Kraliçe Elizabeth sarayına eleman arıyor! Yıllık 157 bin TL maaş ve 33 gün izin hakkı verilecek ancak tek bir şart var - Son Dakika

Kraliçe Elizabeth sarayına eleman arıyor! Yıllık 157 bin TL maaş ve 33 gün izin hakkı verilecek ancak tek bir şart var

06.10.2019 11:12

İngiliz Kraliyet Haneleri, Kraliçe Elizabeth'in yanında çalışacak eleman aradıklarını duyurdu. Buckingham Sarayı'nda çalışılacağı belirtilen elemana, yıllık 157 bin TL maaş ve 33 gün izin hakkı verilecek ancak tek bir şartı var.

1
İş tanımında "iyi bir takım oyuncusu" arandığı vurgulanırken, çalışmaya hak kazanan kişinin Buckingham Sarayı'nda yaşayacağı belirtildi.

2
Yıllık 22 bin 400 pound (yaklaşık 157 bin 377 TL) maaş teklif edilen pozisyonda, yan haklar da mevcut.
3
Yüksek standartlarda bir iş yapılmasını isteyen Kraliyet ailesi, deneyimsiz adayların eleneceğini açıklarken, çalışacak kişinin 33 gün izin kullanabileceği, konaklama ve yemek masraflarının da karşılanacağını duyurdu.

4
Fakat bu işte aynı zamanda, hayvanların temizliğinden sorumlu olma şartı da aranıyor.
5
Geçtiğimiz günlerde, İngiliz Kraliyet Haneleri tarafından yapılan açıklamada, Kraliçe Elizabeth'in yanında çalışacak eleman arayışı içerisinde olduğu duyuruldu.

6
Kurumun resmi internet sitesinde, "Atlarınız dünya sahnesinde gösteri yapmaya hazır olmalı dolayısıyla yüksek standartlara ulaşmalısınız. Atların milyonlarca insan önünde gerçekleşen seremonilerde görevlerini yapmalarını sağlamak sizin elinizde. Göreviniz atları düzenli olarak eğitmek ve çalıştırmak. Böylelikle seremonilerde üstlenecekleri rolleri gerçekleştirebilsinler" açıklaması yer aldı.
7
Bu pozisyondaki kişilerin büyük etkinlik ve gösterilerde ata binmesinin gerekli olduğu da vurgulandı. Pozisyon için başvurular 10 Ekim'e kadar sürecek.

YORUMLAR (11)
  • Ahsen: Istanbul adalardaki at suruculeri gitsinler..mum gibi yaparlar kralicenin atlarini..onlar islerini bilirler.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • cennet: k çekmece cennet mah metrobüs duragındaki alt geçıtte merdivenler devamlı arızalı asansör çalışmıyor bilerek yapılıyor gibi hissediyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kraliçe Elizabeth sarayına eleman arıyor! Yıllık 157 bin TL maaş ve 33 gün izin hakkı verilecek ancak tek bir şart var - Son Dakika


Advertisement