Yılın Frikiği Gülşen'den - Son Dakika

Yılın Frikiği Gülşen'den

9 yıl önce

1
Sevgilisi Ozan Çolakoğlu ve ekibiyle Bodrum'da tatil yapıp, gün boyu güneşlenen güzel şarkıcı, havuz başında makyörüyle şakalaşırken yılın göğüs frikiğine de imza attı

2
Gülşen, denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.
3
Pazartesi gecesi Bodrum'un ünlü gece kulübü Catamaran'da sahne alan güzel sanatçı, bir gün sonra aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu ve ekibiyle havuz keyfi yaptı.
4
Havuz başında makyörüyle şakalaşan Gülşen, objektiflere ilginç görüntüler verdi.
5
Gülşen'in rahat tavırları, deyim yerindeyse görenleri şaşkına çevirdi.
6
Gümbet'te bulunan Grand Newport Otel'de sere serpe güneşlendiği sırada bol bol frikik veren Gülşen, bir ara bikinisinin üzerini çıkardı.
7
Aranjör Ozan Çolakoğlu ise sanatçının sırtına güneş yağı sürüp, göbeğini gıdıkladı.
8
Makyörüyle birbirlerini havuza atmaya çalıştıkları sırada bikinisi açılan Gülşen'in göğsünü kamufle etmek de yine makyajcısına kaldı.


9
10
11
12
13
14
15
16
17
18


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı Böbrek nakli yaptırdığı hastaneyi unutmadı! Selena Gomez'den yüklü korona bağışı Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti Mucizevi ürünlerle evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler, ellerinizi ipek gibi yapacak Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti