NASA, Kanuni'nin Enerji Merkezini Keşfetti! - Son Dakika

NASA, Kanuni'nin Enerji Merkezini Keşfetti!

26.11.2012 18:07

1
NASA'nın değişik birimlerinde çalışan bilim adamları, insanlar üzerinde olumlu etkiye sahip enerji merkezlerini tespit etti.
2
Uzmanlar, Muhteşem Süleyman olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman'ın sancakbeyliği yaptığı Kefe'ye (Feodasiya) bağlı Koktebel mevkisinin, bütün uydu çekimlerinde enerji ve ışık saçtığını ileri sürdü.
3
Ukrayna topraklarındaki enerji merkezini, Kırım'daki yerleşim alanı Koktebel olarak belirleyen NASA, bölgedeki sönmüş Karadağ Yanardağı nedeniyle Koktebel yerleşim biriminin güçlü pozitif enerji akımına sahip olduğunu söyledi.
4
Çeşitli milletlerden gizemli öğretilerin savunucuları, Koktebel'i Hac mekanı olarak kabul ediyor. Bu sebeple yoga ve çigong hayranları enerji depolamak için Koktebel'e geliyor.
5
Ayrıca, Karadağ'ın enerjisinin insanlarla birlikte bitkileri de olumlu bir şekilde etkilediği iddia ediliyor.
6
Karadağ Yanardağı çevresinde 300'ün üzerinde ot bulunduğu ve bu türlerin bazılarının dünyanın başka bir yerinde yetişmediği ifade ediliyor.
7
Tarih boyunca göç çeken Koktebel'de, İskitler, Sarmatlar, Yunanlılar, Romalılar, Osmanlılar, Tatarlar ve Slavlar hüküm sürdü.
8
9
10

Son Dakika NASA, Kanuni'nin Enerji Merkezini Keşfetti! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek