Son Dakika Haberleri: Öz Kardeşi Olmadığını Öğrenince Yazdığı Mektupla Sosyal Medyayı Sarstı

Öz Kardeşi Olmadığını Öğrenince Yazdığı Mektupla Sosyal Medyayı Sarstı

2 yıl önce

18 yaşındaki Pamela Lara, beraber büyüdüğü abisinin öz kardeşi olmadığını öğrendi. Abisinin olay üzerine kardeşine yazdığı duygusal mektup ise olay oldu...

1
ABD'nin Texas eyaletinde 18 yaşındaki bir dansçı olan Pamela Lara, yıllardır aynı evde yaşadığı 'abisinin' öz kardeşi olmadığını öğrendi.
2
ABD'de sosyal medyada ağabey ve kardeş arasındaki 'öz kardeş' mektuplaşmasıyla sarsıldı.
3
Abisi Jared Escamilla dokunaklı bir mektup yazıp kardeşine yolladı. Üvey kardeş olduklarını öğrenen ağabey ve kardeşin duygusal mektubu kısa sürede Twitter'da hızla yayıldı.
4
Mektupta şunlar yazıyordu: "Sadece seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istedim. İnsanların üvey kardeşim olacağını söylemeleri umrumda bile değil, başıma gelen en iyi şey sensin. Seni tüm kalbimle seviyorum, bana bu en kötü günümde yardım ettiğin için ve bana doğru yolu gösterdiğin için teşekkür ederim. Ben her zaman senin yanında olacağım, tıpkı senin benim için her zaman orada olman gibi. Seni seviyorum. Sevgilerle. Senin can sıkıcı abin..."
5
Twitter'da hızla yayıldı
Twitterda hızla yayıldı

Takipçiler arasında hızla yayılan tweet kısa sürede 60.000 beğeni ve retweet ile yüzlerce destekleyici yorum aldı.

6
7Haber Yayın Tarihi: 31.07.2018 03:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin