Son Dakika Haberleri: Devletin Zirvesi AYM'de Bir Araya Geldi

Devletin Zirvesi AYM'de Bir Araya Geldi

3 yıl önce

Cumhurbaşkanı ve liderlerin Anayasa Mahkemesi üyeliklerine seçilen Recai Akyel ile Yusuf Şevki Hakyemez'in ant içme töreninde bir araya geldiği görüntüler. Anayasa Mahkemesi üyeliklerine seçilen isimlerin ant içme töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu birlikte görüntülendi.

1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Anayasa Mahkemesi Başkanı Prof.Dr. Zühtü Arslan, Anayasa Mahkemesi üyeliklerine seçilen Recai Akyel ile Yusuf Şevki Hakyemez'in ant içme törenine katıldı. İşte törenden dikkat çeken kareler...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17


Haber Yayın Tarihi: 05.10.2016 02:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!