MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak - Son Dakika

MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak

25.02.2021 14:26

Masterchef 2019 ve Survivor 2020'de yarışan Yasin Obuz, Şeyma Subaşı ile Miami'de bir araya geldi. Birlikte partiye katılan ikili geceden pozlar paylaştı. Yasin'in Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma'yı etiketlediği paylaşımda, "Yenge" kelimesi ise Ilıcalı'nın sevgilisini kızdıracak cinsten.

1
Masterchef 2019 ve Survivor 2020'de yarışan Yasin Obuz, Miami'ye uçtu.
2
Obuz, uzun süredir Mısırlı iş adamı Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı'yla bir partiye katıldı.
3
Acun Ilcalı'nın programlarında sıklıkla yer alan Yasin Obuz'un kendisinden 2 yaş küçük Şeyma Subaşı'na "Yenge" demesi takipçilerini şaşırttı.

4
Şeyma'yı yenge diyerek etiketleyen Yasin, durumun farkına varınca paylaşımını hızla kaldırdı.

5
Attığı her adımı paylaşan Şeyma Subaşı'nın Yasin'le olan fotoğrafını sayfasında paylaşmaması ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.
6
Öte yandan iş adamı olan Mısırlı aşkıyla sarmaş dolaş pozlarını sık sık Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı şu sıralar tabiri caizse aşk sarhoşu.
7
Subaşı "Seninle kraliçe gibiyim" dediği sevgilisine sevgisini göstermek için farklı bir yol denemiş ve koluna aşkının ismini dövme yaptırmıştı.
8
9

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak - Son Dakika


Advertisement