Almanya, Brezilya Galibiyetini Kutluyor - Son Dakika

Almanya, Brezilya Galibiyetini Kutluyor

09.07.2014 12:50

1
Almanya'nın, Brezilya'yı 7-1 gibi tarihi bir skorla yenerek Dünya Kupası'nda finale yükselmesini, Almanlar ve ülke basını coşkuyla karşıladı.

2
Bild gazetesi internet sitesinde, ''Teşekkürler, sizi seviyoruz'' başlığını kullanarak, Brezilya karşısında tarihi galibiyet elde ederek finale yükselen futbolculara teşekkür etti.

3
Süddeutsche Zeitung ise, "Almanya, Rio'ya Brezilya ise evine gidiyor'' başlığına yer vererek, Brezilya'nın kendi evinde şampiyon olmak istediğini ancak Almanya'nın tarihi bir galibiyet elde ettiğini belirtti.

4
Kölner Express Gazetesi de teknik direktör Joachim Löw'ü kastederek, ''Jogi'nin gençleri tarih yazdılar'' başlığını kullandı.

5
Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte Almanya'nın büyük kentlerinde taraftarlar toplanarak sevinç gösterisinde bulundu.

6
Maçı Berlin'in sembolü olan tarihi Brandenburg Kapısı'nda izleyen binlerce taraftar, maçın ilk 30 dakikasında gelen 5 golün ardından final mutluluğu yaşadı.

7
Berlin'in merkezi Kudamm'da toplanan binlerce taraftar da, coşku içinde galibiyetli kutladı.

8
Araçlarıyla konvoy oluşturan taraftarlardan bazılarının Türk bayrağı açtığı görüldü. Almanlarla birlikte Türklerin de kutlamalara katılması dikkati çekti.

9
Kutlamalardan kareler...

10
11

Son Dakika Almanya, Brezilya Galibiyetini Kutluyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement