Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,25-0,64-19,25
Acıpayam Selüloz17,803,013,97
Adel Kalemcilik23,080,00-32,58
Adese Gayrimenkul1,361,49-51,43
Afyon Çimento4,152,22-18,79
Ak Enerji1,54-1,28-30,32
Akbank5,26-0,19-22,17
Akçansa18,331,3813,83
Akdeniz Yatırım Hold.1,741,16-27,60
Akfen GMYO4,27-1,16-12,14
Akın Tekstil37,981,0619,58
Akiş GMYO1,940,52-30,52
Akmerkez GMYO40,900,69-34,51
Aksa16,160,4416,98
Aksa Enerji13,710,1584,27
Aksigorta7,79-0,13-10,44
Aksu Enerji5,50-1,26-27,13
Alarko Carrıer311,201,53-14,72
Alarko GMYO22,300,27-11,96
Alarko Holding9,900,5116,18
Albaraka Türk1,600,00-17,53
Alcatel Lucent Teletaş25,741,58-13,22
Alkim Kağıt16,060,3724,08
Alkim Kimya15,97-0,0613,37
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,171,88-0,91
Altınyunus Çeşme72,903,7745,92
Anadolu Efes23,00-0,357,67
Anadolu Grubu Holding22,860,00-12,50
Anadolu Hayat Emek.9,12-0,1113,50
Anadolu Isuzu18,37-0,492,06
Anadolu Sigorta6,59-0,30-8,73
Anel Elektrik3,35-1,185,68
Arçelik31,680,3211,32
ARD Bilişim Teknolojileri49,44-0,562,83
Arena Bilgisayar43,724,1428,33
Armada Bilgisayar45,20-0,26-7,91
Arsan Tekstil5,28-0,1930,85
Arzum Ev Aletleri19,440,10-21,04
Aselsan15,080,07-17,37
Ata GMYO3,951,02-28,31
Atakule GMYO2,420,00-3,97
Atlantis Yatırım Holding4,500,00-19,06
Atlas Yat. Ort.1,541,32-12,00
AvivaSA Emeklilik Hayat18,44-2,794,86
Avrasya GMYO2,76-0,725,37
Avrasya Petrol ve Tur.3,23-2,120,94
Avrupa Yatırım Holding7,521,0825,33
Aydem Enerji7,41-0,27

Ayen Enerji5,70-0,355,36
Ayes Çelik Hasır ve Çit23,004,55103,91
Aygaz14,030,07-1,10
Bagfaş23,622,7918,10
Bak Ambalaj21,942,058,61
Balatacılar Balatacılık6,12-10,00-25,73
Bantaş Ambalaj5,93-1,1726,44
Banvit56,900,719,42
Baştaş Başkent Çimento14,500,69-16,52
Batı Çimento12,190,66158,81
Batısöke Çimento2,623,157,38
Bayrak Taban Sanayi12,912,2221,68
Bera Holding23,661,2016,67
Berkosan Yalıtım10,301,6815,47
Beşiktaş Futbol Yat.5,590,5438,37
Beyaz Filo10,20-1,450,20
Bilici Yatırım18,181,56173,80
Bim Mağazalar62,55-0,64-12,27
Biotrend Çevre ve Enerji17,62-0,11

Birko Mensucat1,143,642,70
Birlik Mensucat2,662,31-23,12
Bizim Mağazaları12,230,41-20,38
Boğazİçİ Beton3,85

Borusan Mannesmann28,401,212,16
Borusan Yat. Paz.353,300,40-22,23
Bosch Fren Sistemleri872,500,75-29,05
Bossa25,74-1,6144,20
Brisa22,581,2616,61
Burçelik20,80-0,95-1,05
Burçelik Vana26,12-0,23-47,40
Bursa Çimento3,910,26-21,45
Carrefoursa41,823,82-41,75
Casa Emtia Petrol156,400,0647,55
Ceo Event Medya10,890,7469,36
Coca Cola İçecek78,50-1,2623,61
Cosmos Yat. Holding9,994,3923,95
Credıtwest Faktorıng3,190,31-45,66
Çan2 Termik8,08-4,72

Çelebi289,601,4758,66
Çelik Halat6,84-3,12-24,82
Çemaş Döküm1,270,79-25,41
Çemtaş14,200,21-9,62
Çimbeton248,101,35-16,32
Çimentaş32,980,00-8,79
Çimsa24,461,9237,42
Çuhadaroğlu Metal8,380,4810,16
Dagi Giyim2,161,41-36,59
Dagi Yatırım Holding11,90-0,67-7,75
Dardanel18,32-3,02-45,31
Datagate Bilgisayar12,92-1,82-19,80
Demısaş Döküm6,780,304,70
Denge Holding4,99-0,20-8,94
Deniz GMYO1,82-0,55-1,20
Derimod11,34-0,7916,43
Derlüks Yatırım Holding5,781,05-34,47
Desa Deri12,564,2328,95
Despec Bilgisayar10,251,18-21,52
Deva Holding25,981,887,99
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,970,3411,09
Diriteks Diriliş Tekstil6,402,4071,58
Ditaş Doğan17,39-1,1933,71
DO-CO781,401,0624,03
Doğan Burda12,51-2,80-44,25
Doğan Holding2,960,68-1,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,371,721,76
Doğusan5,050,6015,30
Doğuş GMYO9,061,2310,89
Doğuş Otomotiv25,920,62-5,13
Döktaş Dökümcülük35,964,9617,44
Duran Doğan Basım11,35-0,188,20
Dyo Boya12,801,4313,81
Eczacıbaşı İlaç6,310,80-12,38
Eczacıbaşı Yatırım38,940,4144,66
Edip Gayrimenkul2,514,15-24,40
Ege Endüstri1.249,800,97-24,93
Ege Gübre199,801,3739,28
Ege Profil29,200,27-23,64
Ege Seramik14,78-0,0743,63
Egeplast30,329,86-8,95
Ekiz Kimya6,081,33-14,73
Emek Elektrik1,870,00-34,51
Eminiş Ambalaj20,981,35-43,05
Emlak Konut GMYO1,951,04-7,79
Enerjisa Enerji10,94-0,09-5,12
Enka İnşaat8,661,0522,98
Erbosan89,303,84120,20
Ereğli Demir Çelik19,360,6847,38
Ersu Gıda3,76-0,27-23,89
Escort Teknoloji5,400,00-17,81
Esenboğa Elektrik31,66-1,0666,40
Etiler Gıda6,27-0,7957,54
Euro Kapital Yat. Ort.6,010,5056,10
Euro Trend Yat. Ort.3,390,30-5,83
Euro Yat. Ort.4,381,15-2,88
Euro Yatırım Holding3,140,0010,56
Fade Gıda20,461,29230,53
Fenerbahçe Futbol33,060,5511,84
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,55-1,92-13,50
F-M İzmit Piston115,202,40-6,03
Fonet Bilgi Teknolojileri14,43-0,4110,74
Ford Otosan174,40-0,0642,79
Formet Celik Kapi Sanayi1,250,00-49,05
Frigo Pak Gıda20,627,34-1,72
Galata Wind Enerji4,000,50

Galatasaray Sportif3,250,00-19,75
Garanti Bankası8,060,00-20,60
Garanti Faktoring10,291,38-7,55
Garanti Yat. Ort.2,381,28-26,32
Gedik Y. Men. Değ.8,06-0,4936,01
Gediz Ambalaj41,182,8053,66
Gentaş4,82-1,03-17,77
Gersan Elektrik5,51-0,72-10,26
Global Men. Değ.6,092,011,33
Global Yat. Holding3,401,19-27,35
Good-Year7,181,84-9,89
Göltaş Çimento48,348,0517,16
Gözde Girişim6,010,67-24,69
GSD Denizcilik4,951,43-1,79
GSD Holding1,94-0,51-22,71
Gübre Fabrik.60,950,33-29,17
Güler Yat. Holding2,261,80-34,73
Halk GMYO3,042,01-0,26
Hatay Tekstil19,500,3643,01
Hedef Girişim2,790,3610,50
Hektaş9,30-0,7574,08
HUB Girişim12,661,28-30,44
Hürriyet Gzt.1,591,92-24,29
ICBC Turkey Bank5,010,20-22,92
İdealist Danışmanlık77,805,99478,01
İdealist GMYO5,900,17-13,24
İhlas Ev Aletleri1,111,83-40,42
İhlas Gayrimenkul1,135,61-9,60
İhlas Gazetecilik1,151,77-53,32
İhlas Holding0,623,33-44,77
İhlas Yayın Holding0,712,90-37,72
İndeks Bilgisayar6,760,3045,50
Info Yatırım6,161,65-4,50
İntema43,081,327,97
Inveo Yatırım Holding129,302,21192,40
İpek Doğal Enerji13,58-0,593,82
İskenderun Demir Çelik12,920,6242,98
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA