Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika haberlerini kaçırma! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)33.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)33.500,00-6,10-17,28
İş Bankası (C)5,14-0,39-24,33
İş Bankası (Kur.)444.444,005,8216,96
İş Fin.Kir.2,96-0,34-23,32
İş Girişim9,32-0,11-50,82
İş GMYO1,85-3,14-27,17
İş Y. Men. Değ.13,50-0,74-18,66
İş Yat. Ort.2,82-1,05-16,15
İşbir Holding5.300,10-8,9093,60
Işık Plastik28,40-1,05

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,851,19-25,44
İttifak Holding1,44-2,70-35,43
İz Hayvancılık Tarım20,16-1,0812,00
İzmir Demir Çelik2,22-0,89-32,92
İzmir Fırça5,510,18-0,90
Jantsa Jant Sanayi73,80-3,0278,05
Kafein Yazılım27,58-1,0829,24
Kalekim Kimyevi Maddeler11,12-2,46

Kaplamin18,47-2,12-45,36
Kardemir (A)5,97-1,000,34
Kardemir (B)5,92-1,6612,33
Kardemir (D)6,56-1,0613,49
Karel Elektronik33,321,6544,49
Karsan Otomotiv3,56-1,939,54
Karsu Tekstil7,61-1,68-10,99
Kartonsan51,40-3,02-45,71
Katmerciler Ekipman3,45-1,9912,01
Kent Gıda220,10-5,46-38,10
Kerevitaş Gıda4,56-1,94-30,70
Kervan Gıda13,71-2,564,65
Kervansaray Yat. Holding0,65-2,99-48,41
Kiler GMYO1,70-2,30-32,27
Klimasan Klima19,61-2,1515,56
Koç Holding18,49-0,70-9,60
Konfrut Gıda16,28-0,73-3,67
Kontrolmatik Teknoloji Enerji71,450,28201,73
Konya Çimento771,20-2,64-31,75
Koray GMYO5,76-1,5429,44
Kordsa Teknik Tekstil19,74-0,5526,95
Koza Altın114,80-1,6318,72
Koza Madencilik14,23-1,52-8,13
Körfez GMYO5,10-3,77-12,07
Kristal Kola1,93-0,52-50,77
Kron Telekomünikasyon53,50-1,8345,22
Kuştur Kuşadası Turizm251,00-7,0459,57
Kuyumcukent Gayrimenkul2,15-2,27-6,52
Kütahya Porselen59,759,9418,43
Lider Faktoring2,73-2,15-19,94
Link Bilgisayar29,50-1,47-6,63
Logo Yazılım33,98-0,359,12
Lokman Hekim Sağlık8,83-2,7523,18
Lüks Kadife48,16-5,1067,15
Makina Takım2,68-2,19-21,41
Marka Yatırım Holding4,912,08-23,64
Marmaris Altınyunus180,10-4,6162,11
Marshall248,90-0,56-18,85
Martı GMYO1,060,95-58,49
Martı Otel1,89-5,03-11,27
Matriks Bilgi Dağıtım31,30-2,86

Mavi Giyim54,05-2,173,54
Mazhar Zorlu Holding42,38-0,2834,63
Mega Polietilen7,68-5,420,26
Menderes Tekstil1,96-2,97-36,57
Mercan Kimya9,26-1,17

Merit Turizm16,31-8,6357,44
Merko Gıda5,459,88-36,92
Metemtur Yatırım5,97-2,29-26,16
Metro Holding1,631,24-21,63
Metro Petrol ve Tesisleri2,08-2,35-28,03
Metro Yatırım Ortaklığı1,81-1,63-22,32
Migros Ticaret32,04-0,31-25,14
Milpa3,96-1,25-13,91
Mistral GMYO4,51-2,38-4,25
MLP Sağlık21,52-0,928,30
MMC San. ve Tic. Yat.6,60-2,2243,48
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,95-0,14-41,35
Mondi Tire Kutsan6,10-1,45-19,74
Naturel Enerji34,42-0,46-3,06
Naturelgaz7,56-3,20

Net Holding4,10-1,4419,53
Netaş Telekom.19,45-2,75-30,73
Niğbaş Niğde Beton11,18-5,33-78,50
Nuh Çimento41,22-3,01-14,18
Nurol GMYO12,39-5,5669,96
Odaş Elektrik1,80-0,55-53,85
Orge Enerji Elektrik5,57-0,8920,76
Orma Orman Mahsulleri29,80-0,67102,45
Osmanlı Menkul22,40-2,95-27,60
Ostim Endüstriyel Yat2,22-1,33-19,38
Otokar269,00-2,43-11,60
Oyak Çimento6,87-0,87-21,75
Oyak Yat. Ort.7,22-3,604,61
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,220,17

Oylum Sınai Yatırımlar4,521,57-4,03
Özak GMYO3,88-1,02-23,92
Özbal Çelik Boru15,814,91141,37
Özderici GMYO1,51-3,21-31,98
Özerden Plastik10,901,4021,11
Pamukova Elektrik35,90-2,7668,39
Panora GMYO6,09-0,98-0,29
Papilon Savunma15,754,30-30,80
Park Elek.Madencilik4,65-2,11-13,41
Parsan28,06-1,2715,47
Pegasus70,90-3,60-4,96
Peker GMYO1,012,02-55,35
Penguen Gıda3,071,66-39,21
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım32,16-1,05

Pera GMYO1,30-2,99-25,79
Pergamon Dış Ticaret21,70-3,9818,39
Petkim5,24-1,135,22
Petrokent Turizm2.331,10-2,63157,18
Pınar Et ve Un17,79-1,93-18,71
Pınar Su7,00-1,69-5,79
Pınar Süt17,32-2,48-23,19
Plastikkart14,57-0,140,83
Polisan Holding2,64-1,12-31,33
Politeknik Metal349,900,55-13,76
Prizma Press Matbaacılık4,22-2,54-22,99
QNB Finans Fin. Kir.84,00-4,00-32,96
QNB Finansbank42,00-0,24-40,30
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,12-4,17

Ral Yatırım Holding3,32-1,19-25,23
Ray Sigorta10,287,08-33,46
Reysaş GMYO4,00-0,74-26,61
Reysaş Lojistik3,91-0,26-24,43
Rhea Girişim1,82-4,71-51,08
Rodrigo Tekstil16,65-0,9521,44
Royal Halı3,361,82-2,33
RTA Laboratuvarları21,607,78-28,67
Sabancı Holding8,96-1,32-18,74
Safkar Ege Soğutmacılık7,28-2,28-33,09
Sanel Mühendislik4,662,8736,26
Sanifoam Sünger17,113,7025,81
Sanko Pazarlama9,64-0,824,02
Saray Matbaacılık4,79-9,11-45,38
Sarkuysan12,32-2,2241,65
Sasa Polyester28,24-2,5588,46
Say Yenilenebilir Enerji23,36-3,87174,50
Sekuro Plastik20,14-2,1444,27
Selçuk Ecza Deposu8,31-2,81-38,13
Selçuk Gıda4,610,88-7,43
Selva Gıda Sanayi4,059,76

Senkron Güvenlik27,000,002,82
Serve Film Prodüksiyon15,550,32-2,81
Servet GMYO73,40-5,66-6,38
Seyitler Kimya13,06-2,97-3,00
Silverline Endüstri4,92-0,81-42,79
Sinpaş GMYO3,52-4,09-15,79
Smartiks Yazılım5,44-2,51-38,60
Sodaş Sodyum Sanayii20,82-4,14-20,94
Söktaş4,30-4,44-15,52
Sönmez Filament37,10-3,64-47,15
Sönmez Pamuklu13,50-0,74-43,75
Sumaş Suni Tahta68,008,7132,68
Şeker Fin. Kir.5,78-1,70-9,69
Şekerbank1,05-1,87-30,46
Şişe Cam7,64-1,426,71
Şok Marketler Ticaret11,53-0,09-8,64
T. Halk Bankası5,090,79-8,45
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,72-0,77-33,29
T.S.K.B.1,25-1,57-28,43
T.Tuborg16,800,00-7,03
Taç Tarım Ürünleri35,089,97233,14
Tat Gıda8,151,12-29,51
TAV Havalimanları24,00-3,7712,68
Taze Kuru Gıda271,009,9825,29
Tek-Art Turizm1,53-1,92-24,26
Tekfen Holding14,73-1,27-10,18
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,47-2,85-25,29
Temapol Polimer Plastik14,62-3,3727,13
TGS Dış Ticaret11,70-2,66-7,95
Tofaş Oto. Fab.28,98-2,49-6,25
Torunlar GMYO2,95-1,34-24,36
Trabzon Liman30,08-1,96-6,35
Trabzonspor Sportif2,62-0,767,38
Trend GMYO7,38-5,63-41,29
TSKB GMYO2,77-3,48-51,83
Tuğçelik12,382,2353,22
Tukaş6,66-0,15-31,27
Turcas Petrol3,45-1,43-28,87
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.8,76-3,63

Turkcell16,49-3,115,07
Tümosan Motor ve Traktör17,81-1,1726,58
Tüpraş94,95-1,50-12,08
Türk Hava Yolları13,41-3,253,87
Türk İlaç Serum31,982,04

Türk Prysmian Kablo12,03-0,08-0,27
Türk Telekom6,80-2,30-18,22
Türk Traktör170,000,47-0,22
Türker Proje Gayrimenkul128,00-1,8413,37
Türkiye Sigorta4,71-1,26-23,76
Ufuk Yatırım12,921,25-3,58
Ulaşlar Turizm Yat.4,12-1,90-2,83
Ulusoy Elektrik56,00-1,069,06
Ulusoy Un Sanayi4,57-1,72-10,19
Umpaş Holding1,400,00-46,36
Uşak Seramik1,86-6,06-20,51
Utopya Turizm21,00-6,58-45,88
Uzertaş Boya39,702,11-29,86
Ülker Bisküvi20,80-1,52-6,80
Ünlü Yatırım Holding4,81-1,43

Vakıf Fin. Kir.10,61-4,16149,06
Vakıf GMYO1,44-4,00-39,97
Vakıf Yat. Ort.6,65-4,73-9,65
Vakıflar Bankası3,52-0,56-25,27
Vakko Tekstil12,543,29100,11
Vanet Gıda5,819,83-24,84
Verusa Holding45,92-1,881,82
Verusaturk Girisim19,90-4,0552,14
Vestel30,76-1,4146,06
Vestel Beyaz Eşya45,50-1,0914,47
Viking Kağıt4,99-3,11-44,56
Yapı ve Kredi Bank.2,15-0,46-28,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.37,886,764,67
Yataş12,19-3,48-15,64
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,882,11-11,82
Yeni Gimat GMYO13,600,6717,32
Yeşil GMYO1,09-0,91-21,01
Yeşil Yapı1,23-3,15-33,15
Yeşil Yatırım Holding2,753,77-35,69
Yibitaş İnşaat Malzeme11.925,00-10,00-23,56
Yonga Mobilya21,002,34-29,50
Yükselen Çelik4,91-0,81-6,15
Yünsa11,29-0,53-18,73
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji1,81-1,63-34,66
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA