Yenikapı'daki "Evet" Mitinginden Kareler - Son Dakika

Yenikapı'daki "Evet" Mitinginden Kareler

08.04.2017 15:48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın birlikte gerçekleştireceği "Evet" mitingi için Yenikapı Miting alanı doldu. 'Büyük İstanbul Mitingi'ne katılmak için deniz yoluyla Yenikapı sahiline gelen vatandaşlar adeta insan seli oluşturdu. İşte tıklım tıklım dolan "Evet" mitinginden kareler...

1
ÖZEL SAHNE
ÖZEL SAHNE
Miting için 16 metre yüksekliğinde 95 metre genişliğinde sahne kuruldu. Sahnenin iki yanına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın dev posteriyle birlikte " Evet söz de karar da milletin" yazıldı. Sahne için 600 ton malzeme kullanıldı.

2
3
4
5
6
PROTOKOL YOK
PROTOKOL YOK
Mitingte protokol bölümü olmayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım şehit yakınları, gaziler ve engellilerle birlikte oturacak.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Mitingin alanı ve çevresinde bulunan geniş bir alanda alınan yoğun güvenlik önlemleri dikkat çekti. Vatandaşlar, iki ayrı aramadan geçerek alana giriş yaptı. İlk aramada üst araması ve çanta kontrolleri yapılırken mitinge alınana girilecek son noktada ise x-ray cihazları ve dedektör kapılarından güvenlik sağlandı.

Marmaray ve Metro istasyonunda alınan çok sayıda polis var. Polisler ekipleri bazı yolcuların vazilzlerini aradıkları görüldü.

26
AVRASYA TÜNELİ KAPALI
AVRASYA TÜNELİ KAPALI
Miting nedeniyle Yenikapı'ya bütün yollar trafiğe kapalı. Yarın aynı yerde MHP'nin gerçekleştireceği miting nedeniyle yollar pazar akşamına kadar kapalı kalacak. Avrasya Tüneli de miting sebebiyle araç geçişlerine kapatıldı.

27
28
29
30
31

Son Dakika Yenikapı'daki 'Evet' Mitinginden Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement