Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,940,61-36,18
Acıpayam Selüloz16,400,74-3,69
Adel Kalemcilik27,501,48-19,67
Adese Gayrimenkul1,399,45-50,36
Afyon Çimento3,760,00-26,42
AGESA Hayat Emeklilik18,76-1,116,68
Ak Enerji1,601,27-27,60
Akbank5,60-0,71-17,13
Akçansa14,95-0,73-7,16
Akdeniz Yatırım Hold.1,85-1,07-23,02
Akfen GMYO2,11-1,86-19,18
Akın Tekstil35,50-1,3911,78
Akiş GMYO1,820,00-34,82
Akmerkez GMYO38,98-0,81-37,58
Aksa18,634,0834,86
Aksa Enerji13,331,1479,17
Aksigorta7,64-0,39-12,17
Aksu Enerji10,58-2,0440,18
Alarko Carrıer306,90-1,00-15,57
Alarko GMYO21,180,09-16,39
Alarko Holding9,901,0216,18
Albaraka Türk1,50-0,66-22,68
Alcatel Lucent Teletaş25,421,19-14,30
Alkim Kağıt15,350,1318,59
Alkim Kimya15,981,1413,44
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,620,00-26,03
Altınyunus Çeşme51,65-1,243,38
Anadolu Efes22,24-0,364,11
Anadolu Grubu Holding23,880,67-8,59
Anadolu Hayat Emek.9,11-0,4413,37
Anadolu Isuzu16,49-1,20-8,39
Anadolu Sigorta6,35-0,63-12,05
Anel Elektrik2,69-0,37-15,14
Arçelik34,002,8419,47
ARD Bilişim Teknolojileri52,90-2,4010,02
Arena Bilgisayar11,170,902,46
Armada Bilgisayar53,15-1,028,29
Arsan Tekstil4,330,467,30
Arzum Ev Aletleri16,50-0,18-31,72
Aselsan15,31-0,78-16,11
Ata GMYO4,39-1,35-20,33
Atakule GMYO3,44-0,8646,94
Atlantis Yatırım Holding3,58-0,28-35,61
Atlas Yat. Ort.1,51-0,66-13,71
ATP Bilgisayar33,44-1,07

Avrasya GMYO3,23-1,2223,31
Avrasya Petrol ve Tur.2,85-0,35-10,94
Avrupa Yatırım Holding5,09-0,59-15,17
Aydem Enerji8,000,88

Ayen Enerji4,82-2,23-10,91
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,92-0,5785,47
Aygaz14,53-0,142,42
Bagfaş17,55-2,99-12,25
Bak Ambalaj22,76-3,9715,09
Balatacılar Balatacılık4,965,53-39,81
Bantaş Ambalaj3,58-1,3814,50
Banvit65,40-0,7625,77
Başkent Doğalgaz GMYO19,951,27

Baştaş Başkent Çimento10,56-0,38-39,21
Batı Çimento13,220,92180,68
Batısöke Çimento2,231,83-8,61
Bayrak Taban Sanayi8,740,46-17,62
Bera Holding10,27-2,38-49,36
Berkosan Yalıtım10,01-0,2012,22
Beşiktaş Futbol Yat.6,19-0,9653,22
Beyaz Filo8,82-0,68-12,49
Bilici Yatırım19,08-0,99244,82
Bim Mağazalar69,05-1,29-3,15
Biotrend Çevre ve Enerji28,00-1,41

Birko Mensucat1,07-0,93-3,60
Birlik Mensucat2,170,46-37,28
Bizim Mağazaları12,80-0,78-16,67
BMS Çelik Hasır8,744,42

Boğaziçi Beton Sanayi4,77-0,42

Borusan Mannesmann27,40-0,72-1,44
Borusan Yat. Paz.408,102,85-10,16
Bosch Fren Sistemleri863,90-0,95-29,75
Bossa30,24-0,7969,41
Brisa22,601,4416,72
Burçelik18,73-0,85-10,89
Burçelik Vana21,96-0,72-55,78
Bursa Çimento3,540,85-28,88
Carrefoursa37,34-0,95-47,99
Casa Emtia Petrol117,001,8310,38
Ceo Event Medya8,411,6930,79
Coca Cola İçecek85,25-0,8134,23
Cosmos Yat. Holding10,49-2,9630,15
Credıtwest Faktorıng4,83-0,21-17,72
Çan2 Termik12,050,42

Çelebi173,00-1,42-5,22
Çelik Halat6,45-0,46-29,10
Çemaş Döküm1,27-0,78-25,41
Çemtaş13,59-0,44-13,50
Çimbeton214,80-0,46-27,55
Çimentaş29,800,00-17,59
Çimsa25,18-1,2541,46
Çuhadaroğlu Metal7,460,54-1,94
Dagi Giyim3,45-9,921,28
Dagi Yatırım Holding14,89-0,2015,43
Dardanel2,60-1,89-51,17
Datagate Bilgisayar11,781,64-26,88
Demısaş Döküm7,18-0,9710,88
Denge Holding1,51-4,43-50,29
Deniz GMYO2,34-2,5027,03
Derimod10,350,396,26
Derlüks Yatırım Holding4,960,61-43,76
Desa Deri9,622,23-1,23
Despec Bilgisayar9,82-0,81-24,81
Deva Holding26,005,618,07
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,93-1,0010,72
Diriteks Diriliş Tekstil2,921,04-21,72
Ditaş Doğan16,63-0,6627,86
DO-CO661,90-2,965,06
Doğan Burda21,762,93-3,03
Doğan Holding2,740,00-8,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,27-0,87-2,53
Doğusan6,59-0,4550,46
Doğuş GMYO8,620,005,51
Doğuş Otomotiv25,80-0,54-0,48
Döktaş Dökümcülük28,000,00-8,56
Duran Doğan Basım10,95-0,364,39
Dyo Boya10,72-1,29-4,69
Eczacıbaşı İlaç6,151,49-14,61
Eczacıbaşı Yatırım44,286,3464,49
E-Data Teknoloji16,02-0,50

Edip Gayrimenkul3,49-1,975,12
Ege Endüstri1.303,00-1,92-21,74
Ege Gübre178,100,6224,15
Ege Profil30,226,48-20,97
Ege Seramik13,98-0,0744,68
Egeplast24,223,24-27,27
Ekiz Kimya6,904,55-3,23
Emek Elektrik2,930,342,62
Eminiş Ambalaj21,301,33-42,18
Emlak Konut GMYO1,85-0,54-12,51
Enerjisa Enerji10,891,68-5,55
Enka İnşaat9,89-0,6040,45
Erbosan144,50-0,07256,31
Ereğli Demir Çelik19,44-0,5147,99
Ersu Gıda3,33-0,89-32,59
Escar Turizm Taşımacılık18,590,76

Escort Teknoloji5,890,00-10,35
Esenboğa Elektrik30,10-0,6658,20
Etiler Gıda5,130,0028,89
Euro Kapital Yat. Ort.7,233,2989,29
Euro Trend Yat. Ort.3,680,004,01
Euro Yat. Ort.3,60-0,83-18,94
Euro Yatırım Holding3,561,1425,35
Fade Gıda8,57-1,0464,75
Fenerbahçe Futbol34,96-1,3518,27
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,53-0,78-14,18
F-M İzmit Piston111,70-0,45-8,89
Fonet Bilgi Teknolojileri14,360,7710,21
Ford Otosan177,30-0,1745,16
Formet Metal ve Cam1,24-1,59-49,45
Frigo Pak Gıda17,49-0,40-16,63
Galata Wind Enerji3,91-2,25

Galatasaray Sportif3,790,53-6,42
Garanti Bankası9,34-0,64-7,99
Garanti Faktoring8,27-0,24-25,70
Garanti Yat. Ort.2,280,00-29,10
Gedik Y. Men. Değ.7,500,1326,56
Gediz Ambalaj39,680,2048,06
Gen İlaç16,202,08

Gentaş3,250,62-27,99
Gersan Elektrik5,81-0,85-5,37
Global Men. Değ.6,17-0,322,66
Global Yat. Holding2,290,44-34,82
Good-Year7,76-0,39-2,61
Göltaş Çimento40,920,29-0,30
Gözde Girişim5,710,00-28,45
GSD Denizcilik2,441,670,20
GSD Holding1,890,00-24,70
Gübre Fabrik.53,80-0,83-37,48
Güler Yat. Holding2,360,43-31,85
Halk GMYO2,250,00-26,18
Hatay Tekstil16,60-1,3121,74
Hedef Girişim2,64-1,124,56
Hektaş7,83-0,5146,57
HUB Girişim10,47-0,38-42,47
Hürriyet Gzt.1,451,40-30,95
ICBC Turkey Bank5,26-0,94-19,08
İdealist Danışmanlık41,32-9,98206,98
İdealist GMYO2,84-6,8919,68
İhlas Ev Aletleri1,03-0,96-44,71
İhlas Gayrimenkul0,980,00-21,60
İhlas Gazetecilik1,180,85-52,10
İhlas Holding0,591,72-47,45
İhlas Yayın Holding0,80-1,23-29,82
İndeks Bilgisayar5,87-1,3426,34
Info Yatırım3,610,56-22,71
İntema38,520,42-3,46
Inveo Yatırım Holding102,80-1,44132,47
İpek Doğal Enerji11,78-0,34-9,94
İskenderun Demir Çelik12,970,3143,54
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA