Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,31-1,077,36
Acıpayam Selüloz20,90-0,5722,08
Adel Kalemcilik26,46-0,23-22,71
Adese Alışveriş Ticaret3,100,3210,71
Afyon Çimento4,94-0,60-3,33
Ak Enerji2,02-1,46-8,60
Akbank6,23-1,42-10,10
Akçansa19,212,1816,14
Akdeniz Yatırım Hold.2,347,34-2,63
Akfen GMYO4,41-0,23-9,26
Akın Tekstil56,100,1876,64
Akiş GMYO2,390,00-14,41
Akmerkez GMYO61,000,25-5,27
Aksa16,63-0,1813,98
Aksa Enerji11,321,6252,15
Aksigorta9,840,105,81
Aksu Enerji6,97-0,29-7,65
Alarko Carrıer420,301,9215,18
Alarko GMYO28,846,1910,24
Alarko Holding12,361,1543,06
Albaraka Türk2,13-0,479,79
Alcatel Lucent Teletaş40,303,8135,87
Alkim Kağıt18,95-0,2639,87
Alkim Kimya18,42-0,7026,71
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,592,3718,26
Altınyunus Çeşme86,450,0673,04
Anadolu Efes25,34-1,409,32
Anadolu Grubu Holding28,801,559,46
Anadolu Hayat Emek.10,870,1825,37
Anadolu Isuzu21,220,0917,89
Anadolu Sigorta8,08-0,747,02
Anel Elektrik4,08-0,2428,71
Arçelik35,400,9716,45
ARD Bilişim Teknolojileri58,60-0,2621,88
Arena Bilgisayar51,45-0,1049,56
Armada Bilgisayar63,500,2429,38
Arsan Tekstil8,735,8219,75
Arzum Ev Aletleri25,221,862,44
Aselsan17,18-0,23-5,86
Ata GMYO5,74-2,214,17
Atakule GMYO3,92-0,5155,56
Atlantis Yatırım Holding6,18-2,2211,15
Atlas Yat. Ort.1,67-0,60-4,57
AvivaSA Emeklilik Hayat17,90-0,44-0,67
Avrasya GMYO3,41-1,7330,18
Avrasya Petrol ve Tur.3,92-1,0122,50
Avrupa Yatırım Holding6,511,568,50
Ayen Enerji8,90-0,6764,51
Ayes Çelik Hasır ve Çit15,003,1632,16
Aygaz17,201,1817,41
Bagfaş28,701,4143,50
Bak Ambalaj26,281,0030,10
Balatacılar Balatacılık8,700,005,58
Bantaş Ambalaj5,121,599,17
Banvit56,750,189,13
Baştaş Başkent Çimento14,481,40-16,64
Batı Çimento13,452,67185,56
Batısöke Çimento3,281,2334,43
Bayrak Taban Sanayi11,21-1,155,66
Bera Holding25,14-0,8723,96
Berkosan Yalıtım12,76-3,6343,05
Beşiktaş Futbol Yat.4,819,8219,06
Beyaz Filo15,032,2447,64
Bilici Yatırım9,590,9544,43
Bim Mağazalar67,35-0,81-8,41
Birko Mensucat1,110,000,00
Birlik Mensucat2,470,41-28,61
Bizim Mağazaları14,590,21-5,01
Borusan Mannesmann33,263,9419,64
Borusan Yat. Paz.496,001,608,56
Bosch Fren Sistemleri1.117,90-0,92-9,77
Bossa26,348,0447,56
Brisa30,601,5953,46
Burçelik26,260,9224,93
Burçelik Vana34,96-0,85-29,60
Bursa Çimento4,53-0,22-8,99
Carrefoursa66,15-4,13-7,87
Casa Emtia Petrol176,600,0066,60
Ceo Event Medya6,67-0,453,73
Coca Cola İçecek71,402,299,65
Cosmos Yat. Holding11,603,1143,92
Credıtwest Faktorıng5,50-2,14-6,30
Çelebi242,006,8032,58
Çelik Halat8,860,23-2,61
Çemaş Döküm1,591,27-6,61
Çemtaş16,011,200,68
Çimbeton323,301,039,04
Çimentaş45,600,7126,11
Çimsa22,00-0,4523,60
Çuhadaroğlu Metal7,954,332,85
Dagi Giyim7,90-0,25-2,11
Dagi Yatırım Holding15,52-4,2020,31
Dardanel32,400,56-3,28
Datagate Bilgisayar16,76-0,594,03
Demısaş Döküm7,55-0,7914,22
Denge Holding9,002,1664,23
Deniz GMYO6,78-0,2998,25
Derimod11,800,5121,15
Derlüks Deri8,92-1,551,13
Desa Deri12,300,4126,28
Despec Bilgisayar13,42-1,322,76
Deva Holding30,64-1,9226,93
Dinamik Isı Makina Yalıtım15,90-0,5046,54
Diriteks Diriliş Tekstil8,049,99115,55
Ditaş Doğan15,54-1,7719,28
DO-CO610,900,31-3,03
Doğan Burda19,441,14-13,37
Doğan Holding3,450,8812,38
Doğtaş Kelebek Mobilya3,020,6729,67
Doğusan5,570,0027,17
Doğuş GMYO12,025,2547,12
Doğuş Otomotiv33,081,7215,10
Döktaş Dökümcülük35,241,6115,09
Duran Doğan Basım12,273,2016,97
Dyo Boya16,743,7847,36
Eczacıbaşı İlaç7,34-0,54-1,61
Eczacıbaşı Yatırım53,00-0,5691,06
Edip Gayrimenkul3,90-0,2617,47
Ege Endüstri1.520,80-1,39-11,96
Ege Gübre222,101,4252,96
Ege Profil37,58-0,79-1,73
Ege Seramik13,89-1,4234,99
Egeplast42,46-0,4727,51
Ekiz Kimya7,50-3,855,19
Emek Elektrik2,07-0,48-27,50
Eminiş Ambalaj29,983,45-18,62
Emlak Konut GMYO2,44-0,8114,02
Enerjisa Enerji11,61-0,34-7,19
Enka İnşaat7,83-0,896,24
Erbosan71,506,3274,39
Ereğli Demir Çelik16,121,967,97
Ersu Gıda5,020,001,62
Escort Teknoloji7,832,0919,18
Esenboğa Elektrik38,24-2,89100,95
Etiler Gıda5,870,3447,49
Euro Kapital Yat. Ort.3,841,32-0,26
Euro Trend Yat. Ort.3,871,317,50
Euro Yat. Ort.4,492,98-0,44
Euro Yatırım Holding3,551,4325,00
Fade Gıda11,5510,0086,59
Fenerbahçe Futbol32,283,739,20
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,61-1,053,77
F-M İzmit Piston167,20-0,4234,51
Fonet Bilgi Teknolojileri15,392,7418,11
Ford Otosan178,900,9641,98
Formet Celik Kapi Sanayi3,92-1,51-17,47
Frigo Pak Gıda31,003,4747,76
Galatasaray Sportif3,80-2,81-6,17
Garanti Bankası9,12-1,41-12,05
Garanti Faktoring12,453,2311,86
Garanti Yat. Ort.3,56-1,1110,22
Gedik Y. Men. Değ.24,58-1,6895,08
Gediz Ambalaj42,144,2057,24
Gentaş5,830,87-1,85
Gersan Elektrik7,401,2320,52
Global Men. Değ.8,201,2336,44
Global Yat. Holding5,72-1,8922,22
Good-Year8,970,227,30
Göltaş Çimento71,405,0873,05
Gözde Girişim7,986,830,00
GSD Denizcilik6,80-1,0234,92
GSD Holding2,591,173,19
Gübre Fabrik.80,00-0,19-7,03
Güler Yat. Holding10,39-0,57-4,42
Halk GMYO3,351,824,36
Hatay Tekstil25,32-0,3181,51
Hedef Girişim4,121,2320,24
Hektaş30,485,2559,83
HUB Girişim19,101,874,95
Hürriyet Gzt.2,270,898,10
ICBC Turkey Bank6,51-0,910,15
İdealist Danışmanlık54,508,89304,90
İdealist GMYO11,504,5569,12
İhlas Ev Aletleri1,71-0,58-9,04
İhlas Gayrimenkul1,22-0,81-2,40
İhlas Gazetecilik3,31-1,19-18,47
İhlas Holding0,920,00-18,05
İhlas Yayın Holding1,03-1,90-9,65
İndeks Bilgisayar32,800,7471,46
Info Yatırım7,12-0,9710,39
İntema50,500,1026,57
Inveo Yatırım Holding140,001,08216,60
İpek Doğal Enerji13,690,444,66
İskenderun Demir Çelik12,373,6922,35
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA