Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kemal Akay haberleri, Kemal Akay son dakika, son dakika Kemal Akay

Son Dakika Kemal Akay Haberleri

Son dakika Kemal Akay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kemal akay haberleri anında burada.


 • 04.12.2023 04 Ara 14:05 Seyhan Belediyesi Engelli Personellerle Kahvaltıda Buluştu

  Seyhan Belediyesi Engelli Personellerle Kahvaltıda Buluştu Seyhan'ın Bilge Başkanı Akif Kemal Akay, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla belediye bünyesinde görev yapan engelli personellerle bir araya geldi. Başkan Akay, engellilerin toplumsal yaşamdaki sorunlarını çözmeye çalıştıklarını vurgulayarak, engelli bireylerin eşit haklara sahip olduğunu belirtti. Engelli çalışanlar da Başkan Akay'a teşekkür ederek birlikte olduklarını ifade ettiler. Etkinlikte ayrıca Kardelen Engelliler Derneği Sarmaşık Gülleri Korosu da bir konser verdi.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:45 Adana'da Çocuk ve Trafik Eğitim Parkı Açıldı

  Adana'da Çocuk ve Trafik Eğitim Parkı Açıldı Seyhan Belediyesi tarafından Adana'da ilk çocuk ve trafik eğitim parkı ile 14'üncü Bilgi Evi Gürselpaşa Mahallesinde hizmete açıldı. Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda çocuklar trafikte nasıl hareket edeceklerini öğrenirken eğlenceli vakit geçirecekler. Seyhan Belediyesi'nin tüm kreşlerinde Montessori tarzı eğitim başlayacak. Ayrıca, Seyhan Belediyesi'nin 14'üncü Bilgi Evi de hizmete açıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:11 Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, mahalleli kadınların sorunlarını dinledi

  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, mahalleli kadınların sorunlarını dinledi Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Tellidere Mahallesi'nde düzenlenen ev toplantısında mahalleli kadınların sorunlarını dinleyerek çözüm arayışında olduklarını belirtti. Akay, mahalle sakinlerine belediyenin sunduğu hizmetlerden örnekler verdi ve yeni projelerin ihtiyaçlar doğrultusunda hayata geçirileceğini söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 11:05 Adana'da kadına yönelik şiddet konuşuldu

  Adana'da kadına yönelik şiddet konuşuldu Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen 'Psikolojik Şiddet ve Genç Kadınlar' söyleşisinde, şiddetin türleri, şiddete karşı mücadele yöntemleri ve hukuki mevzuat masaya yatırıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 09:59 Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, kırsal mahalleleri ziyaret etti

  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, kırsal mahalleleri ziyaret etti Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, 'Bütünşehir Yasası'yla mahalle statüsüne dönüşen ilçe kırsalındaki eski köyleri kalkındırmaya yönelik olarak hayata geçirilen ve yapımı devam eden projeleri mahalle sakinleriyle birlikte inceledi. Başkan Akay, Karayusuflu ve Camuzcu mahallelerinde yapılan parkları ve spor tesislerini inceledi ve çocuklarla futbol oynadı. Akay, kırsal mahallelerin sosyal donatı alanlarının eksik olduğunu belirterek, halkın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yeni projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:16 Seyhan Belediyesi Sıcak Çorba Hizmetini Yeniden Başlattı

  Seyhan Belediyesi Sıcak Çorba Hizmetini Yeniden Başlattı Seyhan Belediyesi, havanın soğumasıyla birlikte sıcak çorba hizmetini yeniden başlattı. Başkan Akif Kemal Akay ve Mavi Ekip tarafından ikram edilen sıcak çorba, vatandaşların içini ısıtıyor. Çorba ikramı Duygu Kafe önünde, İnönü Parkı'nda ve gezici araç ile farklı köşelerde gerçekleştiriliyor.

 • 22.11.2023 22 Kas 11:35 Adana'da Fatih Mahalle Merkezi'nin Temeli Atıldı

  Adana'da Fatih Mahalle Merkezi'nin Temeli Atıldı Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi iş birliğiyle yapılacak olan Fatih Mahalle Merkezi'nin temeli atıldı. Temel atma törenine, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, siyasiler, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı. Merkezde taziye salonu, çocuk oyun alanı, fitness alanı, yeşil alanlar ve yürüyüş alanı bulunacak.

 • 22.11.2023 22 Kas 10:38 Seyhan Belediyesi Olası Afetlere Karşı Hazırlıklarını Tamamladı

  Seyhan Belediyesi Olası Afetlere Karşı Hazırlıklarını Tamamladı Seyhan Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yaşanan süreçte arama-kurtarma, afet sonrası yapılması gerekenler, ihtiyaç duyulabilecek malzemeler ve afet eğitimi gibi konuları masaya yatırarak, olası afetlere karşı hazırlıklarını tamamladı. Belediye, afet depolarını artırdı, yaşam malzemesi stoklarını tamamladı, afet seralarını hizmete soktu ve afet bilincini artıran eğitimler veriyor.

 • 21.11.2023 21 Kas 12:07 Seyhan Belediyesi Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Hazırlık Derslerine Başladı

  Seyhan Belediyesi Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Hazırlık Derslerine Başladı Seyhan Belediyesi, engelli bireylerin katılabildiği Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) hazırlık derslerine başladı. İlk dersi Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay verdi. Engellilik durumu devlet memurluğuna alınma şartlarını karşılayan bireylerin istihdamını artırmayı hedefleyen belediye, engelli bireylerin EKPSS'ye en etkili şekilde hazırlanmalarını ve fırsat eşitliğini sağlamayı amaçlıyor.

 • 20.11.2023 20 Kas 11:14 Seyhan Belediyesi'nin Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği

  Seyhan Belediyesi'nin Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği Akif Kemal Akay başkanlığındaki Seyhan Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte çocuklar eğlenceli etkinliklerle eğlendi. Etkinlikte çocuklar tiyatro oyunu izledi, sabun köpüğü gösterisi izledi ve çeşitli aktivitelere katıldı.

 • 15.11.2023 15 Kas 10:25 Seyhan Belediyesi Erasmus öğrencilerini ağırladı

  Seyhan Belediyesi Erasmus öğrencilerini ağırladı Seyhan Belediyesi'nin, "Yeşil Mutabakat" çerçevesinde faaliyet gösteren kompost üretim ve geri dönüşüm tesisleri Polonya ve Yunanistan'dan gelen Erasmus öğrencilerini ağırladı.

 • 11.11.2023 11 Kas 17:41 Davutoğlu: Çiftçi feryat ediyor, faizcilere 700 milyar TL aktarıldı

  Davutoğlu: Çiftçi feryat ediyor, faizcilere 700 milyar TL aktarıldı GELECEK Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Adana'da düzenlenen kongrede çiftçilerin sorunlarına değinerek, çiftçilere verilen destek miktarının faizcilere aktarılan miktarın çok gerisinde olduğunu belirtti. Ayrıca, Gazze'deki insanlık dramına da dikkat çeken Davutoğlu, dünya liderlerine mektuplar göndererek harekete geçmelerini istedi.

 • 10.11.2023 10 Kas 12:03 Çalışanlar belediye önünde Atatürk'ü andı

  Çalışanlar belediye önünde Atatürk'ü andı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Atatürk, ölümünün 85.yıldönümünde Seyhan Belediyesi çalışanları tarafından saygıyla anıldı.

 • 31.10.2023 31 Eki 12:54 Seyhan Sanat Merkezi'nde Cumhuriyet Balosu Coşkusu

  Seyhan Sanat Merkezi'nde Cumhuriyet Balosu Coşkusu Seyhan Sanat Merkezi'nde düzenlenen Cumhuriyet Balosu'nda Cumhuriyetin 100. yılı büyük bir coşkuyla kutlandı. Hakan Aysev'in müzik ziyafeti sunduğu resepsiyonda Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ADD Şube Başkanı İsa Kayadan ve konuklarla birlikte zeybek oynadı. Seyhan Sanat Merkezi, restorasyonun tamamlanmasının ardından ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapmaya başladı. Başkan Akay, konuşmasında Cumhuriyetin önemini vurgulayarak Adana'nın uygarlık yolunda bir savaş verdiğini belirtti. Akay, Seyhan Sanat Merkezi'nin eski Adana'nın bir parçası olarak sanat yuvası olacağını ifade etti.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:43 Seyhan Belediyesi'nin Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri sona erdi

  Seyhan Belediyesi'nin Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri sona erdi Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen Veteranlar Tenis Turnuvası ve Streetball Turnuvası, keyifli geçen final karşılaşmaları sonrasında kupa töreniyle sona erdi. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, sporun önemine vurgu yaparak turnuvalara katılan takımları kutladı. Sporcular da Seyhan Belediye Başkanı Akay ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 • 26.10.2023 26 Eki 11:09 Adana'da Cumhuriyet Kutlamaları Pinhani Konseriyle Devam Etti

  Adana'da Cumhuriyet Kutlamaları Pinhani Konseriyle Devam Etti Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümü kutlamaları, Kozan ilçesindeki Kıraç konserinin ardından Seyhan ilçesi Güney Yıldızı Stadı'nda Pinhani konseriyle devam etti. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, siyasiler ve Adanalıların katıldığı konserde Cumhuriyet coşkusu üst seviyedeydi.

 • 22.10.2023 22 Eki 11:19 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 830 muhtara bilgisayar verdi

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 830 muhtara bilgisayar verdi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Muhtarlar Günü dolayısıyla kent genelinde görev yapan 830 muhtara bilgisayarlarını teslim etti. Karalar, yaptığı konuşmada belediyenin mali durumunu düzelterek devasa işler yaptıklarını ve Adana'nın artık borçlanmaya ihtiyacı olmadığını belirtti. Ayrıca, Gazze'deki kıyımın son bulması için çağrı yaparak barışın önemine vurgu yaptı.

 • 20.10.2023 20 Eki 16:37 Seyhan Belediyesi ve SASA Polyester Sanayi AŞ İşbirliğiyle Kreş Temeli Atıldı

  Seyhan Belediyesi ve SASA Polyester Sanayi AŞ İşbirliğiyle Kreş Temeli Atıldı Seyhan Belediyesi ile SASA Polyester Sanayi AŞ işbirliğinde yapılacak kreşin temeli düzenlenen törenle atıldı. Kreşin tamamlanmasıyla birlikte ilçeye eğitim alanında önemli bir katkı sağlanacak.

 • 20.10.2023 20 Eki 11:46 Seyhan Belediyesi ve SASA Erdemoğlu Holding, Barış Mahallesi Kreşi'nin Temelini Attı

  Seyhan Belediyesi ve SASA Erdemoğlu Holding, Barış Mahallesi Kreşi'nin Temelini Attı Seyhan Belediyesi ile SASA Erdemoğlu Holding arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Barış Mahallesi Kreşi'nin temeli törenle atıldı. Kreş, 2 bin 500 metrekare arsa üzerine inşa edilecek ve 14 derslik, 1 spor salonu ile 300 öğrenciye hizmet verecek. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, açılışta yaptığı konuşmada, kreşin Adana'ya ve mahalle halkına hayırlı olmasını diledi. Ayrıca, Filistin'deki zulmü kınadı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da Başkan Akay'ı ve SASA'yı kutladı. SASA Erdemoğlu Holding, Adana'ya yaptığı yatırımların yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de devam edeceğini belirtti.

 • 19.10.2023 19 Eki 10:40 Seyhan Belediyesi 3. Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Başladı

  Seyhan Belediyesi 3. Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Başladı Seyhan Belediyesi, Cumhuriyetin Kuruluşunun 100.Yılında düzenlediği 3. Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Gürselpaşa Halı Tesisleri'nde başladı. Turnuvaya 32 takım ve 128 sporcu katılım gösterdi.

 • 10.10.2023 10 Eki 13:36 Seyhan Belediyesi İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Eğitim Destek Kartı Dağıtıyor

  Seyhan Belediyesi İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Eğitim Destek Kartı Dağıtıyor Seyhan Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının daha iyi koşullarda eğitim alabilmesine yönelik desteklerini sürdürüyor. Eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ihtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerinin kırtasiye masraflarını azaltmaya yönelik 'Eğitim Destek Kartı' dağıtımı sürüyor.

 • 08.10.2023 08 Eki 12:07 Deveci Gençlikspor Seyhan Belediye Başkanlık Kupası'nı kazandı

  Deveci Gençlikspor Seyhan Belediye Başkanlık Kupası'nı kazandı Seyhan Belediye Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası'nda Yapı Meslekspor Kulübü'nü penaltı atışları sonucu yenen Deveci Gençlikspor, şampiyon oldu. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, final maçını izleyerek kupaları takdim etti ve tüm takımları kutladı. Başkan Akay, amatör spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini belirtti. Deveci Gençlikspor ile Cihangirspor arasında Süper Kupa müsabakası ise 9 Ekim Pazartesi günü oynanacak.

 • 05.10.2023 05 Eki 17:14 Anıl Tanburoğlu, CHP Adana İl Başkanı Adaylığını Açıkladı

  Anıl Tanburoğlu, CHP Adana İl Başkanı Adaylığını Açıkladı Anıl Tanburoğlu, CHP il binasında düzenlediği basın toplantısında, partisinin 38. Olağan Adana İl Kongresinde başkan adayı olduğunu söyledi. Tanburoğlu, yeni bir dönemi başlatmak üzere adaylığını açıkladığını belirterek, destek beklediğini ve yerel seçimde en az 8 ilçe belediyesini ve büyükşehir belediyesini kazanmak için çalışacaklarını ifade etti. Basın toplantısına, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve partililer de katıldı. CHP 38. Olağan Adana İl Kongresi, ASKİ Atatürk Spor Salonu'nda 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

 • 05.10.2023 05 Eki 12:32 Seyhan Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde Hayvanseverlere Mama Dağıttı

  Seyhan Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde Hayvanseverlere Mama Dağıttı Seyhan Belediyesi'nin düzenlediği Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinliğinde Başkan Akif Kemal Akay, hayvanseverlere mama dağıtımı yaptı. Başkan Akay, hayvanların doğal yaşamın bir parçası olduğunu vurgulayarak, 'Can dostlarla hayat çok daha güzel' dedi. Seyhan Belediyesi, sokak hayvanlarının kısırlaştırılması, beslenmesi ve bakımı konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

 • 03.10.2023 03 Eki 11:29 Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Amatör Spora Destek Veriyor

  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Amatör Spora Destek Veriyor Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan Belediye Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası'nın başlamasıyla birlikte amatör sporlara verdikleri desteği vurguladı. Akay, amatör spordan desteğin esirgenmediğini belirterek, amatörlük olmadan profesyonellik olamayacağını ifade etti. Turnuvada yarı finale yükselen takımların belirlendiği haberde, finalin Çukurova İlçesi'nde düzenlenen Süper Kupa müsabakasında oynanacağı bilgisi de yer aldı.

 • 02.10.2023 02 Eki 09:40 Seyhan Belediyesi, Kendi Ürettiği Asfaltla Yol Yenileme Çalışmalarını Sürdürüyor

  Seyhan Belediyesi, Kendi Ürettiği Asfaltla Yol Yenileme Çalışmalarını Sürdürüyor Seyhan Belediyesi, çağdaş bir kent hedefi doğrultusunda yol yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediyenin tesislerinde ürettikleri asfaltla daha fazla yol çalışması yapabilen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, bugüne kadar 630 bin ton asfalt ürettiklerini belirtti. Şu anda 11 ayrı ekip ile Seyhan'da asfaltsız yol kalmaması için çalıştıklarını ifade eden Başkan Akay, hedeflerinin Seyhan'da hiçbir yolun asfaltsız kalmaması olduğunu söyledi.

 • 01.10.2023 01 Eki 10:35 Seyhan Belediyesi, Hizmet Büroları Projesiyle Vatandaşlara Daha Kolay Ulaşıyor

  Seyhan Belediyesi, Hizmet Büroları Projesiyle Vatandaşlara Daha Kolay Ulaşıyor Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yoksul nüfusun yoğun olduğu Seyhan'da vatandaşların belediye hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak için 'Hizmet Büroları' projesini hayata geçirdiklerini açıkladı. Hizmet Büroları, vatandaşların talep ve şikayetlerini mahallelerinde bulunan noktalara iletmelerini sağlayarak belediye hizmetlerine daha kolay erişim imkanı sunuyor. Ayrıca, Hizmet Büroları'nda vatandaşlara resmi işlemler için ücretsiz hizmetler de sunulacak. Seyhan Belediyesi, Hizmet Büroları projesini daha da genişleterek vatandaşların ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkin bir şekilde cevap vermeyi hedefliyor.

 • 27.09.2023 27 Eyl 10:53 Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Cumhuriyetin 100. yılında 100 tesisin toplu açılışına hazırlanıyor

  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Cumhuriyetin 100. yılında 100 tesisin toplu açılışına hazırlanıyor Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan'a kazandırdığı 100 tesisin toplu açılışını Cumhuriyetin 100. yılında gerçekleştirecek. Pandemi sonrasında tamamlanan ve bitme aşamasındaki projelerin açılışı için hummalı bir çalışma sürdüren Başkan Akay, Cumhuriyetin 100. yılına yakışan bir açılış töreni düzenlemeyi hedefliyor.

 • 26.09.2023 26 Eyl 12:13 Seyhan Belediyesi, ihtiyaç sahibi yaşlı, hasta ve engellilere evde temizlik hizmeti sunuyor

  Seyhan Belediyesi, ihtiyaç sahibi yaşlı, hasta ve engellilere evde temizlik hizmeti sunuyor Seyhan Belediyesi, yardım edecek kimsesi olmayan yaşlı, hasta ve engelli bireylere evde temizlik hizmetiyle yardım ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan 'Evde Temizlik' ekipleri, evinin temizlik işlerini yapamayan vatandaşların evlerini dip bucak temizleyerek hijyenik hale getiriyor. Kullanılan tüm temizlik ürünlerinin belediye tarafından karşılandığı hizmette görev yapan ekipler, konuk oldukları evin bulaşıkları dahil tüm temizlik işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

 • 26.09.2023 26 Eyl 10:18 Adana'da Seyhan Belediyesi Dikimevi Türkiye Genelinde Birçok Belediyenin Kıyafetlerini Üretiyor

  Adana'da Seyhan Belediyesi Dikimevi Türkiye Genelinde Birçok Belediyenin Kıyafetlerini Üretiyor Seyhan Belediyesi öncülüğünde kurulan Seyhan Dikimevi, belediye işçilerinin kıyafetlerini dikmek ve ihtiyaç sahipleri için kıyafet üretmek amacıyla faaliyet gösteriyor. Dikimevi, kısa sürede 50'den fazla belediyenin işçi kıyafetlerini üretir hale gelmiştir. Ayrıca, özel sektör kuruluşlarına da hizmet veren Dikimevi, sosyal belediyecilik kapsamında çocuklar için yazlık ve kışlık kıyafetler üretmektedir. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, projenin başlangıçta sadece kadınlara dikiş öğretmek amacıyla başladığını ancak daha sonra taleplerin artmasıyla genişlediğini belirtmiştir.

 • 25.09.2023 25 Eyl 00:19 Seyhan Belediyesi'nin Adana sporuna kazandırdığı Söğütlü Futbol Tesisleri'nde ilk resmi karşılaşma oynandı

  Seyhan Belediyesi'nin Adana sporuna kazandırdığı Söğütlü Futbol Tesisleri'nde ilk resmi karşılaşma oynandı Seyhan Belediyesi'nin Adana sporuna kazandırdığı Söğütlü Futbol Tesisleri'nde 2023-2024 Futbol sezonunun ilk resmi karşılaşması Seyhan Belediyespor-Akınspor U-14 takımları arasında gerçekleşti. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, spor paydaşlarıyla birlikte müsabakanın başlama vuruşunu yaptı. Tesislerde yapılan incelemeler sonucunda eksiklikler giderilerek amatör karşılaşmalara ev sahipliği yapacak duruma getirildi. Başkan Akay, Adana sporunun gelişimi için tesislerin hizmete sokulduğunu belirterek yeni sezonun centilmenlik içinde geçmesini temenni etti. ASKF Başkanı Ahmet Bozan da Başkan Akay'a teşekkür ederek tesislerin önemini vurguladı. Açılış karşılaşmasına spor paydaşları ve sporcu aileleri de katıldı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 12:33 Seyhan Belediyesi'nin Söğütlü Futbol Tesisleri'nde yeni sezon açılışı yapıldı

  Seyhan Belediyesi'nin Söğütlü Futbol Tesisleri'nde yeni sezon açılışı yapıldı Seyhan Belediyesi'nin Adana'ya kazandırdığı Söğütlü Futbol Tesisleri'nde 2023-2024 Futbol sezonunun ilk resmi karşılaşması gerçekleşti. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, spor paydaşlarıyla birlikte müsabakanın başlama vuruşunu yaptı. Tesislerin eksiklikleri giderilerek amatör karşılaşmalara ev sahipliği yapacak hale getirildiği belirtildi. Seyhan Belediye Başkanı Akay, Adana sporuna katkı sunmaya devam ettiklerini ve yeni sezonun centilmenlik içinde geçmesini temenni ettiğini söyledi. ASKF Başkanı Ahmet Bozan da Seyhan Belediye Başkanı Akay'a amatör spora verdiği destek için teşekkür etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 09:51 Seyhan Belediyesi, Çöp Konteynırlarını Kendi Atölyesinde Üretiyor

  Seyhan Belediyesi, Çöp Konteynırlarını Kendi Atölyesinde Üretiyor Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, belediyenin kurduğu atölyelerde üretim yaparak önemli tasarruflar elde ettiklerini belirtti. Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde kurulan atölyede, ihtiyaç duyulan çöp konteynırları üretilmeye başlandı. Bu sayede önemli bir tasarruf sağlanması hedefleniyor. Seyhan Belediyesi, üretim yelpazesini genişleterek çeşitli alanlarda üretim yapmaya devam ediyor.

 • 17.09.2023 17 Eyl 13:19 Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Muhtarlarla Birlikte Çalışmalarını Sürdürüyor

  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Muhtarlarla Birlikte Çalışmalarını Sürdürüyor Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, muhtarlarla bir araya gelerek hizmetleri denetliyor ve yeni projelerin planlamasını yapıyor. Seyhan Belediyesi'nin verdiği hizmetlerden dolayı muhtarlar ve vatandaşlar Başkan Akay'a teşekkür ederken, Akay, daha çağdaş ve yaşanabilir bir Seyhan için çalıştıklarını belirtti.

 • 14.09.2023 14 Eyl 12:21 Seyhan Belediyesi'nden üniversiteyi kazanan öğrencilere destek

  Seyhan Belediyesi'nden üniversiteyi kazanan öğrencilere destek Adana'nın Seyhan İlçe Belediyesi önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğrencilere ve ailelerine nefes aldıracak desteklerini sürdürüyor.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:00 Seyhan Belediyesi'nden Üniversiteyi Kazanan Öğrencilere Destek

  Seyhan Belediyesi'nden Üniversiteyi Kazanan Öğrencilere Destek Seyhan Belediyesi, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğrencilere ve ailelerine desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda, açıköğretim fakülteleri hariç devlet üniversiteleri ile vakıf üniversitelerinin 4 yıllık bölümlerini tam burslu kazanan, maddi durumu yetersiz Seyhanlı öğrencilere ödüllendirme amaçlı, karşılıksız olarak toplamda 4 bin TL tutarında eğitim yardımı yapılacak. 4 yıllık bölümleri kazanan şehit ve gazi çocukları ise gelir kriterine bakılmaksızın eğitim yardımından yararlanacak.

 • 11.09.2023 11 Eyl 15:49 Seyhan Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda Son Aşamaya Geldi

  Seyhan Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda Son Aşamaya Geldi Seyhan Belediyesi tarafından Gürselpaşa Mahallesi'nde yapımı devam eden Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nın son aşamaya geldiği açıklandı. Parkta eğitim binası, kütüphane ve kafe gibi alanlar bulunacak ve çocuklar trafik kurallarını uygulamalı olarak öğrenebilecekler.

 • 11.09.2023 11 Eyl 10:38 Seyhan Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nı Eylül Ayında Açacak

  Seyhan Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nı Eylül Ayında Açacak Seyhan Belediyesi, nisan ayında yapımına başlanan Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nı eylül ayı sonunda hizmete açmaya hazırlanıyor. Parkta çocuklar trafik kurallarını uygulamalı olarak öğrenecek.

 • 10.09.2023 10 Eyl 13:28 CHP'li Seyhan Belediyesi'nin Teknoloji ve İnovasyon Merkezi diğer belediyelere örnek olacak

  CHP'li Seyhan Belediyesi'nin Teknoloji ve İnovasyon Merkezi diğer belediyelere örnek olacak Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın gençlerin teknolojiyi kullanma becerilerini üretime dönüştürüp katma değeri yüksek ürünler üretilmesini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Seyhan Teknoloji ve İnovasyon Merkezi (SEYTİM), diğer CHP'li belediyelere örnek proje olarak gösterilecek.

 • 08.09.2023 08 Eyl 09:38 Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm Takımı Şampiyonluk Kupasını Başkana Armağan Etti

  Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm Takımı Şampiyonluk Kupasını Başkana Armağan Etti Konya'da yapılan Spor Toto Atletizm Birinci Lig final yarışlarında şampiyon olan Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm takımı, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ı ziyaret ederek teşekkür etti ve şampiyonluk kupasını armağan etti.

 • 06.09.2023 06 Eyl 11:58 Seyhan Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Seyhan Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerdeki sorunları dinledi ve hizmetler hakkında bilgi verdi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 15:39 TBB Başkanı Erinç Sağkan: Baroların Destekleriyle Olumlu Gelişmeleri Hayata Geçirmeyi Umut Ediyoruz

  TBB Başkanı Erinç Sağkan: Baroların Destekleriyle Olumlu Gelişmeleri Hayata Geçirmeyi Umut Ediyoruz Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Erinç Sağkan, barolar ve meslektaşlarının vereceği destekle bu dönemde olumlu gelişmeleri hayata geçirmeyi umut ettiklerini belirtti. Sağkan, Adana Barosu Avukatlar Salonu'nda düzenlenen Adli Yıl Açılış Töreni'nde, Türkiye'de 180 bin avukat, 27 bin stajyer avukat, 92 hukuk fakültesinde ise yaklaşık 120 bin öğrencinin bulunduğunu söyledi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 13:57 Seyhan Belediyesi Bilgi Evleri Sayısını Artırıyor

  Seyhan Belediyesi Bilgi Evleri Sayısını Artırıyor Seyhan Belediyesi, Covid-19 pandemisi döneminde uzaktan eğitim olanağı bulunmayan gençler için taziye evlerini dönüştürerek hizmete açtığı Bilgi Evleri'nin sayısını artırıyor.

 • 04.09.2023 04 Eyl 12:25 Seyhan Belediyesi'nden Türk Kadınının Zaferine Özel Kutlama

  Seyhan Belediyesi'nden Türk Kadınının Zaferine Özel Kutlama Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Türk kadınının zaferini Özgür Kadın Parkı'ndaki muhteşem atmosferde tüm yurttaşlarımızla kutladık ve sevincimizi doyasıya paylaştık

 • 03.09.2023 03 Eyl 11:15 Nurettin Rençber, Adanalıları Türkülerle Coşturdu

  Nurettin Rençber, Adanalıları Türkülerle Coşturdu Seyhan Belediyesi'nin Dünya Barış Günü dolayısıyla düzenlediği konserde Nurettin Rençber'in seslendirdiği türkülerle Adanalılar coştu.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:11 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Küçükoba Mezarlığı Camisi'ni hizmete açtı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Küçükoba Mezarlığı Camisi'ni hizmete açtı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Küçükoba Mezarlığı'nın en büyük eksiği olan caminin yapımını tamamlayarak hizmete sunduklarını belirtti. Açılışa birçok siyasi ve vatandaş katıldı. Karalar, bölgeye yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 11:44 30 Ağustos Coşkusu, Çukurova'yı Sardı

  30 Ağustos Coşkusu, Çukurova'yı Sardı Adana Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova Belediyesi’nin birlikte düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, halkın yoğun katılımı ile coşkuyla gerçekleştirildi. Turgut Özal Bulvarı Polisevi Kavşağında meşaleli yürüyüşle başlayan coşku, Uğur Mumcu Meydanı'nda Köfn konseri ile doruğa çıktı. Etkinlikler sırasında Çukurova Belediyesi’nin 9’uncu toplu açılış töreni de gerçekleştirildi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 11:40 Adana'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Meşaleli Yürüyüş Düzenlendi

  Adana'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Meşaleli Yürüyüş Düzenlendi Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Belediyesi ve Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı kapsamında akşam meşaleli yürüyüş gerçekleştirildi. Adanalılar, meşaleler ve Türk bayrakları ile sloganlar atarak Uğur Mumcu Meydanı'na kadar yürüdü.

 • 30.08.2023 30 Ağu 14:03 Seyhan Belediyesi Barbaros Mahallesi'nde Kapalı Semt Pazarı İnşaatını Tamamlıyor

  Seyhan Belediyesi Barbaros Mahallesi'nde Kapalı Semt Pazarı İnşaatını Tamamlıyor Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın talimatıyla yapılan Barbaros Mahallesi'ndeki kapalı semt pazarının inşaatı hızla ilerliyor. 14 milyonluk bir yatırımla hizmete sunulacak olan semt pazarı, bölgedeki trafik akışını da rahatlatacak.

 • 29.08.2023 29 Ağu 12:22 Cimnastik Milli Takımı Adana Çiftetellisi ile Karşılandı

  Cimnastik Milli Takımı Adana Çiftetellisi ile Karşılandı Mersin'de yapılacak olan Artistik Cimnastik Dünya Kupası'na katılacak Cimnastik milli takımı, Seyhan Belediyesi tarafından Şakirpaşa Havaalanı'nda 'Adana Çiftetellisi' ile karşılandı.

Advertisement