Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,48-3,01-29,20
Acıpayam Selüloz16,512,80-3,56
Adel Kalemcilik23,04-2,95-32,70
Adese Gayrimenkul1,14-1,72-59,29
Afyon Çimento3,690,82-27,79
AGESA Hayat Emeklilik17,66-0,060,43
Ak Enerji1,58-1,86-28,51
Akbank5,09-0,78-24,68
Akçansa14,550,69-9,64
Akdeniz Yatırım Hold.1,83-1,61-23,85
Akfen GMYO4,183,98-13,99
Akın Tekstil33,26-1,714,72
Akiş GMYO1,780,56-36,25
Akmerkez GMYO39,74-0,60-36,37
Aksa15,850,8314,73
Aksa Enerji12,522,4568,28
Aksigorta7,82-0,13-10,10
Aksu Enerji9,052,9619,91
Alarko Carrıer293,400,86-19,29
Alarko GMYO19,810,05-21,79
Alarko Holding9,320,229,37
Albaraka Türk1,490,68-23,20
Alcatel Lucent Teletaş21,20-0,56-28,52
Alkim Kağıt15,11-0,7216,74
Alkim Kimya14,86-0,605,49
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,710,59-21,92
Altınyunus Çeşme56,60-3,7413,29
Anadolu Efes22,140,363,65
Anadolu Grubu Holding24,382,09-6,68
Anadolu Hayat Emek.9,669,1520,22
Anadolu Isuzu15,02-0,73-16,56
Anadolu Sigorta6,342,09-12,19
Anel Elektrik2,870,70-9,46
Arçelik32,46-0,2514,06
ARD Bilişim Teknolojileri53,000,5710,23
Arena Bilgisayar10,810,75-0,85
Armada Bilgisayar52,600,107,17
Arsan Tekstil4,33-1,147,30
Arzum Ev Aletleri15,88-1,06-34,28
Aselsan14,590,14-20,05
Ata GMYO3,800,80-31,03
Atakule GMYO2,789,4518,75
Atlantis Yatırım Holding3,994,72-28,24
Atlas Yat. Ort.1,60-1,84-8,57
ATP Ticari Bilgisayar32,201,26

Avrasya GMYO3,001,6914,53
Avrasya Petrol ve Tur.2,81-0,71-12,19
Avrupa Yatırım Holding5,779,90-3,83
Aydem Enerji6,382,57

Ayen Enerji4,421,38-18,30
Ayes Çelik Hasır ve Çit17,492,8255,06
Aygaz14,180,50-0,05
Bagfaş16,70-1,76-16,50
Bak Ambalaj20,285,352,55
Balatacılar Balatacılık4,84-3,39-41,26
Bantaş Ambalaj5,64-0,7020,26
Banvit60,750,1616,83
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO15,051,14

Baştaş Başkent Çimento11,79-0,92-32,12
Batı Çimento13,31-0,08182,59
Batısöke Çimento2,160,00-11,48
Bayrak Taban Sanayi10,62-0,190,09
Bera Holding11,06-2,81-45,46
Berkosan Yalıtım9,250,433,70
Beşiktaş Futbol Yat.6,361,4457,43
Beyaz Filo8,56-0,81-15,07
Bilici Yatırım20,64-1,53273,01
Bim Mağazalar61,15-0,57-14,23
Biotrend Çevre ve Enerji27,30-0,36

Birko Mensucat0,97-3,00-12,61
Birlik Mensucat1,97-1,50-43,06
Bizim Mağazaları11,18-1,58-27,21
BMS Çelik Hasır Sanayi7,141,85

Boğaziçi Beton5,490,73

Borusan Mannesmann24,441,16-12,09
Borusan Yat. Paz.291,50-0,55-35,83
Bosch Fren Sistemleri858,50-0,52-30,19
Bossa27,201,1252,38
Brisa21,760,7412,38
Burçelik18,731,41-10,89
Burçelik Vana22,881,78-53,93
Bursa Çimento3,26-0,31-34,51
Carrefoursa38,32-1,24-46,63
Casa Emtia Petrol120,000,5013,21
Ceo Event Medya8,710,2335,46
Coca Cola İçecek83,350,4831,24
Cosmos Yat. Holding9,01-2,0711,79
Credıtwest Faktorıng4,630,00-21,12
Çan2 Termik10,49-0,57

Çelebi172,601,95-5,44
Çelik Halat6,210,81-31,74
Çemaş Döküm1,19-1,65-30,11
Çemtaş13,303,10-15,35
Çimbeton211,30-1,45-28,74
Çimentaş27,50-1,08-23,95
Çimsa23,761,0233,48
Çuhadaroğlu Metal7,09-1,66-6,80
Dagi Giyim2,140,47-37,18
Dagi Yatırım Holding14,45-0,8212,02
Dardanel14,060,00-58,03
Datagate Bilgisayar11,22-0,62-30,35
Demısaş Döküm7,650,1318,14
Denge Holding1,140,00-62,47
Deniz GMYO1,82-1,09-1,20
Derimod11,670,5219,82
Derlüks Yatırım Holding4,51-3,22-48,87
Desa Deri10,51-1,417,91
Despec Bilgisayar9,19-0,86-29,63
Deva Holding25,160,804,58
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,49-0,38-2,65
Diriteks Diriliş Tekstil3,729,73-0,27
Ditaş Doğan15,352,7418,02
DO-CO688,60-0,209,30
Doğan Burda13,11-0,98-41,58
Doğan Holding2,53-1,94-15,62
Doğtaş Kelebek Mobilya2,170,46-6,82
Doğusan6,46-0,4647,49
Doğuş GMYO7,80-0,13-4,53
Doğuş Otomotiv25,78-0,54-0,55
Döktaş Dökümcülük29,901,70-2,35
Duran Doğan Basım10,40-0,48-0,86
Dyo Boya11,680,173,85
Eczacıbaşı İlaç5,80-0,68-19,47
Eczacıbaşı Yatırım37,00-2,1237,45
E-Data Teknoloji Pazarlama10,401,07

Edip Gayrimenkul5,569,8867,47
Ege Endüstri1.261,00-0,30-24,26
Ege Gübre170,10-1,6218,57
Ege Profil27,08-1,81-29,18
Ege Seramik12,43-0,9628,64
Egeplast22,50-1,75-32,43
Ekiz Kimya7,202,860,98
Emek Elektrik2,349,35-18,05
Eminiş Ambalaj20,400,00-44,63
Emlak Konut GMYO1,80-0,55-14,88
Enerjisa Enerji10,031,01-13,01
Enka İnşaat9,271,4231,64
Erbosan138,80-1,42242,25
Ereğli Demir Çelik18,140,5538,09
Ersu Gıda3,691,65-25,30
Escar Turizm Taşımacılık16,55-0,42

Escort Teknoloji5,200,19-20,85
Esenboğa Elektrik29,040,2152,63
Etiler Gıda5,600,5440,70
Euro Kapital Yat. Ort.7,28-3,4590,60
Euro Trend Yat. Ort.3,703,644,57
Euro Yat. Ort.3,82-1,29-13,99
Euro Yatırım Holding3,290,6115,85
Fade Gıda15,284,23193,75
Fenerbahçe Futbol36,680,2224,09
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,55-2,30-13,50
F-M İzmit Piston96,40-1,18-21,37
Fonet Bilgi Teknolojileri12,33-0,48-5,37
Ford Otosan167,60-0,9537,22
Formet Celik Kapi Sanayi1,203,45-51,08
Frigo Pak Gıda17,38-0,69-17,16
Galata Wind Enerji3,470,58

Galatasaray Sportif3,762,73-7,16
Garanti Bankası8,150,00-19,71
Garanti Faktoring9,303,68-16,44
Garanti Yat. Ort.2,28-0,87-29,41
Gedik Y. Men. Değ.7,43-0,5425,38
Gediz Ambalaj39,480,1047,31
Gentaş3,880,00-33,80
Gersan Elektrik5,94-3,41-3,26
Global Men. Değ.6,280,324,49
Global Yat. Holding3,110,32-33,55
Good-Year7,081,87-11,15
Göltaş Çimento36,26-1,79-11,66
Gözde Girişim5,271,35-33,96
GSD Denizcilik5,35-2,016,15
GSD Holding1,780,56-29,08
Gübre Fabrik.48,34-0,70-43,82
Güler Yat. Holding2,60-0,38-24,91
Halk GMYO2,380,85-21,91
Hatay Tekstil16,29-0,1819,47
Hedef Girişim2,67-0,745,75
Hektaş7,46-0,9339,64
HUB Girişim10,95-0,27-39,84
Hürriyet Gzt.1,49-5,10-29,05
ICBC Turkey Bank5,15-0,39-20,77
İdealist Danışmanlık50,55-2,60275,56
İdealist GMYO2,329,95-2,23
İhlas Ev Aletleri1,000,00-46,32
İhlas Gayrimenkul0,990,00-20,80
İhlas Gazetecilik1,142,70-53,72
İhlas Holding0,550,00-51,01
İhlas Yayın Holding0,762,70-33,33
İndeks Bilgisayar6,03-0,1729,79
Info Yatırım3,89-0,51-16,71
İntema35,18-2,01-11,83
Inveo Yatırım Holding111,60-1,33152,37
İpek Doğal Enerji11,140,18-14,83
İskenderun Demir Çelik11,630,0028,71
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA