,83
Denge Holding3,759,97-31,57
Deniz GMYO1,93-2,034,77
Derimod11,720,7720,33
Derlüks Yatırım Holding4,03-1,47-54,31
Desa Deri12,49-0,9528,23
Despec Bilgisayar9,38-0,74-28,18
Deva Holding25,381,855,49
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,545,687,10
Diriteks Diriliş Tekstil4,75-1,0427,35
Ditaş Doğan14,56-1,2211,95
DO-CO819,70-1,4830,11
Doğan Burda13,83-0,50-38,37
Doğan Holding2,90-1,02-3,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,13-0,47-8,54
Doğusan5,661,8029,22
Doğuş GMYO8,781,157,47
Doğuş Otomotiv23,023,04-15,74
Döktaş Dökümcülük30,00-1,64-2,02
Duran Doğan Basım10,490,000,00
Dyo Boya11,26-2,000,11
Eczacıbaşı İlaç5,981,53-16,97
Eczacıbaşı Yatırım39,04-0,3145,03
Edip Gayrimenkul2,310,00-30,42
Ege Endüstri1.249,00-0,40-24,98
Ege Gübre181,40-2,1626,45
Ege Profil26,64-0,22-30,33
Ege Seramik12,49-1,5829,26
Egeplast25,980,31-21,98
Ekiz Kimya6,000,50-15,85
Emek Elektrik2,28-0,44-20,15
Eminiş Ambalaj23,140,61-37,19
Emlak Konut GMYO2,09-1,42-1,16
Enerjisa Enerji10,751,22-6,77
Enka İnşaat9,16-0,8730,08
Erbosan98,150,77142,02
Ereğli Demir Çelik18,10-0,6637,78
Ersu Gıda3,67-1,61-25,71
Escort Teknoloji5,680,53-13,55
Esenboğa Elektrik29,60-1,6055,57
Etiler Gıda6,00-1,6450,75
Euro Kapital Yat. Ort.8,541,67121,82
Euro Trend Yat. Ort.3,630,830,83
Euro Yat. Ort.4,30-3,80-4,66
Euro Yatırım Holding3,405,2619,72
Fade Gıda20,72-2,26234,73
Fenerbahçe Futbol39,060,6732,14
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,580,39-12,48
F-M İzmit Piston108,100,84-11,83
Fonet Bilgi Teknolojileri13,641,874,68
Ford Otosan169,70-1,3938,94
Formet Celik Kapi Sanayi1,22-1,61-50,27
Frigo Pak Gıda18,38-4,22-12,39
Galata Wind Enerji3,68-0,27

Galatasaray Sportif3,760,00-7,16
Garanti Bankası8,32-0,24-18,04
Garanti Faktoring10,23-0,68-8,09
Garanti Yat. Ort.2,33-0,85-27,86
Gedik Y. Men. Değ.7,654,5129,09
Gediz Ambalaj40,86-2,3952,46
Gentaş4,180,97-28,69
Gersan Elektrik5,71-0,87-7,00
Global Men. Değ.5,64-1,91-6,16
Global Yat. Holding3,14-0,63-32,91
Good-Year6,89-0,43-13,53
Göltaş Çimento43,06-0,654,36
Gözde Girişim5,79-0,86-27,44
GSD Denizcilik6,18-1,9022,62
GSD Holding1,93-1,03-23,11
Gübre Fabrik.56,60-2,08-34,22
Güler Yat. Holding2,62-1,50-24,34
Halk GMYO2,600,00-14,70
Hatay Tekstil17,80-0,5630,54
Hedef Girişim2,692,286,54
Hektaş8,210,2453,68
HUB Girişim12,020,08-33,96
Hürriyet Gzt.1,38-0,72-34,29
ICBC Turkey Bank5,68-1,22-12,62
İdealist Danışmanlık65,40-0,91385,88
İdealist GMYO5,63-2,76-17,21
İhlas Ev Aletleri1,070,00-42,57
İhlas Gayrimenkul1,13-1,74-9,60
İhlas Gazetecilik1,030,98-58,19
İhlas Holding0,600,00-46,56
İhlas Yayın Holding0,721,41-36,84
İndeks Bilgisayar6,38-0,3137,32
Info Yatırım4,250,00-9,00
İntema40,72-1,262,06
Inveo Yatırım Holding114,401,87158,71
İpek Doğal Enerji12,64-0,08-3,36
İskenderun Demir Çelik11,570,6128,04
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA