Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika haberlerini kaçırma! YÜKLE

Borsada günlük işlemler (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günlük işlemler (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,92-2,19-36,43
Acıpayam Selüloz16,04-2,02-5,80
Adel Kalemcilik25,182,27-26,45
Adese Gayrimenkul1,14-3,39-59,29
Afyon Çimento3,71-3,64-27,40
AGESA Hayat Emeklilik19,27-1,239,58
Ak Enerji1,65-0,60-25,34
Akbank5,36-2,37-20,69
Akçansa14,78-2,76-8,21
Akdeniz Yatırım Hold.1,82-1,62-24,27
Akfen GMYO2,02-1,94-22,63
Akın Tekstil34,90-2,629,89
Akiş GMYO1,83-3,17-34,46
Akmerkez GMYO39,32-1,45-37,04
Aksa16,30-2,5717,99
Aksa Enerji12,86-1,5372,85
Aksigorta7,60-2,81-12,63
Aksu Enerji10,926,2344,69
Alarko Carrıer307,000,85-15,55
Alarko GMYO20,14-3,27-20,49
Alarko Holding9,61-2,7312,77
Albaraka Türk1,49-0,67-23,20
Alcatel Lucent Teletaş23,801,28-19,76
Alkim Kağıt14,80-2,9514,34
Alkim Kimya14,94-1,326,06
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,54-9,94-29,68
Altınyunus Çeşme52,70-4,365,48
Anadolu Efes22,00-0,452,99
Anadolu Grubu Holding22,62-3,08-13,42
Anadolu Hayat Emek.9,20-1,8114,49
Anadolu Isuzu15,69-3,27-12,83
Anadolu Sigorta6,23-3,26-13,72
Anel Elektrik2,72-2,51-14,20
Arçelik32,76-0,3615,11
ARD Bilişim Teknolojileri57,103,2518,76
Arena Bilgisayar9,64-6,86-11,58
Armada Bilgisayar54,000,0910,02
Arsan Tekstil4,20-0,714,08
Arzum Ev Aletleri16,25-2,52-32,75
Aselsan15,30-3,77-16,16
Ata GMYO4,43-6,54-19,60
Atakule GMYO2,62-4,3811,91
Atlantis Yatırım Holding3,750,27-32,55
Atlas Yat. Ort.1,53-1,92-12,57
ATP Ticari Bilgisayar32,76-2,56

Avrasya GMYO3,252,5224,08
Avrasya Petrol ve Tur.2,79-1,41-12,81
Avrupa Yatırım Holding5,093,88-15,17
Aydem Enerji7,60-1,55

Ayen Enerji4,75-2,26-12,20
Ayes Çelik Hasır ve Çit19,90-3,3076,42
Aygaz14,41-2,241,58
Bagfaş16,50-2,08-17,50
Bak Ambalaj23,020,2616,40
Balatacılar Balatacılık4,63-1,49-43,81
Bantaş Ambalaj3,57-2,9914,18
Banvit63,95-0,6222,98
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO16,550,30

Baştaş Başkent Çimento10,00-8,00-42,43
Batı Çimento12,20-0,97159,02
Batısöke Çimento2,14-4,04-12,30
Bayrak Taban Sanayi8,78-3,52-17,25
Bera Holding10,30-3,83-49,21
Berkosan Yalıtım9,93-2,6511,32
Beşiktaş Futbol Yat.6,09-3,6450,74
Beyaz Filo8,79-1,35-12,79
Bilici Yatırım19,20-3,32246,99
Bim Mağazalar68,00-0,66-4,62
Biotrend Çevre ve Enerji28,600,00

Birko Mensucat1,157,483,60
Birlik Mensucat2,10-2,33-39,31
Bizim Mağazaları12,94-0,23-15,76
BMS Çelik Hasır Sanayi7,86-3,91

Boğaziçi Beton4,66-4,90

Borusan Mannesmann26,88-0,30-3,31
Borusan Yat. Paz.359,506,20-20,86
Bosch Fren Sistemleri872,70-2,08-29,03
Bossa30,68-0,9771,88
Brisa21,88-5,2013,00
Burçelik18,56-2,06-11,70
Burçelik Vana21,92-2,66-55,86
Bursa Çimento3,33-3,20-33,10
Carrefoursa37,28-1,84-48,08
Casa Emtia Petrol115,00-3,368,49
Ceo Event Medya8,18-6,3027,22
Coca Cola İçecek86,550,3536,28
Cosmos Yat. Holding11,055,2437,10
Credıtwest Faktorıng4,330,46-26,24
Çan2 Termik11,90-0,08

Çelebi170,50-2,29-6,59
Çelik Halat6,16-4,94-32,29
Çemaş Döküm1,25-4,58-26,58
Çemtaş13,28-2,42-15,47
Çimbeton212,00-2,97-28,50
Çimentaş27,80-7,89-23,12
Çimsa24,26-3,8136,29
Çuhadaroğlu Metal7,67-1,160,82
Dagi Giyim4,719,7938,27
Dagi Yatırım Holding15,40-1,1619,38
Dardanel13,36-5,72-60,12
Datagate Bilgisayar11,34-3,90-29,61
Demısaş Döküm7,684,3518,60
Denge Holding1,469,77-51,93
Deniz GMYO2,18-3,5418,35
Derimod10,155,514,21
Derlüks Yatırım Holding4,98-3,30-43,54
Desa Deri9,440,21-3,08
Despec Bilgisayar9,55-1,04-26,88
Deva Holding24,80-4,393,08
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,072,1212,02
Diriteks Diriliş Tekstil2,93-2,66-21,45
Ditaş Doğan16,26-3,4425,02
DO-CO668,60-1,686,13
Doğan Burda17,839,99-20,54
Doğan Holding2,65-3,64-11,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,24-4,27-3,82
Doğusan6,404,2346,12
Doğuş GMYO8,75-3,857,10
Doğuş Otomotiv24,90-2,81-3,95
Döktaş Dökümcülük28,34-2,28-7,45
Duran Doğan Basım10,95-2,144,39
Dyo Boya10,92-4,13-2,91
Eczacıbaşı İlaç5,89-1,67-18,22
Eczacıbaşı Yatırım42,321,9857,21
E-Data Teknoloji Pazarlama15,75-10,00

Edip Gayrimenkul4,11-6,1623,80
Ege Endüstri1.297,10-4,73-22,09
Ege Gübre183,50-3,2727,91
Ege Profil28,22-4,86-26,20
Ege Seramik14,181,6546,75
Egeplast22,12-4,66-33,57
Ekiz Kimya6,76-2,17-5,19
Emek Elektrik2,60-1,52-8,94
Eminiş Ambalaj21,20-6,11-42,45
Emlak Konut GMYO1,83-1,08-13,46
Enerjisa Enerji10,54-1,31-8,59
Enka İnşaat9,540,0035,48
Erbosan140,00-4,11245,21
Ereğli Demir Çelik19,07-3,2545,17
Ersu Gıda3,37-2,03-31,78
Escar Turizm Taşımacılık18,853,80

Escort Teknoloji5,80-2,03-11,72
Esenboğa Elektrik29,82-3,1256,73
Etiler Gıda5,18-4,0730,15
Euro Kapital Yat. Ort.6,244,7063,37
Euro Trend Yat. Ort.3,70-2,634,57
Euro Yat. Ort.3,590,00-19,17
Euro Yatırım Holding3,20-1,8412,68
Fade Gıda9,62-2,7384,94
Fenerbahçe Futbol35,56-1,7720,30
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,50-3,10-15,19
F-M İzmit Piston111,40-2,71-9,13
Fonet Bilgi Teknolojileri13,78-2,205,76
Ford Otosan171,60-1,6140,50
Formet Metal ve Cam1,304,84-47,01
Frigo Pak Gıda16,76-2,44-20,11
Galata Wind Enerji3,84-1,79

Galatasaray Sportif3,72-0,53-8,15
Garanti Bankası8,95-1,76-11,83
Garanti Faktoring8,66-1,59-22,19
Garanti Yat. Ort.2,27-3,81-29,41
Gedik Y. Men. Değ.7,31-2,4023,35
Gediz Ambalaj40,90-1,2152,61
Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri15,25-3,05

Gentaş3,10-1,59-31,31
Gersan Elektrik5,61-2,09-8,63
Global Men. Değ.6,03-2,740,33
Global Yat. Holding2,28-4,20-35,10
Good-Year7,900,38-0,86
Göltaş Çimento38,36-3,62-6,54
Gözde Girişim5,42-4,07-32,08
GSD Denizcilik4,82-4,93-4,37
GSD Holding1,83-4,69-27,09
Gübre Fabrik.52,15-3,78-39,40
Güler Yat. Holding2,32-1,69-33,00
Halk GMYO2,22-0,45-27,16
Hatay Tekstil16,51-2,0221,08
Hedef Girişim2,56-2,291,39
Hektaş7,93-5,1448,44
HUB Girişim10,45-2,61-42,58
Hürriyet Gzt.1,484,23-29,52
ICBC Turkey Bank5,29-1,49-18,62
İdealist Danışmanlık53,00-3,11293,76
İdealist GMYO3,63-9,9352,97
İhlas Ev Aletleri1,01-2,88-45,79
İhlas Gayrimenkul0,97-3,00-22,40
İhlas Gazetecilik1,12-8,20-54,54
İhlas Holding0,58-3,33-48,34
İhlas Yayın Holding0,82-4,65-28,07
İndeks Bilgisayar5,94-4,0427,85
Info Yatırım3,50-2,23-25,06
İntema38,06-1,81-4,61
Inveo Yatırım Holding99,95-4,26126,03
İpek Doğal Enerji11,45-1,80-12,46
İskenderun Demir Çelik12,500,4038,33
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA