Ünlü YouTuber'dan akıllara durgunluk veren sözler: Hayaletle ilişkiye girdim - Son Dakika

Ünlü YouTuber'dan akıllara durgunluk veren sözler: Hayaletle ilişkiye girdim

18.05.2022 09:59

YouTuber Nikita Dragun dostlarıyla sohbet ettiği bir kayıtta gördüğü bir rüyaya dair tuhaf bir hikaye paylaştı. Rüyasında bir hayaletle seviştiğini iddia eden Dragun, açıklamasıyla herkesi dumur etti.

1
Sosyal medyada dokuz milyondan fazla abonesi olan ünlü bir model olan Nikita Dragun, rüyasında bir "iblis"le cinsel ilişkiye girdikten sonra nasıl panik içinde uyandığını anlattı.
2
Transseksüel bir birey olan Dragun, makyaj eğitimlerini paylaşarak kariyerine başladı ve kısa süre sonra büyük markalar tarafından fark edildi.

3
Nikita, aşk hayatını halka açık bir şekilde ele almaktan büyük ölçüde kaçındı, yakın arkadaşlarıyla sohbet ettiği bir kayıtta geceleri küstah bir kötü ruh tarafından uyandırıldığına dair tuhaf bir hikaye paylaştı.
4
Nikita hikayeye kendisinin paranormal olaylara "şüpheci" yaklaştığını belirterek başladı. Buna rağmen yaşadığı şeyin gerçekçiliği konusunda ısrarcıydı.
5
Kyoto'daki Four Seasons'ta Japonya'da kaldığını ve gerçekten ürkütücü ve karanlık olduğunu söyleyen Nikita, rüyasında bir adamla cinsel bir birliktelik yaşadığını ve uyandığında acıyı fiziksel olarak vücudunda hissettiğini anlattı.
6
Daha sonra oda arkadaşının vefat eden bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenen Nikita, genç adamın sevgilisini rüyalarında ziyaret ettiğini öğrendi.
7
Nikita, nasıl "terleyerek ve ağlayarak" uyandığını anlattı ve oda arkadaşı ona ölen erkek arkadaşının bir resmini gösterdiğinde, bu kişinin rüyasında gördüğü adamın ta kendisi olduğunu söyledi. Kaynak: Mynet
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü YouTuber'dan akıllara durgunluk veren sözler: Hayaletle ilişkiye girdim - Son Dakika


Advertisement