Öz Kardeşi Olmadığını Öğrenince Yazdığı Mektupla Sosyal Medyayı Sarstı - Son Dakika

Öz Kardeşi Olmadığını Öğrenince Yazdığı Mektupla Sosyal Medyayı Sarstı

31.07.2018 15:50

18 yaşındaki Pamela Lara, beraber büyüdüğü abisinin öz kardeşi olmadığını öğrendi. Abisinin olay üzerine kardeşine yazdığı duygusal mektup ise olay oldu...

1
ABD'nin Texas eyaletinde 18 yaşındaki bir dansçı olan Pamela Lara, yıllardır aynı evde yaşadığı 'abisinin' öz kardeşi olmadığını öğrendi.
2
ABD'de sosyal medyada ağabey ve kardeş arasındaki 'öz kardeş' mektuplaşmasıyla sarsıldı.
3
Abisi Jared Escamilla dokunaklı bir mektup yazıp kardeşine yolladı. Üvey kardeş olduklarını öğrenen ağabey ve kardeşin duygusal mektubu kısa sürede Twitter'da hızla yayıldı.
4
Mektupta şunlar yazıyordu: "Sadece seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istedim. İnsanların üvey kardeşim olacağını söylemeleri umrumda bile değil, başıma gelen en iyi şey sensin. Seni tüm kalbimle seviyorum, bana bu en kötü günümde yardım ettiğin için ve bana doğru yolu gösterdiğin için teşekkür ederim. Ben her zaman senin yanında olacağım, tıpkı senin benim için her zaman orada olman gibi. Seni seviyorum. Sevgilerle. Senin can sıkıcı abin..."
5
Twitter'da hızla yayıldı
Twitterda hızla yayıldı

Takipçiler arasında hızla yayılan tweet kısa sürede 60.000 beğeni ve retweet ile yüzlerce destekleyici yorum aldı.

6
7

Son Dakika Öz Kardeşi Olmadığını Öğrenince Yazdığı Mektupla Sosyal Medyayı Sarstı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar