Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor - Son Dakika

Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor

21.10.2020 13:36

Azerbaycan'ın işgal altındaki bölgeleri bir bir kurtararak bozguna uğrattığı Ermenistan'da, Başbakan Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın dün yaptığı paylaşım Ermenistan halkını kızdırmıştı. Hezimeti hazmedemeyen Paşinyan'ın söyledikleri kadar paylaşımları da dikkat çekti.

1
Azerbaycan, uzun süredir Dağlık Karabağ bölgesindeki topraklarını işgal altında tutan ve ateşkes kararına rağmen saldırılarını sürdüren Ermenistan'ı hezimete uğratıyor.
2
Hezimeti gururlarına yediremeyen Ermenistan ise savaş kurallarını ihlal ederek sivilleri hedef alsa da Azerbaycan karşısında ağır kayıplar veriyor.
3
Azerbaycan ordusunun topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar sürerken, Ermenistan tarafında ise moraller tam anlamıyla alt üst oldu.
4
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan, yaşadığı hayal kırıklığını Facebook hesabından yaptığı paylaşımla ifade edince, tepki yağdı.
5
"HAYALLERİMİZ ASKERLERİMİZ VE VATANIMIZ HAKKINDAYDI"
HAYALLERİMİZ ASKERLERİMİZ VE VATANIMIZ HAKKINDAYDI
Mariam Paşinyan, Facebook paylaşımına "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" yazdı.
6
Mariam'ın "karamsar" olarak nitelenen paylaşımına tepki gösteren Ermeniler, bu tür paylaşımların "cephedeki askerlerin moralini bozduğunu" iddia etti.

7
Mariam Paşinyan, Facebook hesabından paylaştığı iletide "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" ifadelerine yer verdi.
8
Paylaşımıyla ülkesi dahil dünya gündemine oturan Mariam, sosyal medyada da oldukça aktif. Keyifli anların sosyal medya hesabından paylaşan Paşinyan'ın bazı paylaşımları ise oldukça iddialı.
9
İşte Mariam Paşinyan'ın dikkat çeken paylaşımları...
10
11
12
13
14

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor - Son Dakika


Advertisement