Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,14-0,96-33,59
Acıpayam Selüloz17,240,350,70
Adel Kalemcilik27,281,04-20,31
Adese Gayrimenkul1,23-2,38-56,07
Afyon Çimento3,91-0,76-23,48
Ak Enerji1,33-1,48-39,82
Akbank5,390,94-20,24
Akçansa16,48-3,572,35
Akdeniz Yatırım Hold.1,84-2,65-23,43
Akfen GMYO4,07-1,93-16,26
Akın Tekstil33,46-0,715,35
Akiş GMYO1,92-1,03-31,24
Akmerkez GMYO42,50-1,16-31,95
Aksa15,29-0,1310,68
Aksa Enerji11,58-2,5355,65
Aksigorta7,74-0,13-11,02
Aksu Enerji6,772,11-10,30
Alarko Carrıer266,00-2,13-26,83
Alarko GMYO21,020,48-17,02
Alarko Holding8,490,47-0,37
Albaraka Türk1,53-0,65-21,13
Alcatel Lucent Teletaş24,080,50-18,81
Alkim Kağıt17,204,2432,88
Alkim Kimya15,86-0,5612,59
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,791,70-18,26
Altınyunus Çeşme66,95-0,4534,01
Anadolu Efes22,560,715,61
Anadolu Grubu Holding21,62-1,99-17,24
Anadolu Hayat Emek.8,89-0,8910,63
Anadolu Isuzu15,98-1,84-11,22
Anadolu Sigorta6,14-0,16-14,96
Anel Elektrik2,82-1,74-11,04
Arçelik29,18-1,222,53
ARD Bilişim Teknolojileri56,300,0917,10
Arena Bilgisayar40,000,0017,41
Armada Bilgisayar41,24-0,72-15,97
Arsan Tekstil4,44-1,5510,03
Arzum Ev Aletleri17,95-1,05-25,72
Aselsan14,94-0,60-18,14
Ata GMYO3,62-2,16-34,30
Atakule GMYO2,09-1,88-10,73
Atlantis Yatırım Holding3,90-1,52-29,86
Atlas Yat. Ort.1,78-1,661,71
ATP Ticari Bilgisayar24,682,83

AvivaSA Emeklilik Hayat18,42-0,164,75
Avrasya GMYO2,26-1,31-13,72
Avrasya Petrol ve Tur.3,242,861,25
Avrupa Yatırım Holding5,861,03-2,33
Aydem Enerji6,56-2,53

Ayen Enerji4,45-0,22-17,74
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,201,0079,08
Aygaz13,14-0,90-7,38
Bagfaş19,10-0,68-4,50
Bak Ambalaj19,05-1,50-5,69
Balatacılar Balatacılık5,40-3,05-34,47
Bantaş Ambalaj5,46-3,3616,42
Banvit55,90-1,157,50
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO10,671,62

Baştaş Başkent Çimento12,54-1,95-27,81
Batı Çimento11,90-0,92152,65
Batısöke Çimento2,21-3,07-9,43
Bayrak Taban Sanayi10,20-2,11-3,86
Bera Holding12,861,34-36,59
Berkosan Yalıtım9,22-2,543,36
Beşiktaş Futbol Yat.6,11-2,4051,24
Beyaz Filo9,42-1,26-7,47
Bilici Yatırım17,150,70158,28
Bim Mağazalar62,400,56-12,48
Biotrend Çevre ve Enerji19,88-0,25

Birko Mensucat1,08-0,92-2,70
Birlik Mensucat2,05-2,38-40,75
Bizim Mağazaları11,88-2,30-22,66
BMS Çelik Hasır Sanayi5,691,97

Boğaziçi Beton5,481,48

Borusan Mannesmann23,14-0,26-16,76
Borusan Yat. Paz.288,30-0,24-36,54
Bosch Fren Sistemleri835,80-0,37-32,03
Bossa26,041,3245,88
Brisa20,40-1,925,35
Burçelik18,14-1,95-13,70
Burçelik Vana22,04-2,13-55,62
Bursa Çimento3,53-2,49-29,08
Carrefoursa40,78-4,05-43,20
Casa Emtia Petrol139,800,0031,89
Ceo Event Medya10,94-9,9670,14
Coca Cola İçecek79,15-1,0624,63
Cosmos Yat. Holding10,002,9924,07
Credıtwest Faktorıng4,240,00-27,77
Çan2 Termik8,514,03

Çelebi209,50-1,8714,78
Çelik Halat6,10-1,13-32,95
Çemaş Döküm1,18-3,28-30,69
Çemtaş13,11-1,35-16,56
Çimbeton225,60-6,12-23,91
Çimentaş31,060,00-14,10
Çimsa21,60-1,1921,35
Çuhadaroğlu Metal7,13-0,97-6,27
Dagi Giyim2,376,28-30,42
Dagi Yatırım Holding16,269,9426,05
Dardanel14,110,79-57,88
Datagate Bilgisayar12,17-3,41-24,46
Demısaş Döküm7,842,2221,07
Denge Holding3,38-9,87-38,32
Deniz GMYO1,89-1,052,60
Derimod11,67-1,6019,82
Derlüks Yatırım Holding3,98-0,25-54,88
Desa Deri12,46-2,2027,93
Despec Bilgisayar9,551,27-26,88
Deva Holding24,52-3,011,92
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,22-0,624,13
Diriteks Diriliş Tekstil4,52-2,8021,18
Ditaş Doğan14,30-1,179,95
DO-CO830,900,1031,89
Doğan Burda13,46-2,68-40,02
Doğan Holding2,890,00-3,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,170,00-6,82
Doğusan5,74-1,5431,05
Doğuş GMYO8,57-0,814,90
Doğuş Otomotiv22,90-0,09-16,18
Döktaş Dökümcülük29,120,00-4,90
Duran Doğan Basım10,340,88-1,43
Dyo Boya11,11-1,68-1,22
Eczacıbaşı İlaç5,87-0,68-18,49
Eczacıbaşı Yatırım37,46-3,3039,16
Edip Gayrimenkul2,27-2,16-31,63
Ege Endüstri1.241,80-0,31-25,41
Ege Gübre176,10-1,6822,75
Ege Profil26,38-2,01-31,01
Ege Seramik12,63-1,7930,71
Egeplast25,80-0,15-22,52
Ekiz Kimya5,98-1,81-16,13
Emek Elektrik2,35-0,42-17,70
Eminiş Ambalaj23,10-0,26-37,30
Emlak Konut GMYO1,97-3,90-6,84
Enerjisa Enerji10,45-1,69-9,37
Enka İnşaat9,171,7830,22
Erbosan114,909,95183,32
Ereğli Demir Çelik18,220,4438,70
Ersu Gıda3,57-2,19-27,73
Escort Teknoloji5,64-0,70-14,16
Esenboğa Elektrik28,80-0,3551,37
Etiler Gıda5,85-0,8546,98
Euro Kapital Yat. Ort.8,851,72129,87
Euro Trend Yat. Ort.3,620,000,56
Euro Yat. Ort.4,30-2,27-4,66
Euro Yatırım Holding3,373,6918,66
Fade Gıda20,38-1,92229,24
Fenerbahçe Futbol38,28-1,8529,50
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,46-3,53-16,55
F-M İzmit Piston104,10-3,70-15,09
Fonet Bilgi Teknolojileri13,10-1,870,54
Ford Otosan166,90-0,2436,65
Formet Celik Kapi Sanayi1,16-2,52-52,72
Frigo Pak Gıda17,84-1,87-14,97
Galata Wind Enerji3,61-1,10

Galatasaray Sportif3,68-2,13-9,14
Garanti Bankası8,240,49-18,83
Garanti Faktoring10,000,00-10,15
Garanti Yat. Ort.2,32-0,85-28,17
Gedik Y. Men. Değ.7,35-3,0324,03
Gediz Ambalaj41,500,3954,85
Gentaş4,09-3,31-30,22
Gersan Elektrik5,931,72-3,42
Global Men. Değ.5,70-0,70-5,16
Global Yat. Holding3,110,00-33,55
Good-Year6,67-1,33-16,29
Göltaş Çimento42,740,803,59
Gözde Girişim5,68-1,05-28,82
GSD Denizcilik6,19-1,4322,82
GSD Holding1,920,52-23,51
Gübre Fabrik.55,301,75-35,74
Güler Yat. Holding2,40-2,04-30,69
Halk GMYO2,52-1,56-17,32
Hatay Tekstil17,51-1,6328,42
Hedef Girişim2,66-2,565,35
Hektaş7,81-2,3846,19
HUB Girişim11,91-0,58-34,56
Hürriyet Gzt.1,34-0,74-36,19
ICBC Turkey Bank5,48-2,14-15,69
İdealist Danışmanlık65,00-0,08382,91
İdealist GMYO5,38-2,71-20,88
İhlas Ev Aletleri1,050,00-43,64
İhlas Gayrimenkul1,08-4,42-13,60
İhlas Gazetecilik1,050,96-57,38
İhlas Holding0,58-1,69-48,34
İhlas Yayın Holding0,69-2,82-39,47
İndeks Bilgisayar6,18-1,9033,02
Info Yatırım3,94-5,29-15,64
İntema41,00-1,632,76
Inveo Yatırım Holding113,000,71155,54
İpek Doğal Enerji12,24-1,45-6,42
İskenderun Demir Çelik11,45-0,5226,71
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA