Son Dakika Haberleri: Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri

Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri

9 yıl önce

1
Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...
2
1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower
3
2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower
4
3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower
5
4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower
6
5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower
7
6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower
8
7. Shakira (shakira) 7310697 follower
9
8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648 follower
10
9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower
11
10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower
12
11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower
13
12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266 follower
14
13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower



Haber Yayın Tarihi: 03.08.2011 02:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor