Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Futbol: Misli.com 3. Lig

16.02.2021 10:13
Futbol: Misli.com 3. Lig

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19, 2, 3 ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları yarın oynanacak.

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19, 2, 3 ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları yarın oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:

1. Grup:

12.00 Manisaspor-Payasspor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Çankaya- Fatsa Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Bucaspor 1928- Arnavutköy Belediyespor (Yeni Buca)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor- Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 1877 Alemdağspor-Belediye Derincespor (Alemdağ)

13.00 Artvin Hopaspor-Diyarbekirspor (Hopa İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor- Ofspor (Nevşehir Gazi)

13.00 Kızılcabölükspor- Antalya Kemerspor (Denizli Atatürk)

2. Grup:

13.00 Fethiyespor-Tekirdağspor (Fethiye İlçe)

13.00 Halide Edip Adıvarspor- Tokatspor (Maltepe Hasan Polat)

13.00 Mardin Fosfatspor- Nazilli Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

13.00 Yomraspor- Karaman Belediyespor (Yomra İlçe)

13.00 Kahta 02- Darıca Gençlerbirliği (Kahta İlçe)

13.00 İskenderun- Çengelköy Futbol Yatırımları (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Ceyhanspor- Yozgatspor 1959 (Ceyhan İlçe)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Ağrı1970 (Dumlupınar)

3. Grup:

13.00 Gölcükspor- Batman Petrolspor (Gölcük Şehir)

13.00 Isparta 32- Şile Yıldızspor (Isparta Atatürk)

13.00 Yalovaspor-Somaspor (Yalova Atatürk)

13.00 Erbaaspor-Altındağspor (Erbaa İlçe)

13.00 Elazığ Karakoçan- Karşıyaka (Elazığ Doğukent)

13.00 Cizrespor- Çarşambaspor (Cizre Hamit Özalp)

13.00 Esenler Erokspor-İçel İdmanyurdu (Esenler Erokspor)

13.00 Çatalcaspor-Arhavispor (Tepecik Şenol Güneş)

4. Grup:

13.00 Bursa Yıldırımspor- Bayrampaşa (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Düzcespor-Silivrispor (Düzce 18 Temmuz)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Muğlaspor (Kelkit İlçe)

13.00 Sultanbeyli Belediyespor-Kozanspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

13.00 68 Aksaray Belediyespor- Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Dağılgan)

13.00 52 Orduspor- Adıyaman 1954 (19 Eylül)

13.00 Bergama Belediyespor-Modafen (Bergama 14 Eylül)

13.00 Alanya Kestelspor- Siirt İl Özel İdaresi (Alanya Milli Egemenlik)

YORUMLAR
500
Söğütlü Kaymakamlığının düzenlediği futbol turnuvası sona erdi Söğütlü Kaymakamlığının düzenlediği futbol turnuvası sona erdi İnönü'de turnuva coşkusu başladı İnönü'de turnuva coşkusu başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Futbol: Misli.com 3. Lig - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement