'Eşimi İngiltere'ye gönderdim' dedi, bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı - Son Dakika
3.Sayfa

'Eşimi İngiltere'ye gönderdim' dedi, bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kişi, 34 yıllık karısını bıçaklayarak öldürdü. Şüphelinin oğlunu arayarak durumu anlatması üzerine cinayet ortaya çıktı. Şüpheli, cami imanına eşini İngiltere'ye gönderdiğini söyleyip helallik aldığını belirtti. Polis tarafından gözaltına alınan şüpheli, Türkan A.'nın cenazesi ise Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

16.04.2024 13:39  Güncelleme: 13:41

Kadın cinayetinin bu defa ki adresi Antalya oldu. Abdüsselam A., 34 yıllık karısını bıçaklayarak öldürdü. Katil zanlısı, cinayetin ardından oğlunu arayıp durumu anlatınca olay ortaya çıktı.Abdüsselam A.'nın 2 gün önce namaza gittiği caminin imanına eşini İngiltere'ye gönderdiğini söylediği, dün öğlen saatlerinde kendisinin de eşinin yanına gideceğini belirterek helallik aldığı öğrenildi.

POLİS EKİPLERİ, YAŞLI KADININ CANSIZ BEDENİYLE KARŞILAŞTI

Bir ihbarı değerlendiren Antalya Manavgat Emniyet Müdürlüğü Şelale Polis Merkezi ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi'ndeki bir apartmanın 4'ncü katında 68 yaşındaki Türkan A.'nın cansız bedeni ile karşılaştı. Eşini bıçakladığı belirlenen 69 yaşındaki Abdüsselam A. ise evde yakalandı.

'İngiltere'ye gönderdim' dediği 34 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdü

KATİL ZANLISI 2 GÜN CAMİDE YATMIŞ

Abdüsselam A.'nın namaza gittiği caminin imamı, şahsın cami cemaatinden olduğunu, uzun süredir tanıştıklarını ve geçen hafta kendisi izinde olduğunda 2 gün camide yattığını belirterek, "2 gün önce Türkan ablayı İngiltere'de bulunan oğlunun yanına gönderdiğini söyledi. Dün öğleyin bitkin ve telaşlı bir hali vardı. Yorgun olduğunu, kendisinin de İngiltere'ye gideceğini söyleyip helallik aldı" dedi.

'İngiltere'ye gönderdim' dediği 34 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdü

68 YAŞINDAKİ KADININ CENAZESİ ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ

Abdüsselam A. polis tarafından gözaltına alınırken, Türkan A.'nın cenazesi, Manavgat Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

'İngiltere'ye gönderdim' dediği 34 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdü
'İngiltere'ye gönderdim' dediği 34 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdü
'İngiltere'ye gönderdim' dediği 34 yıllık eşini bıçaklayarak öldürdü
\'Eşimi İngiltere\'ye gönderdim\' dedi, bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa 'Eşimi İngiltere'ye gönderdim' dedi, bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • İbrahim ERDURAN: Derdin neydi ki be amca? Üstüne camiye gidiyor, 2 gün orada konaklıyor ve ne olduysa caminin imamıyla da helalleşiyorsun. Acaba 2 gün boyu camide kalarak tevbe istiğfarında mı bulundun ki affolunacağı kanaatine mi vardın? 3 0 Yanıtla
  • Ramazan Gündoğan: Bu defaki derken ki birleşik yazılır. 1 0 Yanıtla

Advertisement