Son dakika Mesut Ergin haberleri, Mesut Ergin son dakika, son dakika Mesut Ergin

Son Dakika Mesut Ergin Haberleri

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Sarımsaklı'da Vatandaşlarla Buluştu
  14 Şub Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Sarımsaklı'da Vatandaşlarla Buluştu

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Sarımsaklı'da vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi ve çözümler üretti.

 • CHP Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, halkla buluştu
  27 Oca CHP Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, halkla buluştu

  31 Mart yerel seçimlerinde CHP tarafından Ayvalık Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mesut Ergin, Ankara dönüşünde parti binasında halkla buluştu. Ergin, yaptığı konuşmada Ayvalık için yapılan çalışmalardan ve gelecek hedeflerinden bahsetti. Ayrıca birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 • CHP Ayvalık'ta yeniden 'Mesut Ergin' dedi
  27 Oca CHP Ayvalık'ta yeniden 'Mesut Ergin' dedi

  31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nde yapılan Parti Meclisi toplantısında Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin belediye başkan adayının Mesut Ergin olduğu açıklandı.

 • CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin Açıklandı
  27 Oca CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin Açıklandı

  31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi'nde yapılan Parti Meclisi toplantısında Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin belediye başkan adayının Mesut Ergin olduğu açıklandı. Ergin, yaptığı açıklamada Ayvalık için aday olduğunu belirtti ve destek istedi.

 • Uğur Mumcu'nun Ölümünün 31. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenlendi
  24 Oca Uğur Mumcu'nun Ölümünün 31. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenlendi

  Ankara'da 24 Ocak 1993 tarihinde hayatını kaybeden gazeteci-yazar Uğur Mumcu için ölümünün 31. yıl dönümünde Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde anma töreni düzenlendi. Törene çok sayıda Ayvalıklı, siyasi parti temsilcileri, STK'lar ve vatandaşlar katıldı. Törende Mumcu'nun şiirleri okundu ve konuşmalar yapıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Mumcu'nun cinayetinin hala aydınlatılmadığını belirterek adaletin sağlanmasını istedi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  23 Oca Ayvalık Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, muhtarlar ve eşleriyle bir araya gelerek beş yıl boyunca verdikleri destek ve katkılar için teşekkür etti. Başkan Ergin, muhtarların hizmetlerin hızlı bir şekilde yürütülmesinde büyük bir güç olduğunu belirtti ve Ayvalık'ın daha ileriye taşınması için birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  23 Oca Ayvalık Belediye Başkanı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, muhtarlar ve eşleriyle bir araya gelerek beş yıl boyunca verdikleri destek ve katkılar için teşekkür etti. Başkan Ergin, muhtarların hizmetlerin yürütülmesinde büyük bir destek olduğunu belirtti ve birlikte Ayvalık'ı daha ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • Ayvalık'ta 2023-2024 eğitim öğretim yılı karne törenleriyle sona erdi
  19 Oca Ayvalık'ta 2023-2024 eğitim öğretim yılı karne törenleriyle sona erdi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Abdulvahit Sağlam İlkokulu'nda düzenlenen karne töreniyle 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk dönemi sona erdi. Törene, Ayvalık Kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve okul idarecileri katıldı. Öğrencilere karneler, protokol mensupları tarafından dağıtıldı. Karne dağıtımı sırasında yapılan sohbette, öğrencilere dinlenmeleri ve ikinci yarıyılda daha çok çalışmaları önerildi.

 • Ayvalık Belediyesi Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü Hizmetlerine Devam Ediyor
  18 Oca Ayvalık Belediyesi Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü Hizmetlerine Devam Ediyor

  Ayvalık Belediyesi Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılında gerçekleştirdikleri hizmetlerin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeşil alan miktarı artırılarak Avrupa standartlarına uygun parklar oluşturuldu. Ayrıca, köylerde ve kırsal mahallelerde de çeşitli hizmetler sağlandı.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
  12 Oca Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 16 kırsal mahallede düzenli aralıklarla vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinliyor ve çözüm için çalışmalar yapıyor. Tarım ve hayvancılığa dayalı üretimi desteklemek amacıyla yol sorunlarını çözmek için belediye kaynaklarını kullanan Ergin, kırsal mahallelerin ulaşımını güvenli ve konforlu hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
  12 Oca Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kent tarımın merkezi olan kırsal mahallelere düzenli olarak ziyaretler gerçekleştiriyor. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini değerlendiren Ergin, tarım ve hayvancılığa dayalı üretimi desteklemek için yol sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Belediye ekipleri de kırsal mahallelerin ulaşımını güvenli ve konforlu hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalıklı gazetecilerle buluştu
  10 Oca Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalıklı gazetecilerle buluştu

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla Ayvalıklı gazetecilerle buluştu. Yerelde çalışan gazetecilerin yaşadığı sorunların konuşulduğu ve çözümlerine ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı buluşmada Başkan Mesut Ergin, destek ve katkıları için gazetelerin temsilcilerine teşekkür etti. Başkan Mesut Ergin, bağımsız yayın yapan ve az sayıdaki yerel medya çalışanlarının tüm olumsuz koşullara rağmen ayakta kalma ve var olma mücadelesi verdiğini söyledi. Bütün zor koşullara rağmen, gazetecilerin kamuoyuna gerçekleri söylemeye devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Mesut Ergin, 'Yerelde veya ulusalda olsun, gazetecilerin temel hak ve özgürlükler doğrultusunda görev yapabileceği, haberleri yüzünden tehdit, baskı ve cezaya uğramayacağı, ücretlerin yoksulluk sınırı üzerine çıkacağı, basın kuruluşlarının kapanmayacağı bir Türkiye'yi arzu ediyoruz. Mesleklerini sürdürebilme mücadelesi veren gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum' diye konuştu.

 • Ayvalık Belediyesi Sağlık Birimi, vatandaşlara evde sağlık hizmeti sunuyor
  09 Oca Ayvalık Belediyesi Sağlık Birimi, vatandaşlara evde sağlık hizmeti sunuyor

  Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sağlık Birimi, kentin dört bir yanından gelen yardım taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyor. Ekipler, evde sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra hastaların evlerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, sağlık biriminin vatandaşların zor günlerinde yanlarında olduğunu ve önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Ekipler, 2023 yılından bugüne kadar bin 680 vatandaşın evlerine giderek sağlık kontrolü yaptı ve evde tedavi hizmeti sundu. Ayrıca, 570 vatandaşın da nakil ambulans ile sevk işlemleri gerçekleştirildi. Başkan Ergin, sağlık birimi ekibinin vatandaşların en küçük taleplerini bile yerine getirmek için büyük bir çaba sarf ettiğini vurgulayarak, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • Ayvalık Belediyesi, budanan ağaçlardan elde edilen odunları ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor
  26 Ara Ayvalık Belediyesi, budanan ağaçlardan elde edilen odunları ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor

  Ayvalık Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçların budanmasından elde edilen odunları dar gelirli vatandaşlara ulaştırıyor. Belediye Başkanı Mesut Ergin, bu çalışmanın sıcak evler ve sıcak gönüller için yapıldığını belirtti. Budama çalışmaları sayesinde soba ile ısınmaya çalışan ailelerin bütçelerine de katkı sağlanıyor.

 • Ayvalık Belediye Başkanı: Doğalgaz çalışmaları için ekipler gece gündüz çalışıyor
  18 Ara Ayvalık Belediye Başkanı: Doğalgaz çalışmaları için ekipler gece gündüz çalışıyor

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Belediye Başkanı Mesut Ergin, doğalgaz borularının döşenmesi sırasında yollarda ortaya çıkan tahribatın giderilebilmesi amacıyla ekiplerin gecesini gündüzüne katarak çalıştığını söyledi. Başkan Ergin, çalışmaların hızla devam ettiğini ve vatandaşlara doğalgaz ve yeni yolların hayırlı olmasını diledi.

 • Ayvalık Belediyesi Altınova'da yol yapım çalışmalarına devam ediyor
  12 Ara Ayvalık Belediyesi Altınova'da yol yapım çalışmalarına devam ediyor

  Ayvalık Belediyesi, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin en büyük mahallesi Altınova'da 14 bin metrekarelik kilit taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mesut Ergin, yol yapım çalışmalarının yanı sıra Altınova Kapalı Pazaryeri inşaatının temel kazıklarının da çakıldığını ve yakında temel atma töreni yapacaklarını belirtti.

 • Ayvalık Belediyesi Kreş ve Konukevi Projesi
  07 Ara Ayvalık Belediyesi Kreş ve Konukevi Projesi

  Ayvalık Belediyesi, 150 Evler Mahallesi'nde bir kreş ve konukevi projesi hayata geçiriyor. Proje, çocuklara gündüz bakımevi hizmeti sunacak olan bir kreş ve konukların konaklayabileceği bir konukevi olarak tasarlanmıştır.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin sahaya indi
  02 Ara Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin sahaya indi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Belediye Başkanı Mesut Ergin 2024 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday adayı oldu.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kadına yönelik şiddete karşı politika belgesi imzaladı
  29 Kas Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kadına yönelik şiddete karşı politika belgesi imzaladı

  CHP Genel Merkezi tarafından gönderilen Yerel Yönetimlerde Çalışma Yaşamında Şiddet ve Tacizi Önlemeye Yönelik Politika Belgesi'ni imzalayan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kadın çalışanlara destek sözü verdi ve İstanbul Sözleşmesi'nin acil ihtiyaç olduğunu vurguladı.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Dünya Zeytin Ağacı Günü'nü kutladı
  27 Kas Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Dünya Zeytin Ağacı Günü'nü kutladı

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık'ta ve ülke genelinde ekmeğini bu sektörden kazanan herkesin 'Dünya Zeytin Ağacı Günü'nü kutladı. UNESCO tarafından zeytin ağacını korumak, sembolize ettiği barış, akıl ve uyum değerlerini teşvik etmek amacıyla her yıl, 26 Kasım, 'Dünya Zeytin Ağacı Günü' olarak kabul edildi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i Ziyaret Etti
  22 Kas Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i Ziyaret Etti

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i Ankara'da makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Başkan Ergin, CHP Lideri Özgür Özel'e Ayvalık'ta yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Ergin, CHP'nin güçlü çatısı altında 2024 Yerel Yönetim seçimlerinde iktidarı sağlayacaklarını belirtti.

 • Ayvalık Belediye Başkanı, altyapı sorunlarını gündeme getirdi
  16 Kas Ayvalık Belediye Başkanı, altyapı sorunlarını gündeme getirdi

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (BASKİ) olağan genel kurulunda kentin altyapı, su patlakları ve atık sistemi sorunlarını masaya yatırdı. Başkan Ergin, altyapı sorununun çözülmesi için Ayvalık'ın yatırım programına alınmasını talep etti ve kanalizasyon kaçaklarıyla iç denizin kirlenmesine sebep olan eski altyapının yenilenmesini istedi. Ayrıca, yaz aylarında yaşanan su patlaklarının ilçeye gelenleri hayal kırıklığına uğrattığını ve ilçe sakinlerinin hayatlarını kabusa çevirdiğini vurguladı.

 • Ayvalık Belediyesi Sağlık Birimi, binlerce vatandaşa evde sağlık hizmeti veriyor
  13 Kas Ayvalık Belediyesi Sağlık Birimi, binlerce vatandaşa evde sağlık hizmeti veriyor

  Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sağlık Birimi ekipleri, 2023 yılından bugüne kadar bin 680 vatandaşın yardım çağrıları üzerine evlerine giderek sağlık kontrolü yaptı ve evde tedavi hizmeti sağladı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, sağlık biriminin vatandaşların zor günlerinde yanlarında olduğunu ve önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Ayrıca, ekiplerin 570 vatandaşı nakil ambulansı ile sevk ettikleri ve kent dışında tedavi olacakların istedikleri sağlık kuruluşlarına sevklerini sağladıkları da açıklandı.

 • Mustafa Kemal Atatürk Ayvalık'ta Anıldı
  10 Kas Mustafa Kemal Atatürk Ayvalık'ta Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 85. yılında Ayvalık'ta düzenlenen törenle anıldı. Ayvalıklılar, 'Ata'ya Saygı İnsan Zinciri' oluşturarak Atatürk'ü anma etkinliğine katıldı.

 • Ayvalık'ta Cumhuriyet Yürüyüşü Düzenlendi
  28 Eki Ayvalık'ta Cumhuriyet Yürüyüşü Düzenlendi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Cumhuriyet'inin kuruluşunun 100. Yıldönümü nedeniyle düzenlenen yürüyüşe yüzlerce vatandaş katıldı. Ayvalık Kaymakamlığı tarafından organize edilen yürüyüş, Deniz Hudut Kapısı önünden başlayarak, ilçe merkezindeki Cumhuriyet Meydanı'na kadar sürdü. Yürüyüşe katılanlar arasında Ayvalık Kaymakamı, Belediye Başkanı, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve yüzlerce vatandaş yer aldı. Yol kenarında toplanan vatandaşlar da korteji alkışlarla selamladı. Yürüyüş sonunda Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk anıtına saygı duruşu yapıldı ve etkinlik sona erdi.

 • Ayvalık 18. Uluslararası Zeytin Hasat Festivali Başladı
  13 Eki Ayvalık 18. Uluslararası Zeytin Hasat Festivali Başladı

  Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen 18. Uluslararası Zeytin Hasat Festivali, zeytine minnet yürüyüşüyle başladı. Festivalde konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık zeytinyağının önemine vurgu yaparak, taklit ve tağşiş konusunda mücadeleyi sürdürdüklerini belirtti.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'den Ayvalıklı Gazilere Ziyaret
  28 Eyl Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'den Ayvalıklı Gazilere Ziyaret

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’den gazilere güzel bir sürpriz geldi. Geçtiğimiz günlerde şehir dışında olduğu için Gaziler Haftası’nda yapamadığı ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalıklı gazilerini ziyaret etti. 150 Evler Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki eski garajdaki Muharip Gaziler Derneği Ayvalık Şubesi’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Ergin, gazilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 • Ayvalık'ta Başkan Ergin'den gazilere büyük sürpriz
  27 Eyl Ayvalık'ta Başkan Ergin'den gazilere büyük sürpriz

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'den gazilere sürpriz geldi.

 • Ayvalık'ta tarihi caminin restorasyon projesi tamamlandı
  18 Eyl Ayvalık'ta tarihi caminin restorasyon projesi tamamlandı

  Ayvalık Belediyesi ile Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi iş birliğinde gerçekleştirilen kültür varlıklarını koruma projesi kapsamında, 19. yüzyılda Agios Athanasios Kilisesi olarak inşa edilen Küçükköy Camisi'nin restorasyon projesi tamamlandı. Proje, koruma kuruluna gönderilecek ve izin alındıktan sonra restorasyon çalışmalarına başlanacak.

 • Altınova'da düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı kutlandı
  14 Eyl Altınova'da düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı kutlandı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin en büyük mahallesi Altınova'da düşman işgalinden kurtuluşun 101. yıl coşkusu yaşandı. Altınova'da sabah resmi törenle başlayan kutlamalar gün boyunca devam etti. Altınova Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene birçok yetkili ve vatandaş katıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, konuşmasında Altınova'nın kurtuluşunu ve önemini vurguladı. Tören, resmi geçiş ile sona erdi.

 • Ayvalık'ın Fotoğraf Sanatçısı Önder Aksoy'un Hayatı ve Eserleri Kitapta Anlatıldı
  14 Eyl Ayvalık'ın Fotoğraf Sanatçısı Önder Aksoy'un Hayatı ve Eserleri Kitapta Anlatıldı

  Ayvalık Belediyesi tarafından hazırlanan 'Bir Kent, Bir Fotoğraf Sanatçısı: Ayvalık'a Önder Aksoy ile Yeniden Bakmak' isimli kitap, Ayvalıklı fotoğraf sanatçısı Önder Aksoy'un hayatını ve eserlerini anlatıyor. Kitabın tanıtım toplantısı Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi'nde gerçekleştirildi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kitabın Ayvalık'ın kent hafızasına katkı sağlayacağını belirtirken, Önder Aksoy'un eşi Gönül Aksoy da kitabın yayınlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

 • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ile bir araya geldi
  13 Eyl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin ile bir araya geldi

  Cumhuriyet Halk Partisi'nin 100. yıl kutlamaları kapsamında Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Ergin, ziyaret sonrasında Ayvalık'a döndüğünde gazetecilere açıklamalarda bulundu ve Kılıçdaroğlu'na Ayvalık Belediyesi Kültür Yayınları'nın 3. kitabını hediye ettiğini belirtti.

 • Ayvalık Belediyesi İşletmeleri Başarılı Bir Yaz Sezonu Geçirdi
  08 Eyl Ayvalık Belediyesi İşletmeleri Başarılı Bir Yaz Sezonu Geçirdi

  Ayvalık Belediyesi İşletme İştirakler Müdürlüğü'ne bağlı olan Ayvalık işletmeleri, fiyat performansı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelleriyle dolu dolu bir yaz sezonu geçirdi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yeni işletmelerin açılmasıyla gençlere istihdam alanları oluşturulduğunu belirtti. İşletmelerin artan ziyaretçi sayısına dikkat çeken Ergin, pandemi sürecinde dahi işletmelerin kar eden konuma getirildiğini ifade etti.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Zabıta Memurlarıyla Buluştu
  06 Eyl Ayvalık Belediye Başkanı Zabıta Memurlarıyla Buluştu

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, zabıta teşkilatının 197'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ayvalık Belediyesi bünyesindeki zabıta memurlarıyla bir araya geldi. Başkan Ergin, zabıta memurlarına teşekkür etti ve çalışmalarını kutladı.

 • Ayvalık'ta Kadın Üreticilerin El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu
  04 Eyl Ayvalık'ta Kadın Üreticilerin El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde kadın üreticilerin el emeği göz nuru ürünlerinin bir araya geldiği 'Mahalleevleri' projesinin ikinci satış ofisinin açılışı Alibey (Cunda) Adası'nda gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kadın girişimcilerin ürettiği ürünlerin satış ofislerinin önemli bir gelir kapısı olduğunu belirtti.

 • Ayvalık Belediyesi Küçükköy Gümrük Mevkisi'nde yol sorununu çözdü
  01 Eyl Ayvalık Belediyesi Küçükköy Gümrük Mevkisi'nde yol sorununu çözdü

  Ayvalık Belediyesi, Küçükköy Gümrük Mevkisi'nde 19 bin metrekarelik yol çalışması yaparak bölgenin yol sorununu çözdü. Belediye Başkanı Mesut Ergin, yol çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

 • Ayvalık Kültür Rotaları Projesi'nin İlk Etabı İçin Çalışmalar Sürüyor
  28 Ağu Ayvalık Kültür Rotaları Projesi'nin İlk Etabı İçin Çalışmalar Sürüyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in ilçenin doğal ve kültürel mirasının kente gelen misafirlere ve Ayvalık halkına anlatılması düşüncesiyle ortaya koyduğu, Ayvalık Kültür Rotaları Projesi'nin ilk etabı olan 'Ayvalık Tarihi Kent Dokusu Rotası' ile ilgili çalışmalar sürüyor. Proje ekibi, rotaların en kısa zamanda Ayvalık ile buluşacağını belirtti.

 • Ayvalık'ta Ciddi Su Sıkıntısı Yaşanıyor
  25 Ağu Ayvalık'ta Ciddi Su Sıkıntısı Yaşanıyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Ayvalık'ta ciddi bir su sıkıntısı yaşandığını belirtti. Başkan Ergin, su sorununun çözümü için BASKİ'nin Ayvalık'a yatırım yapması gerektiğini vurguladı. Yer altı sularının kuruması ve Madra Barajı'ndaki su eksikliği nedeniyle Ayvalık'ta su temini sorunu yaşandığını ifade eden Ergin, alternatif projelerin değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Turizm sezonu ve artan nüfusun da su kullanımını artırdığını belirten Başkan Ergin, su sorununun detaylı bir şekilde ele alınması gerektiğini dile getirdi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin: 'Hiç Kimse Ayvalık Adaları Tabiat Parkı'na Dokunamaz'
  23 Ağu Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin: "Hiç Kimse Ayvalık Adaları Tabiat Parkı'na Dokunamaz"

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Yazılı olmayan yasa ve kurallar vardır: Kimse Ayvalık ve Adaları Tabiat Parkı’na dokunamaz, Ayvalık halkının ve onun çevreye duyarlı doğa dostlarının azim, inat ve kararlılığı değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez” dedi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Vatandaşlarla Buluştu
  16 Ağu Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Vatandaşlarla Buluştu

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık sokaklarında vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi ve çözüm önerileri üretti. Başkan Ergin, gece geç saatlere kadar birim amirleriyle birlikte sokaklarda dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti ve sorunları not aldı. Gün içinde de ziyaretlerine devam eden Başkan Ergin, sorunları yerinde anlamak için mahalle buluşmalarını aksatmadan sürdürüyor.

 • Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi Yenilendi
  13 Ağu Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi Yenilendi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan İsmet İnönü Kültür Merkezi, yapılan tadilat ve yenileme çalışmalarının ardından modern bir görünüme kavuştu. Çok maksatlı salonunda düğün merasimlerine de ev sahipliği yapabilen kültür merkezi, konuk odaları, tuvaletler ve servis alanlarıyla da hizmet vermeye başladı.

 • Ayvalık Belediyesi Muharrem Ayı'nda Aşure Dağıttı
  07 Ağu Ayvalık Belediyesi Muharrem Ayı'nda Aşure Dağıttı

  Ayvalık Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'na dokuz kazan kurarak yaklaşık dört bin kişiye aşure dağıttı. Evlerinden çıkamayan vatandaşlar için ise ayrı bir kazan ayrıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, geleneksel olarak her yıl düzenlenen Aşure Günü etkinliğiyle dayanışma, paylaşma ve kardeşlik değerlerini yaşattıklarını belirtti.

 • Ayvalık, yaz sezonunda hareketli günler yaşıyor
  03 Ağu Ayvalık, yaz sezonunda hareketli günler yaşıyor

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, deniz, kum, güneşin yanı sıra pek çok alternatif sunarak yaz sezonunda hareketli günler geçiriyor. Konaklama tesislerinin yüksek doluluk oranıyla misafirlerine hizmet veren Ayvalık, turistleri ve günübirlikçileri ağırlıyor. Turizm sezonunun Ekim ayına kadar devam etmesi bekleniyor. Ayvalık Turizm Derneği Başkanı, günübirlik ziyaretçi sayısının Ayvalık nüfusu kadar olduğunu belirtiyor. Tatilciler, Ayvalık'ın doğal güzelliklerinden ve zengin mutfağından keyif alıyor.

 • Ayvalık Küçükköy Kent Müzesi Yenilenen Yüzüyle Ziyarete Açıldı
  01 Ağu Ayvalık Küçükköy Kent Müzesi Yenilenen Yüzüyle Ziyarete Açıldı

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Küçükköy Kent Müzesi'nin köyün zengin tarihine ve Balkan kültürüne odaklanarak bölgenin geçmişini bugüne taşıdığını belirtti. Müze, ziyaretçilere tarihi bir yolculuk sunuyor ve koleksiyonunda resim, heykel, seramik gibi çeşitli sanat dallarından ürünler bulunuyor. Başkan Ergin, müze ziyaretçilerinin kentten ayrıldıktan sonra mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında Küçükköy Kent Müzesi'ni önereceklerini belirtti.

 • Ayvalık Belediye Başkanı, çöplerini bırakanlara ilginç bir mesaj verdi
  28 Tem Ayvalık Belediye Başkanı, çöplerini bırakanlara ilginç bir mesaj verdi

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Belediyesi'ne ait bir kahve satış şubesinin önünde çöplerini bırakanlara hitaben ilginç bir paylaşımda bulundu. Başkan Ergin, boş bardakların üzerinde bulunan isimlere seslenerek, çöplerin en yakındaki çöp kutusuna atılmasını istedi. Vatandaşlar da bu paylaşıma olumlu yorumlar yaparak destek verdi.

 • Ayvalık'ta Kurban Bayramı tatilinde 10 bin ton çöp toplandı
  03 Tem Ayvalık'ta Kurban Bayramı tatilinde 10 bin ton çöp toplandı

  Ayvalık'ta Kurban Bayramı tatilinde yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisiyle belediye ekipleri, üç vardiya halinde 24 saat mesai yaparak yaklaşık 10 bin tona yakın çöp topladı. Konteyner boşaltan çöp kamyonlarıyla günlük ortalama 610 ton çöp toplayan ekipler, 24 saat boyunca aralıksız çalıştılar. 9 günlük tatil boyunca sadece büyük çöp kamyonlarının kaldırdığı konteynerlerin atık miktarı 5 bin 500 tonu buldu. 7 adet çöp taksi ile traktörlerin de durmadan çalıştığı bayram tatilinde, süpürge ekipleri de hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü, toplanan çöp miktarı 10 bin tona ulaştı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, kentteki vatandaşların rahat ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirtti.

 • Kurban Bayramı tatilinde Ayvalık'ın nüfusu 1 milyonu aştı
  30 Haz Kurban Bayramı tatilinde Ayvalık'ın nüfusu 1 milyonu aştı

  Ayvalık ilçesinin Kurban Bayramı'ndaki nüfusu 1 milyonu aşarak turizm sezonuna hareketlilik getirdi. Ayvalık, coğrafi yakınlığı ve ulaşılabilirlik avantajlarıyla tatilcilerin gözde merkezi haline geldi. Belediye, yoğun kalabalığa hizmet verebilmek için çaba sarf ediyor. Esnaf ve turizmciler, yoğun nüfus nedeniyle memnuniyetlerini dile getiriyor.

 • Mübadele acısı tiyatral dans gösterimi ile bir kez daha yaşatıldı
  25 Haz Mübadele acısı tiyatral dans gösterimi ile bir kez daha yaşatıldı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde Giritliler Derneği öncülüğünde Ayvalık Folklor Araştırma Derneği tarafından sergilenen 'Kurtuluştan Mübadeleye' tiyatral dans gösterisi yoğun ilgi gördü. Gösterimde mübadele döneminde yaşanılan ayrılık acıları gözler önüne serildi ve mübadil torunları gösterime yoğun ilgi gösterdi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Kent Konseyi Başkanı Halil Coşkun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kurtuluş, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, belediye meclis üyeleri ve yüzlerce vatandaşın duygusal anlar yaşadıkları tiyatral dans gösteriminde mübadele dönemindeki yaşanılanlar, 100 yıl sonra bir kez daha aynı tazelikle canlandırıldı.

 • Ayvalık Belediyesi'nin Konteyner Yıkama ve Dezenfeksiyon Aracı Hizmete Girdi
  15 Haz Ayvalık Belediyesi'nin Konteyner Yıkama ve Dezenfeksiyon Aracı Hizmete Girdi

  Ayvalık Belediyesi'nin yeni hizmet aracı ile ilçe genelindeki çöp konteynerleri yıkanıyor, dezenfekte ediliyor ve ilaçlanıyor. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, aracın çevre dostu olduğunu ve doğaya zarar vermeyen ilaçlar kullanıldığını belirtti. Konteynerlerin temizliği yıl boyunca kesintisiz olarak devam edecek.

 • Ayvalık Gıda İhtisas OSB heyeti Ezine Gıda İhtisas OSB'ni ziyaret etti
  15 Haz Ayvalık Gıda İhtisas OSB heyeti Ezine Gıda İhtisas OSB'ni ziyaret etti

  Ayvalık Gıda ve Gıda İşlemeleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri, Ayvalık Belediye Başkanı ve meclis üyeleri ile birlikte Çanakkale'de bulunan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti. Heyet, bölgede incelemelerde bulunarak işleyişler hakkında bilgi aldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Ayvalık Gıda İhtisas OSB'nin bölgeye önemli istihdam olanakları yaratacağını belirtti.

 • Ayvalık'ta dronların hedefinde sinekler var
  14 Haz Ayvalık'ta dronların hedefinde sinekler var

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi sivrisinek ve larva sorununun çözümü içi dronlarla da mücadele gerçekleştiriyor. Dronlar keşif ve ilaçlama yaparak, standart ilaçlama yöntemleriyle ulaşılamayan gölet ve bataklık benzeri yerleri ilaçlıyor. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, iklim değişikliğine bağlı olarak sivrisinek sorununun arttığını belirterek, farklı yöntemler denediklerini söyledi. Sivrisinekle mücadelede tüm birimlerin teyakkuzda olduğunu ifade etti.

 • Ayvalık Belediye Tiyatrosu 4 ödül birden kazandı
  06 Haz Ayvalık Belediye Tiyatrosu 4 ödül birden kazandı

  Kurulalı henüz bir yıl olan Ayvalık Belediye Tiyatrosu, Yeni Tiyatro Dergisinin 10. Uluslarararası Emek ve Başarı Ödülleri kapsamında 4 ayrı dalda ödül aldı. En iyi Tiyatro Ekibi, En İyi Kadın Oyuncu, Tiyatro Araştırmaları Emek ve En İyi Yazar ödüllerini kazanan ekip, seyircilerine teşekkür etti ve önümüzdeki sezon için repertuar tiyatrosu olmayı hedeflediklerini açıkladı.

 • Suzan Kardeş and Mesut Ergin surprise with Izmir March at Teferic Festival
  04 Haz Suzan Kardeş and Mesut Ergin surprise with Izmir March at Teferic Festival

  At the 6th Küçükköy Teferic Festival organized by Ayvalık Municipality, Balkan music star Suzan Kardeş performed for thousands of people and surprised Ayvalık Mayor Mesut Ergin by singing Izmir March together. The performance received enthusiastic applause from the audience.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Suzan Kardeş ile İzmir Marşı'nı Söyledi
  04 Haz Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Suzan Kardeş ile İzmir Marşı'nı Söyledi

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ‘6. Küçükköy Teferic Şenliği’nde Suzan Kardeş ile birlikte İzmir Marşı’nı söyledi.

 • Ayvalık'ta Balkan kültürü şenliği başladı
  02 Haz Ayvalık'ta Balkan kültürü şenliği başladı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Balkan kültürünün "ilkbahar şenliği" anlamına gelen ve bu sene 6'ncısı düzenlenen Teferic Şenlikleri başladı.

 • 172. Alay Komutanı Yarbay Ali Çetinkaya'nın Ayvalık'ta İlk Kurşun Atışının 104. Yıl Dönümü Anısına Tören Düzenlendi
  30 May 172. Alay Komutanı Yarbay Ali Çetinkaya'nın Ayvalık'ta İlk Kurşun Atışının 104. Yıl Dönümü Anısına Tören Düzenlendi

  Ayvalık'ta gerçekleştirilen törende, 172. Alay Komutanı Yarbay Ali Çetinkaya'nın ilk kurşun atışının 104. yıl dönümü anısına çelenk konuldu ve Ali Çetinkaya büstüne çiçek bırakıldı. Törene, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Garnizon Komutanı Personel Albay Mustafa Bulut, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Furkan Demirbaş, protokol üyeleri, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yaptığı konuşmada, 172. Alay Komutanı Yarbay Ali Çetinkaya tarafından atılan ilk kurşunun Türkiye'nin milli mücadelesindeki önemine vurgu yaptı.

 • Ayvalık'ta Milli Mücadele'nin ilk kurşunu anıldı
  29 May Ayvalık'ta Milli Mücadele'nin ilk kurşunu anıldı

  172. Alay Komutanı Yarbay Ali Çetinkaya'nın milli mücadelede düşmana ilk kurşunu atışının 104. yıl dönümü Ayvalık'ta törenle anıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, törende yaptığı konuşmada, milli mücadele tarihimizdeki önemli bir olaya şahitlik ettiklerini belirtti.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin oy kullandı
  28 May Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin oy kullandı

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, oy kullanma saatinin başlamasıyla birlikte Sarımsaklı Mecit Ataklı Ortaokulu'nda eşi Canan Ergin ile birlikte oyunu kullandı.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Oyunu Kullandı
  28 May Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Oyunu Kullandı

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için oyunu kullandı. Başkan Ergin, oy kullanma saatinin başlamasıyla birlikte Sarımsaklı Mecit Ataklı Ortaokulu'nda eşi Canan Ergin ile birlikte oyunu kullandı.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Ergin: '28 Mayıs Günü Tatile Gelmeyin, Oyunuzu Kullanın, Vatandaşlık Görevinizi Yapın'
  18 May Ayvalık Belediye Başkanı Ergin: "28 Mayıs Günü Tatile Gelmeyin, Oyunuzu Kullanın, Vatandaşlık Görevinizi Yapın"

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için tatilcilere “Sevgili misafirlerimiz sizleri çok seviyoruz ama 28 Mayıs günü Ayvalık’a tatile gelmeyin oyunuzu kullanın, vatandaşlık görevinizi yapın” çağrısında bulundu.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Oyunu Kullandı: 'Tüm Vatandaşlarımızı, Demokratik Haklarını Kullanmak İçin Oy Kullanmaya Davet Ediyorum'
  14 May Ayvalık Belediye Başkanı Ergin, Oyunu Kullandı: "Tüm Vatandaşlarımızı, Demokratik Haklarını Kullanmak İçin Oy Kullanmaya Davet Ediyorum"

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, oyunu kullandı. Ergin, “Tüm vatandaşlarımızı, en demokratik haklarını kullanmak için saat 17:00'ye kadar oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

 • Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Çalışanların Ramazan Bayramını Kutladı
  20 Nis Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Çalışanların Ramazan Bayramını Kutladı

  Başkan Ergin, yerel yönetimlerin başındaki başkanlar ve çalışanların daha fazla proje üretebileceği ve vatandaşların isteklerine kısa sürede yanıt verilebileceği yeni bir dönemin başlayacağını dile getirerek çalışanların Ramazan Bayramını kutladı. Ergin, yerel yönetimlerin güçlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak iktidarın Millet İttifakının belediye başkanları olmak istediklerini belirtti.

 • Ayvalık'ta plajlar sezona hazırlanıyor
  18 Nis Ayvalık'ta plajlar sezona hazırlanıyor

  Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi, İşletme İştirakleri arasında yer alan; Duba, Alibey (Cunda) Adası Arka Deniz, Kum Ada, Kapri, Paşa Limanı ve kamuya açık plajlarda temizlik işleri müdürlüğü ekipleri dip bucak temizlik gerçekleştiriyor.

 • Ayvalık 2023 yılında 450 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor
  16 Nis Ayvalık 2023 yılında 450 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, "2022 yılında yerli ve yabancı 300 bin turisti ağırladık.

 • Ayvalık 2023 yılında 450 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor
  16 Nis Ayvalık 2023 yılında 450 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, "2022 yılında yerli ve yabancı 300 bin turisti ağırladık.

 • Ayvalık, EMITT İstanbul'da yerini aldı
  12 Nis Ayvalık, EMITT İstanbul'da yerini aldı

  Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi, turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası olan ve bu yıl 26'ncısı düzenlenen Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) interaktif tanıtım standıyla yerini aldı.

 • Ayvalık'ın milli sörfçüleri Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor
  12 Nis Ayvalık'ın milli sörfçüleri Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor

  İtalya'nın Garda Gölü'nde gerçekleşen Techno 293 Avrupa Şampiyonası'nda Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in destekleriyle hayata geçen Belediye Arka Deniz Plajı'nda yer alan Cunda Windsörf Okulu'ndan beş genç sörfçü Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor.

 • Ayvalık'ın milli sörfçüleri Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor
  12 Nis Ayvalık'ın milli sörfçüleri Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor

  İtalya'nın Garda Gölü'nde gerçekleşen Techno 293 Avrupa Şampiyonası'nda Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in destekleriyle hayata geçen Belediye Arka Deniz Plajı'nda yer alan Cunda Windsörf Okulu'ndan beş genç sörfçü Avrupa'nın zirvesi için yarışıyor.

 • Ayvalık'ın Milli Sörfçüleri, Avrupa'nın Zirvesi İçin Yarışıyor
  11 Nis Ayvalık'ın Milli Sörfçüleri, Avrupa'nın Zirvesi İçin Yarışıyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in destekleriyle hayata geçen Belediye Arka Deniz Plajı’ndaki Cunda Windsörf Okulu’ndan beş genç sörfçü, İtalya’nın Garda Gölü’nde gerçekleşecek Techno 293 Avrupa Şampiyonası’nda zirve için yarışacak.

 • Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi, Ayvalık'ta ziyarete açıldı
  07 Nis Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi, Ayvalık'ta ziyarete açıldı

  "Çanakkale'den Anadolu'ya Projesi" kapsamında 12 yıldır illeri gezen Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 • Cennet Tepesi'ne yeni kullanım alanları kazandırıldı
  05 Nis Cennet Tepesi'ne yeni kullanım alanları kazandırıldı

  Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi'nce sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmete sunulan ve Ayvalıklıların buluşma noktası olan Cennet Tepesi Teras ve Kafeterya düzenlemesi tamamlanan yeni kullanım alanlarıyla daha çok kişinin yararlanmasına olanak sağlandı.

 • Ayvalık Belediyesi'nin İftar Sofralarına İlgi Sürüyor
  04 Nis Ayvalık Belediyesi'nin İftar Sofralarına İlgi Sürüyor

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in ev sahipliğinde Sarımsaklı Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık iki bin kişi katıldı.

 • Ayvalık'ta Ergin çiftinden hem alışveriş hem sohbet
  17 Mar Ayvalık'ta Ergin çiftinden hem alışveriş hem sohbet

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, her hafta pazar günleri kurulan Armutçuk pazarını eşi Canan Ergin ile birlikte ziyaret ederek, pazar alışverişi yapan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, vatandaş ve pazarcı esnafıyla sohbet ederek fikir alışverişinde bulunuyor.

 • Ayvalık Belediyesi, Armutçuk Pazaryeri'nde 'Akıllı Kavşak' Uygulaması Başlatacak
  13 Mar Ayvalık Belediyesi, Armutçuk Pazaryeri'nde 'Akıllı Kavşak' Uygulaması Başlatacak

  Ayvalık Belediyesi, Armutçuk Pazaryeri kavşağında ulaşımı rahatlatmak, yayaların konforunu ve güvenliğini sağlamak amacıyla 'akıllı kavşak' uygulaması başlatacak. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin de çalışmaların yürütüleceği alanda incelemelerde bulundu.

 • Ayvalık Belediye Tiyatrosu'ndan Depremzede Çocuklar İçin 'Özgür Kuş' Oyunu
  06 Mar Ayvalık Belediye Tiyatrosu'ndan Depremzede Çocuklar İçin 'Özgür Kuş' Oyunu

  Ayvalık Belediye Tiyatrosu, afet bölgesinden Ayvalık’a gelen depremzede çocuklar için ‘Özgür Kuş’ isimli tiyatro oyununu sahneledi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Yaşadıkları ortamdan, okullarından ve arkadaşlarından uzakta olan çocuklarımıza huzurlu bir ortam yaratmak, onların mutsuzluklarını az da olsa unutturmak amacıyla, onların yüreklerine ruhlarına uygun belediye tiyatromuzun hazırladığı çocuk oyununda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 • Ayvalık Belediye Tiyatrosu'ndan Depremzede Çocuklar İçin 'Özgür Kuş' Oyunu
  06 Mar Ayvalık Belediye Tiyatrosu'ndan Depremzede Çocuklar İçin 'Özgür Kuş' Oyunu

  Ayvalık Belediye Tiyatrosu, afet bölgesinden Ayvalık’a gelen depremzede çocuklar için ‘Özgür Kuş’ isimli tiyatro oyununu sahneledi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Yaşadıkları ortamdan, okullarından ve arkadaşlarından uzakta olan çocuklarımıza huzurlu bir ortam yaratmak, onların mutsuzluklarını az da olsa unutturmak amacıyla, onların yüreklerine ruhlarına uygun belediye tiyatromuzun hazırladığı çocuk oyununda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 • Ayvalık'ta Başkan Ergin doğalgaz çalışmalarını inceledi
  03 Mar Ayvalık'ta Başkan Ergin doğalgaz çalışmalarını inceledi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Belediye Başkanı Mesut Ergin, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi, projeyi yürüten teknik personel ve çalışanlardan bilgi aldı.

 • Gönülleri fetheden 'Ayvalık'ın Yardım Gönüllüleriyle' teşekkür buluşması
  22 Şub Gönülleri fetheden "Ayvalık'ın Yardım Gönüllüleriyle" teşekkür buluşması

  Balıkesir'in Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yaşanan deprem felaketinin ardından İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde gece gündüz demeden gönüllü olarak görev üstlenen ve yardım faaliyetlerine katkıda bulunan gençlerle teşekkür buluşmasında bir araya geldi.

 • Ayvalık'ta toplu iş sözleşmesi imzalandı
  20 Şub Ayvalık'ta toplu iş sözleşmesi imzalandı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, belediye bünyesindeki Güzel Ayvalık Şirketi'yle TÜRK-İŞ'e bağlı Balıkesir Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

 • Midilli'den Ayvalık'a Dayanışma Köprüsü
  17 Şub Midilli'den Ayvalık'a Dayanışma Köprüsü

  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Yunanistan’ın Midilli kentinden misafirlerini ağırladı. Syriza Partisi Midilli Milletvekili Yiannis Bournous ve eşi ile Midilli İzci Derneği Başkanı Stratis Balaskas'ın aralarında bulunduğu grup, deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yanlarında getirdikleri 200 koli malzemeyi Başkan Ergin' e teslim ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Advertisement