Son Dakika Haberleri: Kayıp Malezya Uçağı Hakkında Kaçırıldı İddiası

Kayıp Malezya Uçağı Hakkında Kaçırıldı İddiası

4 yıl önce

Kulala Lumpur'dan Pekin'e giderken radardan kaybolan ve bir haftadır haber alınamayan uçağının kaçırıldığı iddia edildi.

Kayıp Malezya Uçağı Hakkında Kaçırıldı İddiası, System.String[]

Malezya'nın Başkenti Kulala Lumpur'dan Pekin'e giderken radardan kaybolan ve bir haftadır haber alınamayan  Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağının kaçırıldığı iddia edildi.

 Malezya hükümetinden bir yetkili, uçağı araştıranların vardıkları sonuca göre, uçaktaki bir pilotun ya da iyi uçuş tecrübesi olan birden fazla kişinin söz konusu uçağı kaçırdığını söyledi.
Araştırmaya katılan aynı yetkili, uçağın nereye götürüldüğü ya da kaçırılma nedeni konusunda bir bilgi olmadığını da belirtti.

"TEORİ DEĞİL" İDDİASI

Medyaya konuşma yetkisi olmadığını söyleyen ve adının açıklanmasını istemeyen yetkili, uçağın kaçırılmasının artık bir teori değil, kesin olduğunu da vurguladı.

Malezyalı yetkililer daha önce de, radar verilerine göre, söz konusu uçağın geri geldiği ve Pekin'e giderken rotasını  Malezya yarımadasının batısına çevirmiş olabileceğini söylemişti.

İngiliz Dizi Oyuncusu, Sevgilisini Kutlamak İçin Girdiği Sahada Frikik Verdi 500 Milyar Dolarlık Mermer Rezervi İçin Yatırımcılar Sıraya Girdi
Alman Devi Mercedes'te 23 Savcı ve 230 Polisle Arama Yapılıyor

1