Eski Futbolcu İflas Edince Eşyalarını Satışa Çıkardı - Son Dakika

Eski Futbolcu İflas Edince Eşyalarını Satışa Çıkardı

05.11.2014 16:24

Mayıs ayında iflas ettiğini duyuran eski İngiliz milli kaleci David James'in futbol kariyeri boyunca sahip olduğu tüm eşyaları açık arttırmada satılıyor! Hindistan Süper Ligi'nde Kerala Blaster takımında futbolcu ve teknik direktör olarak görev yapan eski İngiliz kaleci David James iflas etti.

1
Eski İngiliz milli kaleci David James'in futbol kariyeri boyunca sahip olduğu yüzlerce kişisel eşya, açık artırmaya çıkarılacak.

2
Eski milli kaleci David James'in futbol kariyeri boyunca sahip olduğu yüzlerce kişisel eşya, müzayedede satılacak.

3
İngiliz basınında yer alan haberlerde, futbol kariyeri boyunca Liverpool, Aston Villa, West Ham, Manchester City ve Portsmouth gibi takımların kalesini koruyan 44 yaşındaki James'in, kişisel 150 eşyasının müzayedeye çıkarılacağı belirtildi.

4
İngiltere'nin başkenti Londra'da 6-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek müzayedede satışa çıkarılacak eşyalar arasında İngiltere Milli Takımı oyuncular tarafından imzalanmış forma, şort ve toplar ile James'in karavanı ve motosikleti de bulunuyor.

5
İngiltere Milli Takımı'nda 53 kez forma giyen James, mayıs ayında iflas ettiğini açıklamıştı. İngiliz kaleci, yeni kurulan Hindistan Süper Ligi'nde Kerala Blaster takımında futbolcu ve teknik direktör olarak görev alıyor.

6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Eski Futbolcu İflas Edince Eşyalarını Satışa Çıkardı - Son Dakika


Advertisement