Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi - Son Dakika

Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi

04.03.2021 15:39

5 Şubat'ta Kaan Demirağ ile jet hızıyla nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar, balayı için Dubai'ye gitti. Tatilden yaptığı paylaşımda şiş karnı görünen sosyetik güzel, ‘hamile' iddiasını yine alevlendirdi. Alkoç'ların paylaşımını hemen silmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

1
Aslışah Alkoçlar, yine Instagram'dan yaptığı paylaşımla dedikodu kazanını kaynattı.
2
5 Şubat'ta Kaan Demirağ ile evlenen Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde evinden paylaşım yapmış ve sehpada 'hamilelik ve doğum' kitabının olmasıyla 'Hamile' dedikodularının hedefinde yer almıştı.
3
Önceki gün eşiyle balayı için Dubai'ye giden 28 yaşındaki Aslışah, birkaç gün sonra da neredeyse her hamilenin aş erdiği yeşil erik fotoğrafını paylaştı.

4
Alkoçlar dün ise Dubai'den paylaştığı fotoğrafta, şiş karnını gösterdi. Hamilelik dedikoduları alevlenince de hemen paylaşımı sildi.
5
Alkoçlar dün ise Dubai'den paylaştığı fotoğrafta, şiş karnını gösterdi. Hamilelik dedikoduları alevlenince de hemen paylaşımı sildi.
6
Ocak ayının başlarında nişanlanan daha sonra Şubat ayında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Alkoçlar'ın hamile olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
7
Bomba etkisi yaratan haberin kısa sürede yayılmasının üzerine, 28 yaşındaki Alkoçlar'dan yanıt gecikmemiş, haberi Instagram sayfası üzerinden paylaşan sosyetik güzel, hamile olmadığını duyurmutu.

8
Alkoçlar, paylaşımında, "İleride olmasını çok isterim ancak şu an için böyle bir durum yok. Lütfen hakkımda asılsız haber yapmayı bırakın" şeklinde konuşmuştu.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi - Son Dakika


Advertisement