Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,971,02-35,79
Acıpayam Selüloz16,351,30-3,98
Adel Kalemcilik26,964,01-21,25
Adese Gayrimenkul1,214,31-56,79
Afyon Çimento3,812,14-25,44
AGESA Hayat Emeklilik18,720,006,46
Ak Enerji1,640,00-25,79
Akbank5,642,92-16,54
Akçansa15,080,53-6,35
Akdeniz Yatırım Hold.1,880,53-21,77
Akfen GMYO2,206,28-15,74
Akın Tekstil35,881,8212,97
Akiş GMYO1,820,00-34,82
Akmerkez GMYO39,30-0,71-37,07
Aksa17,81-1,0628,92
Aksa Enerji13,13-0,1576,48
Aksigorta7,650,66-12,05
Aksu Enerji10,891,1144,29
Alarko Carrıer309,802,99-14,78
Alarko GMYO20,680,78-18,36
Alarko Holding9,860,6115,71
Albaraka Türk1,510,67-22,16
Alcatel Lucent Teletaş25,706,02-13,35
Alkim Kağıt15,311,3918,28
Alkim Kimya15,810,5112,23
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,630,00-25,57
Altınyunus Çeşme51,20-2,482,48
Anadolu Efes22,400,994,86
Anadolu Grubu Holding24,040,67-7,98
Anadolu Hayat Emek.9,090,4413,12
Anadolu Isuzu16,642,34-7,56
Anadolu Sigorta6,360,95-11,92
Anel Elektrik2,711,12-14,51
Arçelik33,180,2416,59
ARD Bilişim Teknolojileri55,70-0,5415,85
Arena Bilgisayar10,620,57-2,59
Armada Bilgisayar53,00-0,287,99
Arsan Tekstil4,331,647,30
Arzum Ev Aletleri16,341,24-32,38
Aselsan15,520,45-14,96
Ata GMYO4,46-0,22-19,06
Atakule GMYO3,479,8148,22
Atlantis Yatırım Holding3,650,00-34,35
Atlas Yat. Ort.1,520,66-13,14
ATP Bilgisayar34,001,49

Avrasya GMYO3,291,5425,60
Avrasya Petrol ve Tur.2,831,07-11,56
Avrupa Yatırım Holding5,16-0,77-14,00
Aydem Enerji8,14-0,12

Ayen Enerji4,931,23-8,87
Ayes Çelik Hasır ve Çit21,000,9686,18
Aygaz14,661,033,34
Bagfaş18,090,22-9,55
Bak Ambalaj23,98-1,7221,26
Balatacılar Balatacılık4,652,42-43,57
Bantaş Ambalaj3,662,5217,06
Banvit66,300,6827,50
Başkent Doğalgaz GMYO18,963,27

Baştaş Başkent Çimento10,59-2,84-39,03
Batı Çimento12,750,87170,70
Batısöke Çimento2,180,46-10,66
Bayrak Taban Sanayi8,711,04-17,91
Bera Holding10,757,61-46,99
Berkosan Yalıtım10,091,6113,12
Beşiktaş Futbol Yat.6,292,1155,69
Beyaz Filo8,931,25-11,40
Bilici Yatırım19,30-0,87248,80
Bim Mağazalar70,151,01-1,61
Biotrend Çevre ve Enerji28,84-0,21

Birko Mensucat1,101,85-0,90
Birlik Mensucat2,203,77-36,42
Bizim Mağazaları12,86-0,54-16,28
BMS Çelik Hasır8,092,53

Boğaziçi Beton Sanayi4,799,86

Borusan Mannesmann27,483,23-1,15
Borusan Yat. Paz.389,607,98-14,24
Bosch Fren Sistemleri879,000,80-28,52
Bossa30,36-0,3370,08
Brisa22,44-0,7115,89
Burçelik19,002,98-9,61
Burçelik Vana22,121,65-55,46
Bursa Çimento3,504,17-29,69
Carrefoursa37,80-0,21-47,35
Casa Emtia Petrol115,702,849,15
Ceo Event Medya8,332,2129,55
Coca Cola İçecek86,500,9936,20
Cosmos Yat. Holding10,819,9734,12
Credıtwest Faktorıng4,892,09-16,70
Çan2 Termik12,101,34

Çelebi178,305,01-2,31
Çelik Halat6,510,93-28,44
Çemaş Döküm1,270,79-25,41
Çemtaş13,67-0,15-12,99
Çimbeton220,103,48-25,77
Çimentaş29,965,42-17,15
Çimsa25,500,6343,26
Çuhadaroğlu Metal7,460,81-1,94
Dagi Giyim3,91-8,0014,78
Dagi Yatırım Holding15,221,1317,98
Dardanel2,757,42-48,36
Datagate Bilgisayar11,701,65-27,37
Demısaş Döküm7,26-2,0212,12
Denge Holding1,601,91-47,32
Deniz GMYO2,250,4522,15
Derimod10,300,595,75
Derlüks Yatırım Holding4,852,54-45,01
Desa Deri9,20-0,11-5,54
Despec Bilgisayar9,980,91-23,58
Deva Holding24,82-0,963,17
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,031,7811,65
Diriteks Diriliş Tekstil3,000,00-19,57
Ditaş Doğan16,760,0628,86
DO-CO683,70-0,888,52
Doğan Burda20,20-3,72-9,98
Doğan Holding2,761,47-7,94
Doğtaş Kelebek Mobilya2,271,34-2,53
Doğusan6,541,5549,32
Doğuş GMYO8,882,308,69
Doğuş Otomotiv26,080,540,60
Döktaş Dökümcülük28,120,00-8,16
Duran Doğan Basım11,060,915,43
Dyo Boya10,950,83-2,64
Eczacıbaşı İlaç6,080,83-15,58
Eczacıbaşı Yatırım42,362,7757,36
E-Data Teknoloji15,04-3,34

Edip Gayrimenkul3,61-3,738,73
Ege Endüstri1.338,901,47-19,58
Ege Gübre179,001,1924,78
Ege Profil28,581,64-25,26
Ege Seramik14,090,5045,82
Egeplast23,602,70-29,13
Ekiz Kimya6,560,15-7,99
Emek Elektrik2,967,253,67
Eminiş Ambalaj20,902,05-43,27
Emlak Konut GMYO1,861,09-12,04
Enerjisa Enerji10,781,41-6,51
Enka İnşaat10,164,7444,28
Erbosan146,902,01262,23
Ereğli Demir Çelik19,67-0,3549,74
Ersu Gıda3,400,00-31,17
Escar Turizm Taşımacılık18,434,30

Escort Teknoloji5,830,87-11,26
Esenboğa Elektrik30,702,4761,36
Etiler Gıda5,200,0030,65
Euro Kapital Yat. Ort.6,79-1,0277,77
Euro Trend Yat. Ort.3,670,823,72
Euro Yat. Ort.3,56-0,56-19,85
Euro Yatırım Holding3,272,1915,14
Fade Gıda8,880,7970,71
Fenerbahçe Futbol35,760,4520,97
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,560,79-13,16
F-M İzmit Piston112,801,81-7,99
Fonet Bilgi Teknolojileri14,430,4910,74
Ford Otosan178,30-1,6545,98
Formet Metal ve Cam1,26-0,79-48,64
Frigo Pak Gıda17,702,79-15,63
Galata Wind Enerji4,032,28

Galatasaray Sportif3,801,06-6,17
Garanti Bankası9,451,94-6,90
Garanti Faktoring8,380,60-24,71
Garanti Yat. Ort.2,28-0,44-29,10
Gedik Y. Men. Değ.7,581,3427,91
Gediz Ambalaj41,180,1953,66
Gen İlaç14,830,68

Gentaş3,252,20-27,99
Gersan Elektrik5,900,34-3,91
Global Men. Değ.6,220,653,49
Global Yat. Holding2,292,69-34,82
Good-Year7,960,38-0,10
Göltaş Çimento41,14-0,190,23
Gözde Girişim5,712,88-28,45
GSD Denizcilik2,688,9410,05
GSD Holding1,911,60-23,90
Gübre Fabrik.53,950,84-37,30
Güler Yat. Holding2,350,00-32,13
Halk GMYO2,260,89-25,85
Hatay Tekstil16,761,0922,91
Hedef Girişim2,661,535,35
Hektaş7,940,8948,62
HUB Girişim10,52-0,09-42,20
Hürriyet Gzt.1,420,71-32,38
ICBC Turkey Bank5,340,75-17,85
İdealist Danışmanlık50,00-1,96271,47
İdealist GMYO2,950,0024,31
İhlas Ev Aletleri1,05-3,67-43,64
İhlas Gayrimenkul0,991,02-20,80
İhlas Gazetecilik1,186,31-52,10
İhlas Holding0,58-1,69-48,34
İhlas Yayın Holding0,812,53-28,95
İndeks Bilgisayar6,050,8330,22
Info Yatırım3,653,69-21,85
İntema38,680,99-3,06
Inveo Yatırım Holding105,600,96138,81
İpek Doğal Enerji11,731,65-10,32
İskenderun Demir Çelik13,040,6944,31
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA