FIFA'nın Dünya Kupası elçisi Victoria Lopyreva, taraftarı olduğu Galatasaray'ın sezonu 3 puanla kapatmasını istiyor - Son Dakika

FIFA'nın Dünya Kupası elçisi Victoria Lopyreva, taraftarı olduğu Galatasaray'ın sezonu 3 puanla kapatmasını istiyor

24.07.2020 16:30

FIFA'nın 2018 Dünya Kupası elçisi olan Rusya eski güzeli Victoria Lopyreva, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Türkiye'de tuttuğu takım olan Galatasaray taraftarına teşekkür etti.

1
Daha önce birçok kez sarı-kırmızılı takımı izlemek için İstanbul'a gelen Lopyreva, Galatasaray'ın bugün oynayacağı Antalyaspor maçından 3 puan almasını temenni ederek yeni sezonda görüşeceklerini belirtti.

2
Lopyreva yaptığı açıklamada, "Türkiye'ye geldiğimde Galatasaray'ın 3-1'lik galibiyeti beni çok mutlu etmişti. Şimdi de sezonu güzel bir skorla kapatmanın zamanı.

3
Sezon boyunca Galatasaray'ı destekleyen ve bu desteğin önemini bilen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni sezonda görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

4
Victoria Lopyreva, pandemi sürecinde tatilini Türkiye'de yapmayı tercih ederek Antalya'ya gelmişti.
5
Rusya'nın tescilli güzeli, Antalya'da yaptığı açıklamada, "Türkiye'ye gelmekten son derece mutluyum. Ailem ile uzun bir süre burada kalacağım" dedi.
6
Özel uçak ile Antalya'ya çocuğu ve eşi ile gelen Rus güzel, şu anda Celta Vigo'da futbol oynayan ve Rusya Milli takımı golcüsü Smolov ile evliydi.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika FIFA'nın Dünya Kupası elçisi Victoria Lopyreva, taraftarı olduğu Galatasaray'ın sezonu 3 puanla kapatmasını istiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement