Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,36-1,09-17,83
Acıpayam Selüloz17,60-0,902,80
Adel Kalemcilik21,58-0,37-36,96
Adese Gayrimenkul1,61-1,83-42,50
Afyon Çimento4,03-0,74-21,14
Ak Enerji1,480,68-33,03
Akbank5,21-0,38-22,91
Akçansa17,56-0,629,05
Akdeniz Yatırım Hold.1,78-2,20-25,93
Akfen GMYO4,120,98-15,23
Akın Tekstil37,84-0,1119,14
Akiş GMYO1,880,00-32,67
Akmerkez GMYO42,28-1,21-32,30
Aksa16,863,5022,04
Aksa Enerji13,141,1576,61
Aksigorta7,951,27-8,60
Aksu Enerji5,49-1,96-27,26
Alarko Carrıer308,80-0,96-15,37
Alarko GMYO22,400,18-11,57
Alarko Holding10,472,2522,87
Albaraka Türk1,60-0,62-17,53
Alcatel Lucent Teletaş26,680,91-10,05
Alkim Kağıt15,45-0,7119,36
Alkim Kimya15,89-0,5012,80
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,150,00-1,83
Altınyunus Çeşme77,601,3755,32
Anadolu Efes25,040,568,02
Anadolu Grubu Holding22,92-0,78-12,89
Anadolu Hayat Emek.9,450,7517,60
Anadolu Isuzu19,242,566,89
Anadolu Sigorta6,54-1,95-9,42
Anel Elektrik3,461,769,15
Arçelik32,02-0,3712,51
ARD Bilişim Teknolojileri51,25-0,876,59
Arena Bilgisayar44,12-1,7829,50
Armada Bilgisayar46,360,96-5,54
Arsan Tekstil5,200,1928,87
Arzum Ev Aletleri19,25-0,82-21,81
Aselsan14,96-0,53-18,03
Ata GMYO3,70-1,07-32,85
Atakule GMYO2,45-0,41-2,78
Atlantis Yatırım Holding4,20-2,33-24,46
Atlas Yat. Ort.1,49-0,67-14,86
AvivaSA Emeklilik Hayat18,99-0,427,99
Avrasya GMYO2,72-0,373,84
Avrasya Petrol ve Tur.2,980,68-6,88
Avrupa Yatırım Holding6,340,485,67
Aydem Enerji7,953,38

Ayen Enerji5,801,757,21
Ayes Çelik Hasır ve Çit23,70-1,25110,11
Aygaz13,501,12-4,84
Bagfaş23,90-0,1719,50
Bak Ambalaj23,00-0,3513,86
Balatacılar Balatacılık5,652,54-31,43
Bantaş Ambalaj5,98-0,5027,51
Banvit58,00-0,9411,54
Baştaş Başkent Çimento15,000,94-13,64
Batı Çimento12,09-1,79156,69
Batısöke Çimento2,540,794,10
Bayrak Taban Sanayi11,68-1,8510,08
Bera Holding26,84-0,2232,35
Berkosan Yalıtım10,470,1017,38
Beşiktaş Futbol Yat.6,20-4,7653,47
Beyaz Filo9,66-1,02-5,11
Bilici Yatırım18,27-1,72175,15
Bim Mağazalar60,85-1,46-14,65
Biotrend Çevre ve Enerji17,752,84

Birko Mensucat1,130,891,80
Birlik Mensucat2,330,43-32,66
Bizim Mağazaları12,67-0,55-17,51
Borusan Mannesmann28,00-0,780,72
Borusan Yat. Paz.345,60-1,23-23,92
Bosch Fren Sistemleri873,70-1,39-28,95
Bossa25,400,7942,30
Brisa22,56-0,6216,51
Burçelik21,601,412,76
Burçelik Vana27,140,89-45,35
Bursa Çimento3,83-0,52-23,06
Carrefoursa41,40-0,72-42,34
Casa Emtia Petrol150,008,7041,51
Ceo Event Medya11,060,1872,01
Coca Cola İçecek78,951,3724,31
Cosmos Yat. Holding10,002,5624,07
Credıtwest Faktorıng3,230,62-44,97
Çan2 Termik8,01-3,73

