Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,98-0,99329,03
Acıpayam Selüloz17,122,82171,11
Adel Kalemcilik31,249,2398,98
Adese Alışveriş Ticaret3,010,00110,74
Afyon Çimento4,740,21108,05
Ak Enerji2,220,45103,67
Akbank6,540,46-19,36
Akçansa17,121,6076,60
Akdeniz Yatırım Hold.5,37-1,83154,50
Akfen GMYO4,810,6318,77
Akın Tekstil32,321,00134,37
Akiş GMYO3,54-0,5613,01
Akmerkez GMYO65,801,08193,69
Aksa14,407,22105,62
Aksa Enerji7,261,2691,05
Aksigorta9,320,0072,02
Aksu Enerji14,331,42-3,63
Alarko Carrıer324,60-2,52443,49
Alarko GMYO24,422,1866,14
Alarko Holding8,306,4141,28
Albaraka Türk2,00-0,9930,72
Alcatel Lucent Teletaş29,460,68144,68
Alkim Kağıt14,061,66159,42
Alkim Kimya14,500,42133,80
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,310,00463,41
Altınyunus Çeşme45,980,31360,26
Anadolu Efes23,720,6811,48
Anadolu Grubu Holding27,42-0,2955,88
Anadolu Hayat Emek.8,431,0838,54
Anadolu Isuzu18,632,3653,08
Anadolu Sigorta7,340,5576,72
Anel Elektrik3,03-0,3371,88
Arçelik30,822,7347,89
ARD Bilişim Teknolojileri45,04-1,27

Arena Bilgisayar33,92-0,70365,62
Armada Bilgisayar49,860,52204,21
Arsan Tekstil7,302,10103,91
Artı Yatırım Holding5,853,54622,22
Arzum Ev Aletleri22,609,92

Aselsan18,040,2273,76
Ata GMYO5,48-0,1820,97
Atakule GMYO2,490,0029,69
Atlantis Yatırım Holding5,352,49435,00
Atlas Yat. Ort.1,821,1191,53
AvivaSA Emeklilik Hayat17,413,5729,87
Avrasya GMYO3,97-0,25162,91
Avrasya Petrol ve Tur.3,260,6279,12
Avrupa Yatırım Holding5,430,18252,60
Ayen Enerji5,511,4758,79
Ayes Çelik Hasır ve Çit11,201,54411,42
Aygaz14,622,2420,37
Bagfaş20,804,3723,66
Bak Ambalaj20,80-0,86185,53
Balatacılar Balatacılık8,404,61577,42
Bantaş Ambalaj4,730,85119,57
Banvit50,80-0,39173,56
Baştaş Başkent Çimento13,919,96437,07
Batı Çimento4,740,6443,20
Batısöke Çimento2,510,0091,60
Bayrak Taban Sanayi10,72-1,11

Bera Holding16,35-0,73324,68
Berkosan Yalıtım9,42-1,98243,80
Beşiktaş Futbol Yat.4,53-3,6284,90
Beyaz Filo10,011,11219,83
Bilici Yatırım6,752,74135,48
Bim Mağazalar73,600,5559,28
Birko Mensucat1,204,35287,10
Birlik Mensucat3,758,07228,95
Bizim Mağazaları15,660,8441,42
Borusan Mannesmann28,12-7,19145,59
Borusan Yat. Paz.502,50-9,99738,71
Bosch Fren Sistemleri1.279,904,57344,75
Bossa16,540,79105,21
Brisa19,950,30112,71
Burçelik21,120,48263,51
Burçelik Vana53,30-0,65448,92
Bursa Çimento10,991,29174,52
Carrefoursa74,00-3,96179,80
Casa Emtia Petrol100,000,00964,96
Ceo Event Medya6,692,6182,68
Coca Cola İçecek62,701,4665,61
Cosmos Yat. Holding7,882,87286,27
Credıtwest Faktorıng6,132,34112,85
Çelebi148,000,6848,97
Çelik Halat18,742,52188,31
Çemaş Döküm2,20-0,4575,51
Çemtaş15,991,4096,70
Çimbeton229,605,32456,47
Çimentaş32,881,86119,20
Çimsa18,100,1199,34
Çuhadaroğlu Metal7,840,38145,77
Dagi Giyim8,180,49227,20
Dagi Yatırım Holding13,003,17475,22
Dardanel34,000,00797,10
Datagate Bilgisayar15,280,5995,65
Demısaş Döküm7,199,94106,61
Denge Holding5,50-1,79301,46
Deniz GMYO3,290,3056,36
Derimod10,234,0743,28
Derlüks Deri8,57-0,12111,82
Desa Deri9,52-4,32109,69
Despec Bilgisayar12,650,72198,35
Deva Holding24,440,16173,75
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,880,37

Diriteks Diriliş Tekstil3,80-0,78387,18
Ditaş Doğan33,24-0,78249,34
DO-CO557,602,31-1,13
Doğan Burda23,04-0,78279,57
Doğan Holding3,02-0,9868,20
Doğtaş Kelebek Mobilya2,731,4965,45
Doğusan4,05-1,2294,71
Doğuş GMYO8,52-0,8188,08
Doğuş Otomotiv27,601,69189,92
Döktaş Dökümcülük30,94-0,83-2,23
Duran Doğan Basım10,55-0,9458,66
Dyo Boya11,441,06133,47
Eczacıbaşı İlaç7,591,20107,91
Eczacıbaşı Yatırım27,822,73188,82
Edip Gayrimenkul3,133,64125,18
Ege Endüstri1.694,003,27201,12
Ege Gübre146,502,02197,19
Ege Profil32,361,44170,34
Ege Seramik9,760,21165,33
Egeplast28,007,61124,00
Ekiz Kimya7,500,001129,51
Emek Elektrik6,34-4,08298,74
Eminiş Ambalaj33,80-0,122123,68
Emlak Konut GMYO2,171,4049,90
Enerjisa Enerji11,720,7773,99
Enka İnşaat7,370,5532,03
Erbosan41,90-0,4867,73
Ereğli Demir Çelik14,270,4962,00
Ersu Gıda5,071,81144,93
Escort Teknoloji6,411,75361,15
Esenboğa Elektrik18,070,67

Etiler Gıda4,030,75245,15
Euro Kapital Yat. Ort.3,751,90133,83
Euro Trend Yat. Ort.3,49-1,13192,34
Euro Yat. Ort.4,595,52307,73
Euro Yatırım Holding2,770,0084,67
Fade Gıda6,360,32

Fenerbahçe Futbol29,22-1,95101,94
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,620,1544,86
F-M İzmit Piston126,209,93166,45
Fonet Bilgi Teknolojileri12,72-1,3265,41
Ford Otosan123,700,6587,10
Formet Çelik Kapı5,053,0668,33
Frigo Pak Gıda21,320,00204,34
Galatasaray Sportif4,133,25103,45
Garanti Bankası9,910,61-11,04
Garanti Faktoring10,80-0,46179,07
Garanti Yat. Ort.3,240,62225,04
Gedik Y. Men. Değ.12,822,15307,64
Gediz Ambalaj27,74-0,93310,36
Gentaş6,11-0,97196,31
Gersan Elektrik6,260,6496,24
Global Men. Değ.5,771,41206,91
Global Yat. Holding4,720,43-3,08
Good-Year8,210,49102,72
Göltaş Çimento40,505,19127,66
Gözde Girişim7,770,6551,17
GSD Denizcilik5,010,2095,70
GSD Holding2,421,2662,42
Gübre Fabrik.66,553,98636,17
Güler Yat. Holding11,70-2,17476,35
Halk GMYO3,35-0,89187,65
Hatay Tekstil14,611,32116,96
Hedef Girişim8,36-0,48250,34
Hektaş17,575,72119,08
HUB Girişim18,913,67101,41
Hürriyet Gzt.2,17-0,4690,35
ICBC Turkey Bank6,530,4623,91
İdealist Danışmanlık14,60-2,28339,76
İdealist GMYO6,71-0,30119,28
İhlas Ev Aletleri1,94-0,51-38,02
İhlas Gayrimenkul1,270,7923,38
İhlas Gazetecilik4,23-2,08-6,83
İhlas Holding1,210,8332,97
İhlas Yayın Holding1,170,8640,35
İndeks Bilgisayar17,791,7289,66
Info Yatırım6,513,33239,99
İntema29,465,21218,14
Inveo Yatırım Holding44,60-5,35479,97
İpek Doğal Enerji13,580,9775,91
İskenderun Demir Çelik10,030,5028,34
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA