Son Dakika Haberleri: Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor!

Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor!

29 gün önce

Güzelliğiyle bir döneme damga vuran usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini mest ediyor.

1
Yeşilçam'ın haşin bakışlı yıldızı Gülşen Bubikoğlu, güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla Türk Sineması'na adını altın harflerle yazdırdı.
2
Sıcak tebessümü ve canlandırdığı karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran Bubikoğlu, şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.
3
Yapımcı Türker İnanoğlu ile 1974 yılından beri evli olan Bubikoğlu, bir süredir Amerika'daki kızı Zeynep İnanoğlu'nun yanında yaşıyor.
4
Bubikoğlu, aynı zamanda kızı Zeynep İnanoğlu ile 2011'de dünyaevine giren gazeteci Cüneyt Özdemir'in de kaynanası.
5
Torunu Mavi ile ilgilenen Bubikoğlu, Instagram'dan paylaştığı özçekimleriyle çok sayıda beğeni ve yorum alıyor.
6
Sosyal medyada binlerce takipçisi olan Bubikoğlu'na, ''Zamanında nasıl dünya güzeli seçilmemiş hayret'' ve ''Hala çok güzelsiniz'' gibi yorumlar yapılıyor.
7
İşte bir döneme güzelliğiyle damga vuran Bubikoğlu'nun Instagram paylaşımları...
İşte bir döneme güzelliğiyle damga vuran Bubikoğlunun Instagram paylaşımları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 20.08.2019 03:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı Alevler tüm binayı sardı! İşte Tuzla'daki fabrika yangınından korkunç kareler Psikolojik sorunları olan 59 yaşındaki baba, kızının düğün gününde evi havaya uçurdu! Dünyanın en ateşli mafya lideriydi! Sevgilisinin yatağında ölü bulundu Süt Kardeşler'in Afife'si bakın hangi ünlünün eşi çıktı!