Son dakika Danimarka haberleri, Danimarka son dakika, son dakika Danimarka

Son Dakika Danimarka Haberleri

Son dakika Danimarka haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son danimarka haberleri anında burada.

  • 01.12.2019 00:42 İran'a İran'a "INSTEX'li" ödemeye 6 Avrupa ülkesi de katıldı

    E3 ülkeleri Almanya, İngiltere ve Fransa'nın İran'la ticaret için kurdukları Ticareti Destekleme Enstrümanı'na ( INSTEX şirketi) Belçika, Danimarka, Finlandiya, Hollanda, Norveç ve İsveç'in de katıldığı bildirildi.

  • 01.12.2019 00:27 Euro 2020 maç fikstürü! Türkiye A Milli Takımı'nın maç programı Euro 2020 maç fikstürü! Türkiye A Milli Takımı'nın maç programı

    Bükreş'te gerçekleşen kura çekiminde grupların belli olduğu EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nın maç programı şu şekilde: A Grubu12 Haziran 2020: Türkiye-İtalya (Roma Olimpiyat Stadı)13 Haziran 2020: Galler-İsviçre (Bakü Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: İtalya-İsviçre (Roma Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: Türkiye-Galler (Bakü Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İtalya-Galler (Roma Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İsviçre-Türkiye (Bakü Olimpiyat Stadı)B Grubu13 Haziran 2020: Belçika-Rusya (Saint Petersburg Stadı)13 Haziran 2020: Danimarka-Finlandiya (Parken Stadı)17 Haziran 2020: Finlandiya-Rusya (Saint Petersburg Stadı)18 Haziran 2020: Danimarka-Belçika (Parken Stadı)22 Haziran 2020: Finlandiya-Belçika (Saint Petersburg Stadı)22 Haziran 2020: Rusya-Danimarka (Parken Stadı)C Grubu14 Haziran 2020: Hollanda-Ukrayna (Johan Cruyff Arena)14 Haziran 2020: Avusturya-Play-Off D Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )18 Haziran 2020: Hollanda-Avusturya (Johan Cruyff Arena)18 Haziran 2020: Ukrayna- Play-Off A Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )22 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Hollanda (Johan Cruyff Arena)22 Haziran 2020: Ukrayna-Avusturya (Bükreş Ulusal Arena )D Grubu14 Haziran 2020: İngiltere-Hırvatistan (Wembley Stadı)15 Haziran 2020: Play-Off C Grubu birincisi-Çekya (Hampden Park)19 Haziran 2020: İngiltere-Play-Off C Grubu birincisi (Wembley Stadı)19 Haziran 2020: Hırvatistan-Çekya (Hampden Park)23 Haziran 2020: Çekya-İngiltere (Wembley Stadı)23 Haziran 2020: Hırvatistan- Play-Off C Grubu birincisi (Hampden Park)E Grubu15 Haziran 2020: İspanya-İsveç (San Mames Stadı)15 Haziran 2020: Polonya- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)19 Haziran 2020: İsveç- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)20 Haziran 2020: İspanya-Polonya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: Play-Off B Grubu birincisi-İspanya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: İsveç-Polonya (Dublin Arena)F Grubu16 Haziran 2020: Fransa-Almanya (Futbol Arena Münih)16 Haziran 2020: Portekiz-Play-Off A Grubu birincisi (Puskas Stadı)20 Haziran 2020: Portekiz-Almanya (Futbol Arena Münih)20 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Fransa (Puskas Arena)24 Haziran 2020: Almanya-Play-Off A Grubu birincisi (Futbol Arena Münih)24 Haziran 2020: Portekiz-Fransa (Puskas Stadı)

  • 30.11.2019 23:46 EURO 2020 fikstürü belli oldu EURO 2020 fikstürü belli oldu

    Bükreş'te gerçekleşen kura çekiminde grupların belli olduğu EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nın maç programı şu şekilde: A Grubu12 Haziran 2020: Türkiye-İtalya (Roma Olimpiyat Stadı)13 Haziran 2020: Galler-İsviçre (Bakü Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: İtalya-İsviçre (Roma Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: Türkiye-Galler (Bakü Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İtalya-Galler (Roma Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İsviçre-Türkiye (Bakü Olimpiyat Stadı)B Grubu13 Haziran 2020: Belçika-Rusya (Saint Petersburg Stadı)13 Haziran 2020: Danimarka-Finlandiya (Parken Stadı)17 Haziran 2020: Finlandiya-Rusya (Saint Petersburg Stadı)18 Haziran 2020: Danimarka-Belçika (Parken Stadı)22 Haziran 2020: Finlandiya-Belçika (Saint Petersburg Stadı)22 Haziran 2020: Rusya-Danimarka (Parken Stadı)C Grubu14 Haziran 2020: Hollanda-Ukrayna (Johan Cruyff Arena)14 Haziran 2020: Avusturya-Play-Off D Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )18 Haziran 2020: Hollanda-Avusturya (Johan Cruyff Arena)18 Haziran 2020: Ukrayna- Play-Off A Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )22 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Hollanda (Johan Cruyff Arena)22 Haziran 2020: Ukrayna-Avusturya (Bükreş Ulusal Arena )D Grubu14 Haziran 2020: İngiltere-Hırvatistan (Wembley Stadı)15 Haziran 2020: Play-Off C Grubu birincisi-Çekya (Hampden Park)19 Haziran 2020: İngiltere-Play-Off C Grubu birincisi (Wembley Stadı)19 Haziran 2020: Hırvatistan-Çekya (Hampden Park)23 Haziran 2020: Çekya-İngiltere (Wembley Stadı)23 Haziran 2020: Hırvatistan- Play-Off C Grubu birincisi (Hampden Park)E Grubu15 Haziran 2020: İspanya-İsveç (San Mames Stadı)15 Haziran 2020: Polonya- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)19 Haziran 2020: İsveç- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)20 Haziran 2020: İspanya-Polonya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: Play-Off B Grubu birincisi-İspanya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: İsveç-Polonya (Dublin Arena)F Grubu16 Haziran 2020: Fransa-Almanya (Futbol Arena Münih)16 Haziran 2020: Portekiz-Play-Off A Grubu birincisi (Puskas Stadı)20 Haziran 2020: Portekiz-Almanya (Futbol Arena Münih)20 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Fransa (Puskas Arena)24 Haziran 2020: Almanya-Play-Off A Grubu birincisi (Futbol Arena Münih)24 Haziran 2020: Portekiz-Fransa (Puskas Stadı)(Bozhan Memiş - Uygar Aydın/İHA)

  • 30.11.2019 23:37 EURO 2020 fikstürü belli oldu EURO 2020 fikstürü belli oldu

    Bükreş'te gerçekleşen kura çekiminde grupların belli olduğu EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nın maç programı şu şekilde: A Grubu12 Haziran 2020: Türkiye-İtalya (Roma Olimpiyat Stadı)13 Haziran 2020: Galler-İsviçre (Bakü Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: İtalya-İsviçre (Roma Olimpiyat Stadı)17 Haziran 2020: Türkiye-Galler (Bakü Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İtalya-Galler (Roma Olimpiyat Stadı)21 Haziran 2020: İsviçre-Türkiye (Bakü Olimpiyat Stadı)B Grubu13 Haziran 2020: Belçika-Rusya (Saint Petersburg Stadı)13 Haziran 2020: Danimarka-Finlandiya (Parken Stadı)17 Haziran 2020: Finlandiya-Rusya (Saint Petersburg Stadı)18 Haziran 2020: Danimarka-Belçika (Parken Stadı)22 Haziran 2020: Finlandiya-Belçika (Saint Petersburg Stadı)22 Haziran 2020: Rusya-Danimarka (Parken Stadı)C Grubu14 Haziran 2020: Hollanda-Ukrayna (Johan Cruyff Arena)14 Haziran 2020: Avusturya-Play-Off D Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )18 Haziran 2020: Hollanda-Avusturya (Johan Cruyff Arena)18 Haziran 2020: Ukrayna- Play-Off A Grubu birincisi (Bükreş Ulusal Arena )22 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Hollanda (Johan Cruyff Arena)22 Haziran 2020: Ukrayna-Avusturya (Bükreş Ulusal Arena )D Grubu14 Haziran 2020: İngiltere-Hırvatistan (Wembley Stadı)15 Haziran 2020: Play-Off C Grubu birincisi-Çekya (Hampden Park)19 Haziran 2020: İngiltere-Play-Off C Grubu birincisi (Wembley Stadı)19 Haziran 2020: Hırvatistan-Çekya (Hampden Park)23 Haziran 2020: Çekya-İngiltere (Wembley Stadı)23 Haziran 2020: Hırvatistan- Play-Off C Grubu birincisi (Hampden Park)E Grubu15 Haziran 2020: İspanya-İsveç (San Mames Stadı)15 Haziran 2020: Polonya- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)19 Haziran 2020: İsveç- Play-Off B Grubu birincisi (Dublin Arena)20 Haziran 2020: İspanya-Polonya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: Play-Off B Grubu birincisi-İspanya (San Mames Stadı)24 Haziran 2020: İsveç-Polonya (Dublin Arena)F Grubu16 Haziran 2020: Fransa-Almanya (Futbol Arena Münih)16 Haziran 2020: Portekiz-Play-Off A Grubu birincisi (Puskas Stadı)20 Haziran 2020: Portekiz-Almanya (Futbol Arena Münih)20 Haziran 2020: Play-Off A Grubu birincisi-Fransa (Puskas Arena)24 Haziran 2020: Almanya-Play-Off A Grubu birincisi (Futbol Arena Münih)24 Haziran 2020: Portekiz-Fransa (Puskas Stadı) - BÜKREŞ

  • 30.11.2019 21:31 A Milli Takımın rakipleri belli oldu A Milli Takımın rakipleri belli oldu

    B Grubu eşleşmeleri 13-17-18 ve 22 Haziran'da Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag'da (Danimarka) oynanacak

  • 30.11.2019 21:30 EURO 2020 kuraları çekildi EURO 2020 kuraları çekildi

    A Milli Futbol Takımı'nın A Grubu'nda İtalya, İsviçre ve Galler ile mücadele edeceği EURO 2020 Finalleri'nde gruplar şu şekilde oluştu: A Grubu: Türkiye, İtalya, Galler, İsviçreB Grubu: Danimarka, Finlandiya, Belçika, RusyaC Grubu: Hollanda, Ukrayna, Avusturya, Uluslar Ligi play-off D veya A Grubu birincisiD Grubu: İngiltere, Hırvatistan, Uluslar Ligi play-off C Grubu birincisi, ÇekyaE Grubu: İspanya, İsveç, Polonya, Uluslar Ligi play-off B Grubu birincisiF Grubu: Uluslar Ligi play-off A veya D Grubu birincisi, Portekiz, Fransa, AlmanyaAçılış maçını İtalya ile Türkiye oynayacakŞampiyonanın açılış maçı A Grubu'nda ev sahibi ülkelerden İtalya ile A Milli Futbol Takımı arasında oynanacak

  • 30.11.2019 21:21 EURO 2020'de A Milli Takım'ın grubu belli oldu EURO 2020'de A Milli Takım'ın grubu belli oldu

    Bükreş'te çekilen kuralar sonucunda 2020 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde oluşan gruplar şu şekilde: A Grubu: Türkiye, İtalya, Galler, İsviçreB Grubu: Danimarka, Finlandiya, Belçika, RusyaC Grubu: Hollanda, Ukrayna, Avusturya, Play-Off D GalibiD Grubu: İngiltere, Hırvatistan, Çekya, Play-Off C GalibiE Grubu: İspanya, İsveç, Polonya, Play-Off B GalibiF Grubu: Fransa, Portekiz, Almanya, Play-Off A Galibi

  • 30.11.2019 21:02 EURO 2020'de ölüm grubu belli oldu! EURO 2020'de ölüm grubu belli oldu!

    Kura sonuçları ve grup eşleşmeleri:A GRUBU: İtalya, İsviçre, Türkiye, GallerB GRUBU: Belçika, Rusya, Danimarka, FinlandiyaC GRUBU: Ukrayna, Hollanda, Avusturya, Play-Off D yoluD GRUBU: İngiltere, Hırvatistan, Çekya, Play-Off C yolu E GRUBU: İspanya, Polonya, İsveç, Play-Off B yoluF GRUBU: Almanya, Fransa, Portekiz, Play-Off A yolu MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU12 farklı ülkede düzenlenecek olan turnuvada maç programı da belli oldu

  • 30.11.2019 20:58 A Milli Takımın rakipleri belli oldu A Milli Takımın rakipleri belli oldu

    B Grubu eşleşmeleri 13-17-18 ve 22 Haziran'da Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag'da (Danimarka) oynanacak

  • 30.11.2019 20:44 A Milli Takımımızın EURO 2020'deki rakipleri belli oldu! A Milli Takımımızın EURO 2020'deki rakipleri belli oldu!

    B Grubu eşleşmeleri 13-17-18 ve 22 Haziran'da Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag'da (Danimarka) oynanacak

  • 30.11.2019 19:44 Danimarka istihbaratı, Grönland'ı ulusal güvenlik gündeminin ilk sırasına koydu Danimarka istihbaratı, Grönland'ı ulusal güvenlik gündeminin ilk sırasına koydu

    Danimarka istihbaratı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Grönland'ı satın almak istemesi sonrası adayı ilk kez ulusal güvenlik gündeminin en üst sırasına yerleştirdi.

  • 30.11.2019 19:06 Danimarka, Grönland'ı ulusal güvenlik gündeminin ilk sırasına yerleştirdi Danimarka, Grönland'ı ulusal güvenlik gündeminin ilk sırasına yerleştirdi

    Danimarka istihbaratı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Grönland'ı satın almak istemesi sonrası adayı ilk kez ulusal güvenlik gündeminin en üst sırasına yerleştirdi.

  • 30.11.2019 16:44 Asgari ücretin olmadığı Avrupa ülkelerinde maaşlar nasıl belirleniyor?

    Danimarka, İtalya, Kıbrıs, Avusturya, Finlandiya, İzlanda, Norveç, İsviçre ve İsveç gibi bazı Avrupa ülkelerinde asgari ücret bulunmuyor. Peki bu ülkeler asgari ücret olmadan işçi haklarının iyi bir şekilde korunduğu ekonomik sistemleri nasıl kurdu?

  • 30.11.2019 14:23 Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin borçlanması değil üretmesi lazım Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin borçlanması değil üretmesi lazım

    Türkiye yerine Hollanda'ya, Kanada'ya, Danimarka'ya gidiyor

  • 30.11.2019 14:20 KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE'NİN BORÇLANMASI DEĞİL ÜRETMESİ LAZIM KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE'NİN BORÇLANMASI DEĞİL ÜRETMESİ LAZIM

    Türkiye yerine Hollanda'ya, Kanada'ya, Danimarka'ya gidiyor

  • 30.11.2019 11:35 Millilerin rakipleri belli oluyor Millilerin rakipleri belli oluyor

    torba: Portekiz, Türkiye, Danimarka, Avusturya, İsveç, Çekya4

  • 30.11.2019 09:20 30 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi 30 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

    Torba'da kendisi ile birlikte bulunan Portekiz, Danimarka, Avusturya, İsveç ve Çek Cumhuriyeti'nin yanı sıra UEFA 2020 finallerinde B Grubu'nda yer alması kesinleşen Belçika, Rusya, Danimarka ile 4

  • 30.11.2019 08:48 Euro 2020 kura çekimi saat kaçta hangi kanalda? Euro 2020 kura çekimi saat kaçta hangi kanalda?

    A Grubu'nda Roma (İtalya) ve Bakü (Azerbaycan), B Grubu'nda Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag (Danimarka), C Grubu'nda Amsterdam (Hollanda) ve Bükreş (Romanya), D Grubu'nda Londra (İngiltere) ve Glasgow (İskoçya), E Grubu'nda Bilbao (İspanya) ve Dublin (İrlanda Cumhuriyeti), F Grubu'nda ise Münih (Almanya) ve Budapeşte (Macaristan) ev sahipliği yapacak

  • 29.11.2019 20:42 Danimarka istihbaratı: Çin Donanması'nın Kuzey Kutbu'ndaki bilimsel araştırmaları 'iki yüzlü' Danimarka istihbaratı: Çin Donanması'nın Kuzey Kutbu'ndaki bilimsel araştırmaları 'iki yüzlü'

    Danimarka İstihbarat Teşkilatı, Çin Donanması'nın Arktik Okyanusu'nda yürüttüğü bilimsel araştırmaların sadece bilim amaçlı olmadığını, Asya ülkesinin bir yandan Kuzey Kutbu'ndaki jeopolitik dengede güç kazanmaya çalıştığını iddia etti.

  • 29.11.2019 18:54 EURO 2020 kuralarına siyaset karışıyor EURO 2020 kuralarına siyaset karışıyor

    Petersburg (Rusya) ve Kopenhag (Danimarka) Grup C: Amsterdam (Hollanda) ve Bükreş (Romanya) Grup D: Londra (İngiltere) ve Glasgow (İskoçya) Grup E: Bilbao (İspanya) ve Dublin (İrlanda) Grup F: Münih (Almanya) ve Budapeşte (Macaristan)Yarı final ve final maçları ise Londra'nın Wembley Stadyumu'nda oynanacak

  • 29.11.2019 15:32 EURO 2020 finallerinde kura heyecanı EURO 2020 finallerinde kura heyecanı

    Böylece milliler, 3'üncü torbada kendisi ile birlikte bulunan Portekiz, Danimarka, Avusturya, İsveç ve Çekya'nın yanı sıra UEFA 2020 finallerinde B Grubu'nda yer alması kesinleşen Belçika, Rusya, Danimarka ile 4'üncü torbadan bu gruba gelecek Finlandiya ya da Galler'den biri ile eşleşemeyecek

  • 29.11.2019 13:47 Bebe konfeksiyon sektörünün hedefi Amerikan pazarı Bebe konfeksiyon sektörünün hedefi Amerikan pazarı

    Daha ileriye taşıyabilmek için Belçika, Danimarka ve İsviçre gibi ülkelere de mal satabilme hedefindeyiz

  • 29.11.2019 12:52 ENSİA Yönetim Kurulu Başkanı Vatansever: ENSİA Yönetim Kurulu Başkanı Vatansever: "Jeotermalde doğru uygulamaları özendirmeliyiz"

    Danimarka özellikle bölgesel ısıtma sistemleri noktasında yerli kaynaklara çok önem veriyor

  • 29.11.2019 12:36 Millilerin Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakipleri belli oluyor Millilerin Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakipleri belli oluyor

    Şampiyonaya A Grubu'nda Roma (İtalya) ve Bakü (Azerbaycan), B Grubu'nda Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag (Danimarka), C Grubu'nda Amsterdam (Hollanda) ve Bükreş (Romanya), D Grubu'nda Londra (İngiltere) ve Glasgow (İskoçya), E Grubu'nda Bilbao (İspanya) ve Dublin (İrlanda Cumhuriyeti), F Grubu'nda ise Münih (Almanya) ve Budapeşte (Macaristan) ev sahipliği yapacak

  • 29.11.2019 12:22 Millilerin Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakipleri belli oluyor Millilerin Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakipleri belli oluyor

    Şampiyonaya A Grubu'nda Roma (İtalya) ve Bakü (Azerbaycan), B Grubu'nda Saint Petersburg (Rusya) ve Kopenhag (Danimarka), C Grubu'nda Amsterdam (Hollanda) ve Bükreş (Romanya), D Grubu'nda Londra (İngiltere) ve Glasgow (İskoçya), E Grubu'nda Bilbao (İspanya) ve Dublin (İrlanda Cumhuriyeti), F Grubu'nda ise Münih (Almanya) ve Budapeşte (Macaristan) ev sahipliği yapacak

  • 29.11.2019 11:17 A Milli Takımımız'ın Euro 2020'deki rakipleri yarın belli oluyor! Kura Bükreş'te... A Milli Takımımız'ın Euro 2020'deki rakipleri yarın belli oluyor! Kura Bükreş'te...

    torba: Portekiz, Türkiye, Danimarka, Avusturya, İsveç, Çekya

  • 29.11.2019 10:32 EURO 2020 kura çekimi yarın Bükreş'te yapılacak EURO 2020 kura çekimi yarın Bükreş'te yapılacak

    torba: Portekiz, Türkiye, Danimarka, Avusturya, İsveç, Çekya

  • 29.11.2019 01:18 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    00'te başlayan maçların sonuçları şöyle: A Grubu: Dudelange (Lüksemburg) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Sevilla (İspanya) - Karabağ (Azerbaycan): 2-0B Grubu: Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka): 0-1Malmö (İsveç) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 4-3D Grubu: Rosenborg (Norveç) - LASK (Avusturya): 1-2Sporting Lizbon (Portekiz) - PSV (Hollanda): 4-0E Grubu: Lazio (İtalya) - Cluj (Romanya): 1-0Celtic (İskoçya) - Rennes (Fransa): 3-1F Grubu: Vitoria (Portekiz) - Standard Liege (Belçika): 1-1Arsenal (İngiltere) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-2

  • 28.11.2019 18:16 Zanka: Galibiyetlerle birlikte daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum Zanka: Galibiyetlerle birlikte daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum

    Fenerbahçe'nin Danimarkalı defans oyuncusu Mathias Jorgensen (Zanka), Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

  • 28.11.2019 16:45 Zanka: Galibiyetlerle birlikte daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum Zanka: Galibiyetlerle birlikte daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum

    "Seri galibiyetler alıp üst sıralarda yer almamız gerekiyor""Her zaman daha iyi, daha güçlü olmaya çalışıp, kendi performansını yükseltme çabasında olacağım""Ersun Yanal'ın benden emin olması, onun da benden ne istediğini bilmem çok önemli""Takım olarak kendimize bir zafer modu oluşturmamız gerekiyor ve bu zaferlerle ilgili çalışmamız gerekiyor""Özgüven başarıdan geçiyor""Taraftarlar benim için çok özeller""Pozisyon almada ve pas yapmada kendimi geliştirmeye devam edeceğim""Danimarka Milli Takımı iyi gidiyor"İSTANBUL, - Zanka, "Seri galibiyetler alıp üst sıralarda yer almamız gerekiyor

  • 28.11.2019 15:58 Beşiktaş Tersanesi Yunanistan'da ofis açtı Beşiktaş Tersanesi Yunanistan'da ofis açtı

    Maersk Tankers (Danimarka), Centrofin (Yunanistan), Motia (İtalya), Laeisz (Almanya), Celsius (Danimarka) ve BW-Hafnia (Singapur) tersanemizi sürekli ziyaret eden firmalar arasındadır

  • 28.11.2019 12:08 Almanya'nın doğal gaz ithalatı 9 ayda yüzde 25,6 arttı Almanya'nın doğal gaz ithalatı 9 ayda yüzde 25,6 arttı

    Doğal gaz ithalatı gerçekleştirilen ülkeler arasında ilk sıraları Rusya, Norveç, Hollanda, Britanya ve Danimarka aldı

  • 28.11.2019 10:14 FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda ikinci tur grupları belli oldu FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda ikinci tur grupları belli oldu

    Pınar Karşıyaka ve Bahçeşehir Koleji'nin L Grubu'nda yer alacağı organizasyonda ikinci tur grupları şöyle: I Grubu: Benfica (Portekiz), Bakken Bears (Danimarka), medi Bayreuth (Almanya), Spirou Basket (Belçika)

  • 28.11.2019 10:09 Arapça öğretimi için çalıştay Arapça öğretimi için çalıştay

    "ARAPÇA ÖĞRETİMİ İÇİN GELİŞTİRİLEN METOTLARI DUYURUYORUZ"Çalıştaya  Danimarka, Tunus ve Fas olmak üzere uluslararası alandan ve Türkiye'den birçok öğretim elemanı ve yöneticinin katıldığını dile getiren FSMVÜ İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof

  • 28.11.2019 09:39 28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi 28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi

    00 Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka)23

  • 28.11.2019 09:34 FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda ikinci tur grupları belli oldu FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda ikinci tur grupları belli oldu

    Pınar Karşıyaka ve Bahçeşehir Koleji'nin L Grubu'nda yer alacağı organizasyonda ikinci tur grupları şöyle: I Grubu: Benfica (Portekiz), Bakken Bears (Danimarka), medi Bayreuth (Almanya), Spirou Basket (Belçika)

  • 27.11.2019 15:56 Karabük dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na yoğun ilgi Karabük dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na yoğun ilgi

    ŞEFLERİN ÇOĞU MICHELIN YILDIZLIGastromasa etkinliği öncesi kente gelen birçoğu Michelin yıldızlı şeflerden oluşan isimler arasında dünyanın en ünlü çikolata şeflerinden Pierre Marcolini, yeni nesil Latin Amerika şefleri içinde bir itici güç olan Virgilio Martínez, Peru mutfağını dünya haritasına yerleştiren isim olarak bilinen Gaston Acurio, 'Duyuların ustası' olarak bilinen Danimarka'nın önemli restoranlarından olan ve iki Michelin yıldızlı AOC'nin şefi Søren Selin, dünyanın en iyi pasta şefi unvanına sahip şefi Albert Adria, dünyanın en önemli mutfak otoriteleri tarafından Barselona'da açtığı Dos Palillos için Asya dışındaki en önemli Asya Mutfağı'nın şefi Albert Raurich, Avrupa'nın en genç 3 Michelin yıldızı sahipli şefi Andreas Caminada, Andoni Luis Aduriz, Gert de Mangeleer, Elena Arzak, Gaston Acurio, German Martitegui, Cristina Bowerman, Alexandre Couillon gibi konusunda uzman 20 ünlü şefin yanı sıra ayrıca Singapurlu pasta şefi Janice Wong, Moskovalı ikizler Ivan - Sergey Berezutskiy, Bask ürünleri ile Arjantin mutfağı sunan San Sebastian'daki Amelia restoranının şefi Paulo Airado, sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şefleri arasında sayılan Paco Roncero, 2 Michelin yıldızlı ve Fransız restoran değerlendirme rehberi Gault Millau'da 20 üzerinden 19 puan alan şef Alexandre Couillon'ın da yer alıyor

  • 27.11.2019 15:56 Yeni ab komisyonu, avrupa parlamentosu tarafından onaylandı Yeni ab komisyonu, avrupa parlamentosu tarafından onaylandı

    Letonya'dan Valdis Dombrokvskis, Hollanda'dan Frans Timmermans ve Danimarka'dan Margrethe Vestager, von der Leyen'in yardımcılıklarını üstlenecek

  • 27.11.2019 15:44 Yeni AB Komisyonu, Avrupa Parlamentosu tarafından onaylandı Yeni AB Komisyonu, Avrupa Parlamentosu tarafından onaylandı

    Letonya'dan Valdis Dombrokvskis, Hollanda'dan Frans Timmermans ve Danimarka'dan Margrethe Vestager, von der Leyen'in yardımcılıklarını üstlenecek

  • 27.11.2019 15:37 DHA YURT BÜLTENİ-16 DHA YURT BÜLTENİ-16

    ŞEFLERİN ÇOĞU MICHELIN YILDIZLIGastromasa etkinliği öncesi kente gelen birçoğu Michelin yıldızlı şeflerden oluşan isimler arasında dünyanın en ünlü çikolata şeflerinden Pierre Marcolini, yeni nesil Latin Amerika şefleri içinde bir itici güç olan Virgilio Martínez, Peru mutfağını dünya haritasına yerleştiren isim olarak bilinen Gaston Acurio, 'Duyuların ustası' olarak bilinen Danimarka'nın önemli restoranlarından olan ve iki Michelin yıldızlı AOC'nin şefi Søren Selin, dünyanın en iyi pasta şefi unvanına sahip şefi Albert Adria, dünyanın en önemli mutfak otoriteleri tarafından Barselona'da açtığı Dos Palillos için Asya dışındaki en önemli Asya Mutfağı'nın şefi Albert Raurich, Avrupa'nın en genç 3 Michelin yıldızı sahipli şefi Andreas Caminada, Andoni Luis Aduriz, Gert de Mangeleer, Elena Arzak, Gaston Acurio, German Martitegui, Cristina Bowerman, Alexandre Couillon gibi konusunda uzman 20 ünlü şefin yanı sıra ayrıca Singapurlu pasta şefi Janice Wong, Moskovalı ikizler Ivan - Sergey Berezutskiy, Bask ürünleri ile Arjantin mutfağı sunan San Sebastian'daki Amelia restoranının şefi Paulo Airado, sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şefleri arasında sayılan Paco Roncero, 2 Michelin yıldızlı ve Fransız restoran değerlendirme rehberi Gault Millau'da 20 üzerinden 19 puan alan şef Alexandre Couillon'ın da yer alıyor

  • 27.11.2019 15:26 Dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na ilgi Dünyaca ünlü ödüllü şeflerden 'şırdan dolması'na ilgi

    ŞEFLERİN ÇOĞU MICHELIN YILDIZLIGastromasa etkinliği öncesi kente gelen birçoğu Michelin yıldızlı şeflerden oluşan isimler arasında dünyanın en ünlü çikolata şeflerinden Pierre Marcolini, yeni nesil Latin Amerika şefleri içinde bir itici güç olan Virgilio Martínez, Peru mutfağını dünya haritasına yerleştiren isim olarak bilinen Gaston Acurio, 'Duyuların ustası' olarak bilinen Danimarka'nın önemli restoranlarından olan ve iki Michelin yıldızlı AOC'nin şefi Søren Selin, dünyanın en iyi pasta şefi unvanına sahip şefi Albert Adria, dünyanın en önemli mutfak otoriteleri tarafından Barselona'da açtığı Dos Palillos için Asya dışındaki en önemli Asya Mutfağı'nın şefi Albert Raurich, Avrupa'nın en genç 3 Michelin yıldızı sahipli şefi Andreas Caminada, Andoni Luis Aduriz, Gert de Mangeleer, Elena Arzak, Gaston Acurio, German Martitegui, Cristina Bowerman, Alexandre Couillon gibi konusunda uzman 20 ünlü şefin yanı sıra ayrıca Singapurlu pasta şefi Janice Wong, Moskovalı ikizler Ivan – Sergey Berezutskiy, Bask ürünleri ile Arjantin mutfağı sunan San Sebastian'daki Amelia restoranının şefi Paulo Airado, sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şefleri arasında sayılan Paco Roncero, 2 Michelin yıldızlı ve Fransız restoran değerlendirme rehberi Gault Millau'da 20 üzerinden 19 puan alan şef Alexandre Couillon'ın da yer alıyor

  • 27.11.2019 11:04 UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı

    00 Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka)23

  • 27.11.2019 09:48 UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı

    00 Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka)23

  • 26.11.2019 20:55 Danimarka IŞİD'li iki kişiyi vatandaşlıktan çıkardı; Bu kişilerden birinin Türk vatandaşlığı da var

    Danimarka IŞİD'li iki kişiyi vatandaşlıktan çıkardı; Bu kişilerden birinin Türk vatandaşlığı da var

  • 26.11.2019 18:16 Danimarka, 2 yabancı terörist savaşçıyı vatandaşlıktan çıkardı Danimarka, 2 yabancı terörist savaşçıyı vatandaşlıktan çıkardı

    Danimarka, Suriye'de DEAŞ saflarında yer alan 2 yabancı terörist savaşçıyı (YTS) vatandaşlıktan çıkardığını açıkladı.

  • 26.11.2019 15:39 Danimarka 2 DAEŞ'li teröristin pasaportunu geri çekti Danimarka 2 DAEŞ'li teröristin pasaportunu geri çekti

    Danimarka hükümeti, DAEŞ'e katılan 2 kişinin pasaportlarını geri çekerek vatandaşlıktan çıkarıldıklarını açıkladı.

  • 26.11.2019 13:06 ATSO'dan uçak seferi çağrısı ATSO'dan uçak seferi çağrısı

    Gidip çağdaş demokrasilerde Hollanda'da, Danimarka'da bir milletvekili, bir bakanın böyle hakları var mıdır diye bakılmalıdır

  • 26.11.2019 10:26 Dizel araçların sonu yakın Dizel araçların sonu yakın

    Bu yönde dizel araç satışını yasaklayan kanunlar çıkaran diğer ülkelerden Danimarka, İrlanda, İsrail, Hollanda, İsveç ve Hindistan'da ise bu yasaklar 2030 yılından itibaren uygulanacak

  • 26.11.2019 08:44 Sörloth Trabzonspor'da yeniden doğdu Sörloth Trabzonspor'da yeniden doğdu

    Crystal Palace'a gelmeden önce Norveç'te Rosenborg ve Bodo Glimt, Hollanda'da Groningen, Danimarka'da Midtjylland'da oynayan Sörloth Trabzonspor'da ise 20 maçta 9 gol, 4 asiste imza attı

  • 25.11.2019 15:21 Uber, Londra'daki lisansını kaybetti Uber, Londra'daki lisansını kaybetti

    Uber son olarak 2017'de Danimarka pazarından çekilmiş, Bulgaristan ve Macaristan'da ise şirketin faaliyetleri yasaklanmıştı