Çelebi287,602,8257,57
Çelik Halat6,17-1,44-32,18
Çemaş Döküm1,240,81-27,17
Çemtaş14,44-0,55-8,09
Çimbeton240,80-1,31-18,79
Çimentaş34,000,00-5,97
Çimsa22,62-0,8827,08
Çuhadaroğlu Metal7,856,373,19
Dagi Giyim2,07-0,96-39,23
Dagi Yatırım Holding12,12-0,25-6,05
Dardanel20,16-1,37-39,82
Datagate Bilgisayar12,22-1,93-24,15
Demısaş Döküm6,78-1,174,70
Denge Holding5,00-0,79-8,76
Deniz GMYO1,89-1,562,60
Derimod9,96-0,702,26
Derlüks Yatırım Holding5,93-9,88-32,77
Desa Deri11,68-3,5519,92
Despec Bilgisayar10,23-1,63-21,67
Deva Holding26,36-1,649,57
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,990,5911,28
Diriteks Diriliş Tekstil4,35-7,4516,62
Ditaş Doğan16,75-2,0528,79
DO-CO775,001,4423,02
Doğan Burda13,732,46-38,81
Doğan Holding3,021,000,73
Doğtaş Kelebek Mobilya2,47-0,406,06
Doğusan4,98-1,5813,70
Doğuş GMYO9,100,4411,38
Doğuş Otomotiv26,10-1,29-4,47
Döktaş Dökümcülük31,802,253,85
Duran Doğan Basım10,92-0,094,10
Dyo Boya12,50-1,1911,14
Eczacıbaşı İlaç6,291,62-12,66
Eczacıbaşı Yatırım40,042,6748,74
Edip Gayrimenkul2,30-0,86-30,72
Ege Endüstri1.266,60-1,06-23,92
Ege Gübre200,70-0,5939,90
Ege Profil30,46-1,23-20,35
Ege Seramik14,14-0,1437,41
Egeplast24,000,84-27,93
Ekiz Kimya6,312,44-11,50
Emek Elektrik1,82-1,09-36,26
Eminiş Ambalaj21,120,00-42,67
Emlak Konut GMYO1,88-1,05-11,10
Enerjisa Enerji10,841,31-5,99
Enka İnşaat8,57-0,1221,70
Erbosan83,20-0,95105,15
Ereğli Demir Çelik18,89-1,0043,80
Ersu Gıda3,85-1,28-22,06
Escort Teknoloji5,81-1,53-11,57
Esenboğa Elektrik26,76-0,8940,65
Etiler Gıda6,320,0058,79
Euro Kapital Yat. Ort.4,561,5618,44
Euro Trend Yat. Ort.3,470,87-3,61
Euro Yat. Ort.4,450,68-1,33
Euro Yatırım Holding3,150,3210,92
Fade Gıda18,40-0,16197,25
Fenerbahçe Futbol31,28-4,755,82
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,66-1,85-9,77
F-M İzmit Piston112,10-0,88-8,56
Fonet Bilgi Teknolojileri13,910,076,75
Ford Otosan171,601,7240,50
Formet Celik Kapi Sanayi1,26-0,79-48,64
Frigo Pak Gıda20,46-2,20-2,48
Galata Wind Enerji4,346,11

Galatasaray Sportif3,31-1,19-18,27
Garanti Bankası8,10-0,37-20,20
Garanti Faktoring10,45-2,97-6,11
Garanti Yat. Ort.2,480,00-23,22
Gedik Y. Men. Değ.18,43-1,6548,09
Gediz Ambalaj49,70-2,2685,45
Gentaş5,072,63-14,65
Gersan Elektrik5,540,00-9,77
Global Men. Değ.6,090,831,33
Global Yat. Holding3,512,03-25,00
Good-Year7,330,41-8,01
Göltaş Çimento45,20-1,449,55
Gözde Girişim5,94-0,83-25,56
GSD Denizcilik4,960,81-1,59
GSD Holding1,822,82-27,49
Gübre Fabrik.62,950,64-26,84
Güler Yat. Holding2,37-0,42-31,56
Halk GMYO3,170,00-1,09
Hatay Tekstil19,32-1,0241,69
Hedef Girişim2,96-2,3117,24
Hektaş9,452,8376,89
HUB Girişim13,02-0,23-28,46
Hürriyet Gzt.1,510,00-28,10
ICBC Turkey Bank5,01-0,60-22,92
İdealist Danışmanlık72,00-1,23434,92
İdealist GMYO5,890,00-13,38
İhlas Ev Aletleri1,110,91-40,42
İhlas Gayrimenkul1,01-0,98-19,20
İhlas Gazetecilik1,203,45-51,29
İhlas Holding0,58-1,69-48,34
İhlas Yayın Holding0,700,00-38,60
İndeks Bilgisayar6,980,1445,95
Info Yatırım6,181,48-4,19
İntema43,80-2,549,77
Inveo Yatırım Holding132,00-2,22198,51
İpek Doğal Enerji13,500,303,21
İskenderun Demir Çelik12,73-0,7040,88
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA