Basketbol: Haftanın programı - Son Dakika

Basketbol: Haftanın programı

08.12.2022 12:14
Basketbol: Haftanın programı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'ne 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'ne 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nde 10. hafta mücadeleleri yarın birer maçla başlayacak.

Liglerde haftanın programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Yarın:

19.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka (Muradiye)

10 Aralık Cumartesi:

13.00 Onvo Büyükçekmece Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Gazanfer Bilge)

15.30 AYOS Konyaspor Basketbol- Frutti Extra Bursaspor (Selçuklu Belediyesi)

18.00 Pınar Karşıyaka-Aliağa Petkimspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

11 Aralık Pazar:

13.00 Galatasaray Nef- Gaziantep Basketbol (Sinan Erdem)

15.30 Fenerbahçe Beko- Türk Telekom (Ülker Spor ve Etkinlik)

18.00 Beşiktaş Emlakjet- Anadolu Efes (BJK Emlakjet)

12 Aralık Pazartesi:

19.00 TOFAŞ-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (TOFAŞ)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

10 Aralık Cumartesi:

14.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-Beşiktaş (Fenerbahçe Metro Enerji)

16.00 Emlak Konut-Galatasaray Çağdaş Faktoring (Başakşehir)

11 Aralık Pazar:

13.00 Melikgazi Kayseri Basketbol- Antalya Toroslar Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

13.30 Bursa Uludağ Basketbol-Nesibe Aydın (TOFAŞ)

14.00 BOTAŞ- Çankaya Üniversitesi (Ankara)

15.00 OGM Ormanspor- Rize Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Yarın:

18.00 OGM Ormanspor- Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (M. Sait Zarifoğlu)

10 Aralık Cumartesi:

14.00 Sigortam.net-Depomax Haremspor (Akatlar)

15.45 Yılyak Samsunspor Basketbol-Finalspor (Mustafa Dağıstanlı)

17.30 Antalya Güneşi-Semt77 Yalovaspor (Kepez Turgut Özal)

11 Aralık Pazar:

14.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kurtdereli)

15.45 Akran Gemlik Basketbol-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Gemlik)

17.30 MKE Ankaragücü Mamak Belediyesi- Kocaeli Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

18.00 Çağdaş Bodrumspor- Fenerbahçe Koleji DS Energy (Bodrum)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Frutti Extra Bursaspor, ABD'li basketbolcu Aubrey Dawkins'i transfer etti Frutti Extra Bursaspor, ABD'li basketbolcu Aubrey Dawkins'i transfer etti TOFAŞ, başantrenör Orhun Ene ile anlaştı TOFAŞ, başantrenör Orhun Ene ile anlaştı TOFAŞ, başantrenör Dimitrios Priftis ile yollarını ayırdı TOFAŞ, başantrenör Dimitrios Priftis ile yollarını ayırdı

Son Dakika Spor Basketbol: Haftanın programı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement