Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,91-0,882,20
Acıpayam Selüloz23,181,4035,40
Adel Kalemcilik28,400,28-17,04
Adese Alışveriş Ticaret3,070,339,64
Afyon Çimento5,321,334,11
Ak Enerji2,25-0,441,81
Akbank6,78-0,59-2,16
Akçansa20,46-1,2523,70
Akdeniz Yatırım Hold.2,28-3,25-5,12
Akfen GMYO4,62-0,65-4,94
Akın Tekstil53,451,7168,29
Akiş GMYO3,853,499,07
Akmerkez GMYO67,701,655,14
Aksa15,602,166,92
Aksa Enerji11,44-1,6353,76
Aksigorta9,58-0,313,01
Aksu Enerji16,01-1,1713,39
Alarko Carrıer521,300,6442,86
Alarko GMYO26,501,221,30
Alarko Holding10,760,1924,54
Albaraka Türk2,272,2517,01
Alcatel Lucent Teletaş31,620,326,61
Alkim Kağıt21,90-1,3561,65
Alkim Kimya19,411,5233,52
Altınyağ Madencilik ve Enerji3,352,7652,97
Altınyunus Çeşme93,159,5986,45
Anadolu Efes25,720,2310,96
Anadolu Grubu Holding29,18-1,1510,90
Anadolu Hayat Emek.10,30-0,5818,80
Anadolu Isuzu21,002,6416,67
Anadolu Sigorta8,380,0010,99
Anel Elektrik3,953,1324,61
Arçelik34,380,4713,09
ARD Bilişim Teknolojileri58,15-1,1120,94
Arena Bilgisayar56,651,0764,68
Armada Bilgisayar69,05-2,2040,69
Arsan Tekstil8,46-0,5916,05
Artı Yatırım Holding7,321,6726,21
Arzum Ev Aletleri23,62-1,25-4,06
Aselsan17,96-0,06-1,59
Ata GMYO6,69-1,7621,42
Atakule GMYO4,341,6472,22
Atlantis Yatırım Holding6,703,0820,50
Atlas Yat. Ort.1,94-2,5110,86
AvivaSA Emeklilik Hayat19,260,426,87
Avrasya GMYO4,684,9315,27
Avrasya Petrol ve Tur.3,201,910,00
Avrupa Yatırım Holding6,47-0,777,83
Ayen Enerji7,130,9931,79
Ayes Çelik Hasır ve Çit12,08-9,996,43
Aygaz17,871,6521,98
Bagfaş27,160,3035,80
Bak Ambalaj25,74-0,7727,43
Balatacılar Balatacılık8,202,76-0,49
Bantaş Ambalaj5,46-0,5516,42
Banvit53,950,003,75
Baştaş Başkent Çimento17,630,001,50
Batı Çimento11,06-0,72134,82
Batısöke Çimento3,323,7536,07
Bayrak Taban Sanayi11,130,454,90
Bera Holding26,728,5331,76
Berkosan Yalıtım10,07-0,4012,89
Beşiktaş Futbol Yat.3,890,52-3,71
Beyaz Filo16,484,7061,89
Bilici Yatırım7,40-0,5411,45
Bim Mağazalar70,60-0,91-3,99
Birko Mensucat1,215,229,01
Birlik Mensucat2,960,34-14,45
Bizim Mağazaları16,34-1,866,38
Borusan Mannesmann32,98-1,2618,63
Borusan Yat. Paz.506,30-2,0710,81
Bosch Fren Sistemleri1.276,500,593,04
Bossa20,120,2012,72
Brisa26,500,6832,90
Burçelik26,061,3223,98
Burçelik Vana44,800,00-9,79
Bursa Çimento12,643,024,98
Carrefoursa68,701,10-4,32
Casa Emtia Petrol160,003,5650,94
Ceo Event Medya7,18-0,4211,66
Coca Cola İçecek75,60-0,8514,89
Cosmos Yat. Holding13,506,5567,49
Credıtwest Faktorıng5,763,78-1,87
Çelebi176,50-1,62-3,30
Çelik Halat23,42-1,519,34
Çemaş Döküm2,24-0,444,19
Çemtaş17,702,3111,31
Çimbeton389,80-0,6631,47
Çimentaş55,600,0053,76
Çimsa23,90-0,5034,27
Çuhadaroğlu Metal8,451,089,31
Dagi Giyim8,89-1,3310,16
Dagi Yatırım Holding17,89-2,5138,68
Dardanel30,10-5,76-10,15
Datagate Bilgisayar17,69-0,069,81
Demısaş Döküm7,452,3412,71
Denge Holding8,569,8856,20
Deniz GMYO5,99-2,1275,15
Derimod10,67-0,569,55
Derlüks Deri9,67-0,109,64
Desa Deri12,960,9333,06
Despec Bilgisayar14,10-0,707,96
Deva Holding30,76-0,7727,42
Dinamik Isı Makina Yalıtım17,042,7757,05
Diriteks Diriliş Tekstil10,809,98189,54
Ditaş Doğan50,20-3,1853,61
DO-CO538,10-0,35-14,59
Doğan Burda21,461,42-4,37
Doğan Holding3,592,2816,94
Doğtaş Kelebek Mobilya2,750,3618,08
Doğusan5,370,5622,60
Doğuş GMYO9,94-0,1021,66
Doğuş Otomotiv36,222,8426,03
Döktaş Dökümcülük35,500,6815,94
Duran Doğan Basım13,592,4929,55
Dyo Boya12,86-0,3113,20
Eczacıbaşı İlaç8,160,879,38
Eczacıbaşı Yatırım44,581,3260,71
Edip Gayrimenkul3,56-0,847,23
Ege Endüstri1.704,100,26-1,34
Ege Gübre257,106,0677,07
Ege Profil42,001,509,83
Ege Seramik13,51-0,3031,29
Egeplast34,002,662,10
Ekiz Kimya12,51-10,0075,46
Emek Elektrik5,130,98-13,34
Eminiş Ambalaj37,96-0,053,04
Emlak Konut GMYO2,60-1,1421,50
Enerjisa Enerji11,850,25-5,28
Enka İnşaat7,800,135,83
Erbosan67,851,9565,49
Ereğli Demir Çelik15,351,992,81
Ersu Gıda5,030,001,82
Escort Teknoloji7,650,0016,44
Esenboğa Elektrik40,947,06115,13
Etiler Gıda5,536,9638,94
Euro Kapital Yat. Ort.4,07-3,105,71
Euro Trend Yat. Ort.4,61-1,5028,06
Euro Yat. Ort.4,981,6310,42
Euro Yatırım Holding3,942,3438,73
Fade Gıda9,943,8760,58
Fenerbahçe Futbol34,041,0715,16
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,18-0,9712,72
F-M İzmit Piston199,506,5160,50
Fonet Bilgi Teknolojileri15,13-1,0516,12
Ford Otosan172,607,2036,98
Formet Celik Kapi Sanayi4,53-0,22-4,63
Frigo Pak Gıda29,50-0,0740,61
Galatasaray Sportif3,84-2,29-5,19
Garanti Bankası10,06-1,18-2,99
Garanti Faktoring11,32-0,791,71
Garanti Yat. Ort.3,52-0,858,98
Gedik Y. Men. Değ.23,963,5490,16
Gediz Ambalaj38,76-2,2244,63
Gentaş5,82-0,34-2,02
Gersan Elektrik7,910,0028,83
Global Men. Değ.9,231,1053,58
Global Yat. Holding6,010,1728,42
Good-Year9,472,7113,28
Göltaş Çimento82,60-0,78100,19
Gözde Girişim7,27-0,14-8,90
GSD Denizcilik6,33-1,0925,60
GSD Holding2,72-0,738,37
Gübre Fabrik.69,100,36-19,70
Güler Yat. Holding10,781,51-0,83
Halk GMYO3,63-1,6313,08
Hatay Tekstil25,603,9083,51
Hedef Girişim4,443,5029,58
Hektaş27,380,1543,58
HUB Girişim18,160,22-0,22
Hürriyet Gzt.2,52-1,5620,00
ICBC Turkey Bank7,130,429,69
İdealist Danışmanlık29,9210,00122,29
İdealist GMYO8,953,9531,62
İhlas Ev Aletleri1,85-0,54-1,60
İhlas Gayrimenkul1,42-0,7013,60
İhlas Gazetecilik3,820,00-5,91
İhlas Holding1,04-0,95-7,36
İhlas Yayın Holding1,120,00-1,75
İndeks Bilgisayar21,72-0,4613,54
Info Yatırım6,71-0,594,03
İntema63,000,4057,89
Inveo Yatırım Holding150,000,07239,21
İpek Doğal Enerji13,58-0,153,82
İskenderun Demir Çelik11,870,6817,41
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA