AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan "ıstakoz" paylaşımına ilginç savunma - Son Dakika
Politika

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan "ıstakoz" paylaşımına ilginç savunma

Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medyada paylaşınca tepkilerin odağı haline gelen AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan ilginç bir savunma geldi. Kendisini eleştirenlerin Antalya'daki teleferik kazasını unutturmak için gündem değiştirmeye çalıştığını söyleyen Bursalı, "İhmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz" ifadelerini kullandı.

14.04.2024 19:59  Güncelleme: 14:42

Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşınca tepki çeken AK Partili İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı sessizliğini bozdu. AK Partili isimlerinden de tepki gösterdiği olaya ilginç bir savunma yapan Bursalı, "İhmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz" ifadelerini kullandı.

ISTAKOZ PAYLAŞIMININ ARDINDAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını sosyal medyada paylaşması tepkileri de beraberinde getirdi. AK Partili bazı isimlerin de tepki gösterdiği Bursalı sessizliğini bozdu.

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma
AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı

TELEFERİK KAZASININ UNUTTURULMAK İSTENMESİNE BAĞLADI

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Bursalı ilginç bir savunma yaptı. Bursalı, Beşiktaş'ta 29 kişinin hayatını kaybettiği yangın ve Antalya'daki teleferik kazasını unutturmak isteyenlerin gündem değiştirme amacıyla kendisine yüklendiğini savundu.

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma

"KAMUOYUNDA HAKLI TEPKİYE SEBEP OLMUŞTUR"

AK Partili Bursalı şunları söyledi: "Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur.

"ÜZÜNTÜM SONSUZDUR"

30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum sn Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur.

"GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞANLARI ÇOK İYİ ANLIYORUM"

Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya'daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum!

"NE AMAÇLA BU OLAYI ÇARPITTIKLARINI BİLİYORUZ"

İstanbul'un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya'da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz! Kamuoyuna saygıyla sunarım"

AK Partili Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma

AK PARTİLİ BİRİNCİ SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ak Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci, Bursalı'nın paylaşımına sert tepki göstermişti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Birinci, şu paylaşımda bulundu; "Milletimiz geçim sıkıntısındayken, millet çareler ararken, devletimiz dişini tırnağına takmış ekonomiyi düzeltmeye çalışırken, siz gidip Monaco'da ISTAKOZ yiyemezsiniz, hadi yediniz bunu paylaşamazsınız!

"BURASI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN PARTİSİDİR KARDEŞİM"

O ki paylaştınız, o zaman bu partiden istifa edeceksiniz. Sizin bu tavrınıza, bu ruh halinize hangi parti uygunsa, oraya gideceksiniz! Yer sofralarında kurulmuş, emekle, darbeler, bin bir badireler atlatmış bu partide siz ve sizin gibilere yer yok. Siz burayı babanızın çiftliği zannediyorsunuz, lakin burası halkın bağrından kopmuş, bu milletin öz evladı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisidir kardeşim!

"ÖLENE KADAR REİSİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ"

Burada artık bu tavırda olanlara yer yok! Biz, size rağmen, sizin gibileri tek tek ayıklayana kadar, ölene kadar Reisimize sahip çıkacağız.

"UZUN UZUN YAZARDIM AMA..."

Siz, bizim tane tane topladıklarımızı, kamyonu devirerek dökmeye çalışsanız da biz, yılmadan, sizlerden ve sizin gibilerden partimizin izzetini koruyacağız. Uzun uzun yazardım, sabaha kadar yazardım, ama o fotoğraf, inanın bana, bu kadar yazmayı bile hak etmiyor. Aslında tek cümle yeter; "Partimizden defolup gidin kardeşim" konu bu kadar basit."

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı\'dan "ıstakoz" paylaşımına ilginç savunma

Son Dakika Politika AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'dan 'ıstakoz' paylaşımına ilginç savunma - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (50)

 • osman şahin: Bu ülkeye en büyük zararı İslam adına din adına yaptılar fakire fukaraya şükret meyi öğretiler 595 23 Yanıtla
  huseyin ergun: Chp liler den görmüştür. Bence yanlış adreste. 3 34
 • Turhallı: Özür ü kabahatin den büyük derlerya 556 14 Yanıtla
  Ömer Faruk Kurt: hadi len ordan antalyada ihmal yüzünden katledilen vatandasimla 3 ay önce kendi parasiyla yenen yemegi örtbas edemessiniz katiller antalyada hesap verecek 8 29
 • Oooo: Dış güçlere bağlamaması çok ilginç! 550 12 Yanıtla
 • Bunyamin Gorentas: İran'ın füzesi gibi dalga geçiyorsun vekil hanım yazık 447 9 Yanıtla
 • Özcan Kuvan: Teleferik kazasına nasıl bağladınız bu olayı hanım efendi? Paranız varmış monakoya gidip istakoz yemişsiniz afiyet olsun. Biz burada fakirliğimize şükrediyoruz :)))))) 432 8 Yanıtla
 • Serter Kara: Istakoza gerek yoktu makarnayla da unuturduk 423 15 Yanıtla
  Mevlut Emre: Parasi var yiyiyor ne var anlamadim tık tık larda milyonlarca ünlü isimler milet vekiler altinda mercedesle geziyor gezmesinmi toroslami gezsin sen garibanim diyen tirilyonluk olsan elinde viskilerler masanda yemeklerle foto cekmiyecekmisin yok olan konuşuyor olsa aynisini yapacak 2 20
 • özer bergin: görevli olarak gittiyse parasını devlet öder, yani biz ıstakozu ve diğer harcamalarını karşıladık. 290 13 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement