Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,89-1,00377,96
Acıpayam Selüloz16,830,48166,52
Adel Kalemcilik23,721,8951,08
Adese Alışveriş Ticaret3,04-0,65112,84
Afyon Çimento4,43-0,6794,45
Ak Enerji2,402,56120,18
Akbank6,09-1,46-24,91
Akçansa15,041,2855,14
Akdeniz Yatırım Hold.6,08-0,16188,15
Akfen GMYO4,10-0,971,23
Akın Tekstil28,305,52105,22
Akiş GMYO3,911,8224,82
Akmerkez GMYO61,50-1,76174,50
Aksa10,800,5654,21
Aksa Enerji7,30-0,6892,11
Aksigorta8,13-0,1250,06
Aksu Enerji12,84-0,70-13,65
Alarko Carrıer236,800,30296,48
Alarko GMYO20,062,1936,48
Alarko Holding7,011,7419,32
Albaraka Türk1,67-0,609,15
Alcatel Lucent Teletaş28,16-1,19133,89
Alkim Kağıt13,14-0,45142,45
Alkim Kimya14,06-0,64126,70
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,50-0,40509,76
Altınyunus Çeşme49,222,97392,69
Anadolu Efes22,360,995,09
Anadolu Grubu Holding22,160,8225,98
Anadolu Hayat Emek.7,960,5130,81
Anadolu Isuzu16,04-0,3131,80
Anadolu Sigorta7,070,1470,22
Anel Elektrik3,351,8290,03
Arçelik28,12-1,1334,93
ARD Bilişim Teknolojileri34,94-0,17

Arena Bilgisayar33,32-0,72357,38
Armada Bilgisayar51,20-0,49212,39
Arsan Tekstil6,94-0,4393,85
Artı Yatırım Holding6,150,00659,26
Aselsan17,69-0,1169,92
Ata GMYO5,60-2,9523,62
Atakule GMYO2,52-0,4031,25
Atlantis Yatırım Holding4,40-2,22340,00
Atlas Yat. Ort.2,000,22110,48
AvivaSA Emeklilik Hayat15,87-0,8118,38
Avrasya GMYO3,79-1,04150,99
Avrasya Petrol ve Tur.3,251,5678,57
Avrupa Yatırım Holding5,340,75246,75
Ayen Enerji5,67-0,3563,40
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,99-2,74401,83
Aygaz13,081,477,69
Bagfaş19,910,0018,37
Bak Ambalaj19,61-0,96169,20
Balatacılar Balatacılık8,405,00577,42
Bantaş Ambalaj5,63-1,92123,41
Banvit39,806,59114,32
Baştaş Başkent Çimento12,00-2,44363,32
Batı Çimento4,602,9138,97
Batısöke Çimento2,37-0,4280,92
Bayrak Taban Sanayi10,402,77

Bera Holding15,757,00309,09
Berkosan Yalıtım6,793,03147,81
Beşiktaş Futbol Yat.3,822,6955,92
Beyaz Filo10,95-0,27249,86
Bilici Yatırım6,14-0,16114,20
Bim Mağazalar70,50-0,2852,57
Birko Mensucat1,170,00277,42
Birlik Mensucat2,64-0,38131,58
Bizim Mağazaları15,96-1,4844,13
Borusan Mannesmann16,945,9447,95
Borusan Yat. Paz.260,409,97334,63
Bosch Fren Sistemleri1.331,30-1,24362,61
Bossa12,84-0,7059,31
Brisa19,110,53103,75
Burçelik22,220,63282,44
Burçelik Vana60,950,91527,70
Bursa Çimento9,11-0,98127,56
Carrefoursa111,70-1,15322,35
Casa Emtia Petrol101,506,67980,94
Ceo Event Medya7,130,0094,69
Coca Cola İçecek61,30-0,7361,91
Cosmos Yat. Holding8,280,98305,88
Credıtwest Faktorıng5,43-0,7388,54
Çelebi96,651,31-2,72
Çelik Halat18,40-3,87183,08
Çemaş Döküm2,32-2,5285,08
Çemtaş14,770,8281,70
Çimbeton181,00-2,58338,68
Çimentaş35,142,09134,27
Çimsa15,720,0073,13
Çuhadaroğlu Metal6,873,00115,36
Dagi Giyim8,50-0,93240,00
Dagi Yatırım Holding12,58-4,48456,64
Dardanel25,000,00559,63
Datagate Bilgisayar16,023,82105,12
Demısaş Döküm6,30-0,9481,03
Denge Holding5,810,17324,09
Deniz GMYO3,29-0,6056,36
Derimod10,214,4043,00
Derlüks Deri9,45-1,15133,58
Desa Deri8,544,0288,11
Despec Bilgisayar11,58-0,09173,11
Deva Holding24,020,84169,05
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,300,39

Diriteks Diriliş Tekstil4,15-8,19432,05
Ditaş Doğan32,20-0,31238,41
DO-CO507,000,60-10,11
Doğan Burda23,804,39292,09
Doğan Holding2,84-0,7058,17
Doğtaş Kelebek Mobilya2,66-0,7561,21
Doğusan3,620,0074,04
Doğuş GMYO9,16-1,29102,21
Doğuş Otomotiv27,76-1,49191,60
Döktaş Dökümcülük31,90-0,370,80
Duran Doğan Basım10,57-2,9458,97
Dyo Boya12,67-3,65158,57
Eczacıbaşı İlaç7,172,2896,41
Eczacıbaşı Yatırım20,320,79110,96
Edip Gayrimenkul3,050,00119,42
Ege Endüstri1.734,10-0,68208,25
Ege Gübre131,80-1,20167,37
Ege Profil30,44-0,72154,30
Ege Seramik10,283,32179,46
Egeplast19,482,5355,84
Ekiz Kimya7,760,001172,13
Emek Elektrik3,750,27135,85
Eminiş Ambalaj23,803,481465,79
Emlak Konut GMYO2,11-0,9445,75
Enerjisa Enerji11,131,1865,23
Enka İnşaat7,150,1428,09
Erbosan36,602,9246,52
Ereğli Demir Çelik11,801,5533,96
Ersu Gıda5,13-1,16147,83
Escort Teknoloji6,44-1,68363,31
Esenboğa Elektrik18,16-0,87

Etiler Gıda4,280,00266,56
Euro Kapital Yat. Ort.4,30-0,69168,12
Euro Trend Yat. Ort.4,110,24244,27
Euro Yat. Ort.5,250,00366,36
Euro Yatırım Holding2,91-0,3494,00
Fade Gıda6,29-0,16

Fenerbahçe Futbol33,56-0,30131,93
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,40-0,9461,93
F-M İzmit Piston126,70-0,39167,51
Fonet Bilgi Teknolojileri11,34-0,4447,46
Ford Otosan127,003,8492,09
Formet Çelik Kapı4,400,0046,67
Frigo Pak Gıda21,90-4,28212,62
Galatasaray Sportif4,00-0,5097,04
Garanti Bankası9,05-0,66-18,76
Garanti Faktoring11,08-0,54186,30
Garanti Yat. Ort.3,001,01200,96
Gedik Y. Men. Değ.10,270,88226,55
Gediz Ambalaj21,160,38213,02
Gentaş5,11-1,35147,82
Gersan Elektrik6,14-0,8192,48
Global Men. Değ.5,98-4,01218,09
Global Yat. Holding4,71-1,05-3,29
Good-Year7,47-1,3284,44
Göltaş Çimento32,02-2,5079,99
Gözde Girişim6,901,1734,24
GSD Denizcilik4,990,2094,92
GSD Holding2,27-0,8752,35
Gübre Fabrik.50,35-1,47456,97
Güler Yat. Holding14,05-0,85592,12
Halk GMYO3,412,10192,80
Hatay Tekstil13,825,74105,23
Hedef Girişim6,915,66189,57
Hektaş13,050,5462,72
HUB Girişim18,34-0,8695,34
Hürriyet Gzt.2,24-0,8896,49
ICBC Turkey Bank6,570,1524,67
İdealist Danışmanlık12,037,22262,35
İdealist GMYO6,98-0,57128,10
İhlas Ev Aletleri1,860,54-40,58
İhlas Gayrimenkul1,300,0026,30
İhlas Gazetecilik5,053,0611,23
İhlas Holding1,263,2838,46
İhlas Yayın Holding1,211,6845,15
İndeks Bilgisayar16,360,6874,42
Info Yatırım5,943,30210,22
İntema21,241,43129,37
Inveo Yatırım Holding34,58-3,19349,67
İpek Doğal Enerji12,191,2557,90
İskenderun Demir Çelik8,680,4611,07
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA