Son Dakika Haberleri: 7 milyonluk villasıyla gündem olan MasterChef Güzide'nin eşi bakın kim çıktı!

7 milyonluk villasıyla gündem olan MasterChef Güzide'nin eşi bakın kim çıktı!

6 gün önce

En son 7 milyonluk villasıyla olay olan MasterChef Türkiye yarışmacılarından Güzide Mertcan'ın, iddialı yemekleri kadar özel hayatı da merak konusu oldu. Güzide Mertcan, bakın kiminle evli!

1
Masterchef Türkiye'nin daha ilk bölümden en çok konuşulan isimlerinden biri olan Güzide Mertcan, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor.
2
Sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçi sayısı olan Güzide Mertcan'ın mesleği ise estetisyenlik.
3
Güzide Mertcan'ın, mutlu bir evliliği ve 3 tane dünya tatlısı çocuğu var.
4
Instagram'da en özel anlarını paylaşan Güzide Mertcan'ın 337 bin takipçisi var.
5
Instagram'da paylaştığı ev fotoğrafı ve videolarından sonra topa tutulan, lüks içinde yaşadığı iddiaları dilden dile dolanan Güzide Mertcan'ın, eşinin mesleği merak konusu oldu.
6
Peki, Güzide Mertcan'ın eşi Mustafa Mertcan kimdir?
Peki, Güzide Mertcanın eşi Mustafa Mertcan kimdir?
1981 yılında Kastamonu'da doğan Mustafa Mertcan, Üniversite döneminden itibaren ilgi duyduğu Simülatör alanında ilk girişimini yine okul yıllarında yaptı.
7
Mustafa Mertcan'ın babası köyde hocalık ta yapmış, kaynakçılıkta. Güzide Hanım, Mustafa Bey'le evlendiğinde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battı. Ama hiç vazgeçmediği işe yeniden döndü. Ve simülatör üretmeye başladı.
8
Uzun yıllar üzerinde çalıştığı simülatörün ilk piyasaya sürümünü 2009 yılında gerçekleştirdi.
9
Kurucusu olduğu şirketi Dof Robotik A.Ş. tüm dünyada 40 dan fazla ülkede 300 den fazla Hareketli Sinema satışı yaparak sektörün en büyüklerinin yanına adını yazdırdı.
10
Şirketi 2011 yılından itibaren yurtdışına açılarak kısa sürede Eğlence Endüstrisinin önde gelen firmaları arasına girdi.
11
Yeni teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, yenilikler konusunda öncü olmak bakış açısıyla gelişmiş, üst düzey ve teknoloji bakımından yoğun ürünler üreterek yurtiçi ve yurtdışında şirketine birçok başarı ve ödül kazandırdı.
12
Son olarak 2016 yılının Kasım ayında eğlence endüstrisinin en büyük organizasyonu IAAPA'dan "Brass Ring Award" ödülü alarak dünyada sektörü domino eden oyuncular listesine girdi.
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 01:42 

YORUMLAR (50)
  • Türkiyem: bir işyerinde şu veya bu görevlerde bulundu her türlü zorlu işi yaptı sonra........ bir bakmışsın Türkiyenin sayılı zenginlerinden oldu haberleri kadar inandırıcı bir şey yok ulan kimi kandırıyorsunuz çalışmayla bu işler olsaydı işçiler bir yerlere gelirdi köylü birşeyler sahibi olurdu niye yok demekki çalışmayla olacak iş değil varın anlayın gayrı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • DOĞRUCU DAVUT: BU İKTİDAR DÖNEMİNDE İŞ ADAMLARI KÖŞEYİ DÖNDÜ VALLAHİ.. HEP AYNI SİYASETÇİLER SANATÇILAR VE ZENGİNLER YİYOR ARTIK BU DÜZEN DEĞİŞMELİ.. MİLLET SIKILDI AYNI YÜZLERDEN.. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • KeMaL: Evet bu iktidar zamanında çok kişi zengin oldu. çünkü herkese kredi verdi destek verdi üret dedi. cesareti olan bilgisi olan aldı krediyi üretti. kobisinden tut çiftçisine hatta işkurda eğitim görüp iş yeri açana dahi hibe ve kredi verdi sende al yap 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!