Depremde hayatını kaybedenler anısına siyah balon uçurdular - Son Dakika

Depremde hayatını kaybedenler anısına siyah balon uçurdular

23.03.2023 13:11

Depremde hayatını kaybedenler anısına siyah balon uçurdularANTALYA Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin sayıları 5'e ulaşan Yaşlı Evleri üyeleri, Türkiye'yi sarsan deprem felaketinde hayatını kaybedenleri gökyüzüne bıraktıkları siyah balonlarla andı.

Depremde hayatını kaybedenler anısına siyah balon uçurdular

ANTALYA Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin sayıları 5'e ulaşan Yaşlı Evleri üyeleri, Türkiye'yi sarsan deprem felaketinde hayatını kaybedenleri gökyüzüne bıraktıkları siyah balonlarla andı.

Muratpaşa Belediyesi'nin Yaşlı Evleri üyeleri, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası'nda Falez-2 Park'ta bulunan Yaşlı Evi'nde özel bir etkinlik için bir araya geldi. Sabah saatlerinde özel bir eğitim kurumundan öğrenciler, Yaşlı Evi'ni ziyaret edip kıdemli kent sakinlerine hafta dolayısıyla çiçek verdi.

Hem kendilerini ziyaretlerine gelen çocuklar hem de kendi aralarında sohbet eden kıdemli kent sakinleri, günün ilerleyen saatlerinde ise 6 Şubat'ta yaşanan ve Türkiye'yi sarsan ikiz deprem felaketinde hayatını kaybedenleri gökyüzün bıraktıkları siyah balonlarla andı. Kendisi de Düzce depremini yaşamış olan 62 yaşındaki Kadir Kaşıkçı, bu tip etkinliklerin çok önemli olduğunu belirtirken 66 yaşındaki Medine Gülay ise çok duygulandığını söyledi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Depremde hayatını kaybedenler anısına siyah balon uçurdular - Son Dakika


Advertisement