Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,36-0,63-17,83
Acıpayam Selüloz17,650,633,10
Adel Kalemcilik21,881,58-36,09
Adese Gayrimenkul1,62-5,26-42,14
Afyon Çimento4,032,28-21,14
Ak Enerji1,470,00-33,48
Akbank5,201,96-23,05
Akçansa17,510,178,74
Akdeniz Yatırım Hold.1,87-1,58-22,19
Akfen GMYO4,111,99-15,43
Akın Tekstil38,121,4920,03
Akiş GMYO1,862,20-33,39
Akmerkez GMYO42,521,24-31,92
Aksa16,181,8917,12
Aksa Enerji12,912,0673,52
Aksigorta7,701,85-11,48
Aksu Enerji5,53-0,18-26,73
Alarko Carrıer311,00-0,48-14,77
Alarko GMYO22,201,46-12,36
Alarko Holding10,221,2919,93
Albaraka Türk1,591,27-18,04
Alcatel Lucent Teletaş26,62-0,08-10,25
Alkim Kağıt15,500,0019,75
Alkim Kimya15,820,3212,30
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,140,00-2,28
Altınyunus Çeşme70,000,5740,11
Anadolu Efes24,600,416,13
Anadolu Grubu Holding23,08-0,69-12,28
Anadolu Hayat Emek.9,44-0,6317,48
Anadolu Isuzu18,59-0,543,28
Anadolu Sigorta6,48-1,07-10,25
Anel Elektrik3,33-2,065,05
Arçelik32,121,1312,87
ARD Bilişim Teknolojileri51,401,286,91
Arena Bilgisayar43,241,0826,92
Armada Bilgisayar46,420,39-5,42
Arsan Tekstil5,010,4024,16
Arzum Ev Aletleri18,991,01-22,87
Aselsan14,971,70-17,97
Ata GMYO3,68-0,54-33,21
Atakule GMYO2,430,41-3,57
Atlantis Yatırım Holding4,380,00-21,22
Atlas Yat. Ort.1,49-0,67-14,86
AvivaSA Emeklilik Hayat18,992,597,99
Avrasya GMYO2,70-0,743,08
Avrasya Petrol ve Tur.2,891,05-9,69
Avrupa Yatırım Holding6,27-4,714,50
Aydem Enerji7,71-2,03

Ayen Enerji5,590,183,33
Ayes Çelik Hasır ve Çit23,365,89107,10
Aygaz13,180,38-7,09
Bagfaş23,821,0219,10
Bak Ambalaj22,980,0013,76
Balatacılar Balatacılık5,500,36-33,25
Bantaş Ambalaj5,94-0,1726,65
Banvit58,35-0,2612,21
Baştaş Başkent Çimento15,009,73-13,64
Batı Çimento12,101,17156,90
Batısöke Çimento2,490,812,05
Bayrak Taban Sanayi11,860,5911,78
Bera Holding27,644,1436,29
Berkosan Yalıtım10,575,2818,50
Beşiktaş Futbol Yat.5,90-5,6046,04
Beyaz Filo9,67-0,92-5,01
Bilici Yatırım18,37-1,76176,66
Bim Mağazalar61,15-0,33-14,23
Biotrend Çevre ve Enerji17,280,93

Birko Mensucat1,110,910,00
Birlik Mensucat2,22-3,06-35,84
Bizim Mağazaları12,701,20-17,32
Borusan Mannesmann27,861,680,22
Borusan Yat. Paz.344,60-0,78-24,14
Bosch Fren Sistemleri880,900,10-28,37
Bossa25,400,2442,30
Brisa22,660,0917,03
Burçelik21,60-3,912,76
Burçelik Vana27,00-6,51-45,63
Bursa Çimento3,801,33-23,66
Carrefoursa41,72-0,24-41,89
Casa Emtia Petrol138,00-0,7230,19
Ceo Event Medya10,842,8568,58
Coca Cola İçecek79,55-0,7522,17
Cosmos Yat. Holding9,88-0,2022,58
Credıtwest Faktorıng3,22-2,13-45,14
Çan2 Termik8,157,66

Çelebi272,800,4849,46
Çelik Halat6,24-0,95-31,41
Çemaş Döküm1,230,82-27,76
Çemtaş14,550,69-7,39
Çimbeton245,003,16-17,37
Çimentaş32,700,00-9,57
Çimsa22,780,8927,98
Çuhadaroğlu Metal7,080,85-6,93
Dagi Giyim2,05-0,97-39,82
Dagi Yatırım Holding11,881,37-7,91
Dardanel20,760,78-38,03
Datagate Bilgisayar12,25-0,16-23,96
Demısaş Döküm6,88-4,316,25
Denge Holding5,010,00-8,58
Deniz GMYO1,842,22-0,11
Derimod10,030,802,98
Derlüks Yatırım Holding6,77-7,39-23,24
Desa Deri12,130,7524,54
Despec Bilgisayar9,83-0,71-24,73
Deva Holding26,80-0,8911,40
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,80-0,519,51
Diriteks Diriliş Tekstil4,703,3026,01
Ditaş Doğan17,005,2630,71
DO-CO764,30-0,4621,32
Doğan Burda12,73-1,77-43,27
Doğan Holding2,99-2,61-0,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,472,926,06
Doğusan5,010,2014,38
Doğuş GMYO9,100,0011,38
Doğuş Otomotiv26,260,31-3,88
Döktaş Dökümcülük30,800,000,59
Duran Doğan Basım11,040,555,24
Dyo Boya12,640,9612,38
Eczacıbaşı İlaç6,180,49-14,19
Eczacıbaşı Yatırım38,76-0,8743,99
Edip Gayrimenkul2,26-0,44-31,93
Ege Endüstri1.254,90-0,80-24,63
Ege Gübre201,10-0,1540,18
Ege Profil30,56-0,20-20,08
Ege Seramik14,220,7138,19
Egeplast23,462,09-29,55
Ekiz Kimya6,350,00-10,94
Emek Elektrik1,831,10-35,91
Eminiş Ambalaj22,703,94-38,38
Emlak Konut GMYO1,892,16-10,62
Enerjisa Enerji10,672,01-7,46
Enka İnşaat8,560,1221,56
Erbosan81,101,0099,98
Ereğli Demir Çelik18,852,0043,49
Ersu Gıda3,86-1,53-21,86
Escort Teknoloji6,12-5,99-6,85
Esenboğa Elektrik27,000,4541,91
Etiler Gıda6,32-9,9758,79
Euro Kapital Yat. Ort.4,571,1118,70
Euro Trend Yat. Ort.3,432,39-4,72
Euro Yat. Ort.4,46-1,55-1,11
Euro Yatırım Holding3,110,329,51
Fade Gıda18,07-2,32191,92
Fenerbahçe Futbol33,26-2,0612,52
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,750,00-6,71
F-M İzmit Piston111,70-1,06-8,89
Fonet Bilgi Teknolojileri13,890,656,60
Ford Otosan167,501,0937,14
Formet Celik Kapi Sanayi1,270,00-48,23
Frigo Pak Gıda21,142,220,76
Galata Wind Enerji4,10-1,68

Galatasaray Sportif3,310,61-18,27
Garanti Bankası8,063,33-20,60
Garanti Faktoring10,512,04-5,57
Garanti Yat. Ort.2,501,63-22,60
Gedik Y. Men. Değ.18,51-1,0248,74
Gediz Ambalaj49,507,0084,70
Gentaş4,782,58-19,53
Gersan Elektrik5,541,65-9,77
Global Men. Değ.6,00-0,66-0,17
Global Yat. Holding3,450,58-26,28
Good-Year7,270,28-8,76
Göltaş Çimento45,061,769,21
Gözde Girişim5,98-0,33-25,06
GSD Denizcilik4,97-6,05-1,39
GSD Holding1,761,15-29,88
Gübre Fabrik.61,600,90-28,41
Güler Yat. Holding2,400,00-30,69
Halk GMYO3,131,29-2,34
Hatay Tekstil19,360,9941,98
Hedef Girişim3,02-1,3119,61
Hektaş9,111,0070,53
HUB Girişim13,100,77-28,02
Hürriyet Gzt.1,46-2,67-30,48
ICBC Turkey Bank4,950,81-23,85
İdealist Danışmanlık71,90-4,13434,18
İdealist GMYO5,86-1,84-13,82
İhlas Ev Aletleri1,100,00-40,96
İhlas Gayrimenkul1,001,01-20,00
İhlas Gazetecilik1,131,80-54,13
İhlas Holding0,580,00-48,34
İhlas Yayın Holding0,701,45-38,60
İndeks Bilgisayar6,912,3744,49
Info Yatırım6,131,16-4,96
İntema45,022,9712,83
Inveo Yatırım Holding126,10-0,79185,17
İpek Doğal Enerji13,450,602,83
İskenderun Demir Çelik12,820,9441,88
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA