Yılın Frikiği Gülşen'den - Son Dakika

Yılın Frikiği Gülşen'den

21.07.2011 10:15

1
Sevgilisi Ozan Çolakoğlu ve ekibiyle Bodrum'da tatil yapıp, gün boyu güneşlenen güzel şarkıcı, havuz başında makyörüyle şakalaşırken yılın göğüs frikiğine de imza attı

2
Gülşen, denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.
3
Pazartesi gecesi Bodrum'un ünlü gece kulübü Catamaran'da sahne alan güzel sanatçı, bir gün sonra aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu ve ekibiyle havuz keyfi yaptı.
4
Havuz başında makyörüyle şakalaşan Gülşen, objektiflere ilginç görüntüler verdi.
5
Gülşen'in rahat tavırları, deyim yerindeyse görenleri şaşkına çevirdi.
6
Gümbet'te bulunan Grand Newport Otel'de sere serpe güneşlendiği sırada bol bol frikik veren Gülşen, bir ara bikinisinin üzerini çıkardı.
7
Aranjör Ozan Çolakoğlu ise sanatçının sırtına güneş yağı sürüp, göbeğini gıdıkladı.
8
Makyörüyle birbirlerini havuza atmaya çalıştıkları sırada bikinisi açılan Gülşen'in göğsünü kamufle etmek de yine makyajcısına kaldı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Yılın Frikiği Gülşen'den - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu