Son Dakika Haberleri: Kilolarıyla Dalga Geçilen YouTuber Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Kilolarıyla Dalga Geçilen YouTuber Danla Bilic, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

2 yıl önce

YouTube'da çektiği makyaj videolarıyla ünlenen Danla Bilic, mide küçültme ameliyatı oldu

1
YouTuber Danla Bilic, Antalya'da bir hastanede mide küçültme ameliyatı oldu.
2
YouTube'da çektiği makyaj videoları sayesinde ünlenen Danla Bilic, obezite ameliyatı olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.
3
Danla Bilic'in açıklamaları şöyle: "Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım.
4
Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Malesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı.


5
Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyo
6
Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum."
7
DANLA BİLİC KİMDİR?
DANLA BİLİC KİMDİR?

Asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Kütahyalı olan Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini sürdürüyor.

8
Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile milyonlarca kişiye ulaşsa da ilk olarak Twitter'da dikkatleri üzerine çekti.
9
YouTube'da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert eleştirileriyle fenomen oldu. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.
10
Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturdu.
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 21.07.2018 08:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor