Ünlüler Twitter'da Referandumu Yorumladı - Son Dakika

Ünlüler Twitter'da Referandumu Yorumladı

13.09.2010 10:48

Ünlü Birçok İsim Twitter'da Referandum Sonuçlarını Yorumladı.

1
Ahmet Hakan: Ben İzmir'e yerleşmeye karar verdim. İzmir'de kiralar nasıl? Ben artık simide gevrek deyip sabahları da boyoz yiyeceğim. Lerzan Mutlu ile İzmir'e yerleşiyoruz.
2
Cüneyt Özdemir: Hayırcı cephenin bayrağını indirmeyen Ahmet Hakan'ı kutluyorum... (Benim neyim eksik, Ahmet'in nesi eksik...!)

3
Nazlı Ilıcak: Kimsenin yarasına basmak istemem ama, bir inat uğruna hayırı savunanlara KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ demek zorundayım Halkın sağduyusunu kutlarım
4
Oray Eğin: O zaman Coldplay'den gelsin: Just because I'm losing doesn't mean that I'm lost. (Kaybediyor olduğuğum, kaybolduğum anlamına gelmez)
5
Erdil Yaşaroğlu: Bir oyla evetçiler kazanırsa, en çok Kılıçdaroğlu üzülür. Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamaması. Espri falan yapmıycam. Böyle komik...
6
Şebnem Bozoklu: Tehlikenin farkında mısınız? Değilsiniz. Anladım...
7
Bilal Erdoğan: "Bugün evet diyenler de kazanmıştır, hayır diyenler de kazanmıştır" Recep Tayyip Erdoğan
8
Birhan Keskin: Önümüzdeki maça bakalım arkadaşlar.
9
Gani Müjde: 12 Eylül Anayasası yüzde 95'le kabul edilmişti de demediğini bırakmamıştı bu millet sonradan. Yüzde 57'yi süründürürler iki üç yıl sonra.
10
Nihat Genç: Beni bir kez aldatırsan yazıklar olsun sana, ikinci kez aldatırsan yazıklar olsun bana...
11
Özge Mumcu: Milli irade ile demokrasi kavramlarının RTE açılımı kazandı.
12
Numan Kurtulmuş: 13 Eylül sabahından itibaren, yegane hakim ve hakemin millet olduğu yeni bir anayasa için çalışmaya başlayacağız.
13
Nagehan Alçı: Herkesin gözü aydın! Türkiye için çok güzel bir dönem başlıyor!
14
Yıldıray Oğur: Genç Siviller olarak asıl biz başbakana Evet kampanyamıza verdiği destek için teşekkür ederiz:)

Son Dakika Ünlüler Twitter'da Referandumu Yorumladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular