Son Dakika Haberleri: NASA, Kanuni'nin Enerji Merkezini Keşfetti!

NASA, Kanuni'nin Enerji Merkezini Keşfetti!

7 yıl önce

1
NASA'nın değişik birimlerinde çalışan bilim adamları, insanlar üzerinde olumlu etkiye sahip enerji merkezlerini tespit etti.
2
Uzmanlar, Muhteşem Süleyman olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman'ın sancakbeyliği yaptığı Kefe'ye (Feodasiya) bağlı Koktebel mevkisinin, bütün uydu çekimlerinde enerji ve ışık saçtığını ileri sürdü.
3
Ukrayna topraklarındaki enerji merkezini, Kırım'daki yerleşim alanı Koktebel olarak belirleyen NASA, bölgedeki sönmüş Karadağ Yanardağı nedeniyle Koktebel yerleşim biriminin güçlü pozitif enerji akımına sahip olduğunu söyledi.
4
Çeşitli milletlerden gizemli öğretilerin savunucuları, Koktebel'i Hac mekanı olarak kabul ediyor. Bu sebeple yoga ve çigong hayranları enerji depolamak için Koktebel'e geliyor.
5
Ayrıca, Karadağ'ın enerjisinin insanlarla birlikte bitkileri de olumlu bir şekilde etkilediği iddia ediliyor.
6
Karadağ Yanardağı çevresinde 300'ün üzerinde ot bulunduğu ve bu türlerin bazılarının dünyanın başka bir yerinde yetişmediği ifade ediliyor.
7
Tarih boyunca göç çeken Koktebel'de, İskitler, Sarmatlar, Yunanlılar, Romalılar, Osmanlılar, Tatarlar ve Slavlar hüküm sürdü.
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 26.11.2012 06:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!