Hollywood'un En İyi Saklanan Sırları - Son Dakika

Hollywood'un En İyi Saklanan Sırları

20.01.2016 15:27

Hollywood ünlülerinin yaşantıları ne kadar göz önünde gibi olsa da aslında bazı ünlülerin sırlarını öğrenmek gerçekten imkansız. İşte o ünlüler ve sırları...

1
Her an göz önünde olan ünlülerin işi gerçekten zor. Özellikle de hayatlarıyla ilgili sırları saklamak konusunda. Ne yaparlarsa yapsınlar gerçek eninde sonunda ortaya çıkıyor. Ama bazıları da var ki ünlüler kendileri açıklayana kadar kimsenin ruhu bile duymuyor bunları. Hollywood'un en iyi saklanan sırlarını derledik.

2
KHLOE KARDASHIAN'IN GERÇEK BABASI KİM; Gösteri dünyasının yıllardır cevap bulunamayan bir sorusu da bu: Khloe Kardashian'ın gerçek babası kim... Kardashian'ın babası Robert Kardashian'ın eski eşlerinden Ellen Pearson'a göre Khloe'nin babası başka birisi.

3
Yani Khloe'yi Kris Jenner dünyaya getirmiş olsa da gerçek babası Robert Kardashian değil. Hatta bir ara Khloe Kardashian'ın gerçek babasının; cinayete suçlandığında Robert Kardashian Sr. tarafından savunulan O,J, Simpson olduğu bile konuşuldu.

4
Khloe Kardashian'ın DNA testi yaptırmayı bir türlü kabul etmemesi de Pearson'ın bu iddiasını doğrulayan bir unsur olarak gösteriliyor. Yani iddialara göre Khloe Kardashian, Robert Kardashian'ın biyolojik kızı olmadığının ortaya çıkmasından korktuğu için test yaptırmaya yanaşmıyor.

5
ANGELINA KENDİSİ ANLATTI; Angelina Jolie, New York Times gazetesine yazdığı bir makalede kansere yakalanma riski nedeniyle iki göğüsünü birden aldırdığını yazana kadar kimsenin bu durumdan haberi yoktu. Yani Jolie ve kocası Brad Pitt bu sırrı çok iyi saklamayı başarmıştı.

6
Annesi Marcheline Bertrand'ı kanser nedeniyle kaybeden teyzesini de bu hastalığa kurban veren Jolie kontrollerini düzenli olarak yaptırıyordu. Kendisinde de meme kanseri riski olduğunu öğrenince çare olarak bıçak altına yatmayı buldu.

7
İki göğsünü de aldırıp yerine implant yerleştirdi. Bütün bunlar olup biterken kimse duymadı. Sonunda Angelina Jolie, bir makale yazdı ve dünyayı şoke eden gerçeği açıkladı.

8
KRISTEN STEWART'IN CİNSEL TERCİHİ; Alacakaranlık serisiyle adını duyuran Kristen Stewart'ın cinsel tercihleri de nedendir bilinmez Hollywood'un en çok merak edilen konularından biri.

9
Her ne kadar annesi Kristen Stewart kızının kadınlardan etkilendiğini söylemiş olsa da herkes bu açıklamayı Kristen Stewart'tan duymak istiyor.

10
Alacakaranlık serisindeki rol arkadaşı Robert Pattinson ile aşk yaşayan, onu yönetmen Rupert Sanders ile aldatınca ilişkisi çıkmaza giren Stewart son olarak da hemcinsi Alice Cargile ile el ele görüntülenmişti. Alacakaranlık serisinin hayranları ısrarla bu gizemin kalkmasını, genç oyuncunun bu konudaki tercihini kendisinin açıklamasını bekliyor.

11
BILL COSBY'NİN TACİZ İDDİALARI; Bir dönemin en gözde TV aktörlerinden Billy Cosby'nin 30 yıl kadar önce birçok kadını taciz ettiği iddiaları geçen yıl ortaya atıldı. Bu kadınların iddiasına göre hepsi de gençlik yıllarında tacize uğramıştı. Yani 1980'ler ve 90'larda. Aslına bakılırsa Cosby'nin tüm bu iddia sahiplerini taciz ettiği konusunda yeterli delil de yok.

12
Eğer tüm bunlar kanıtlanırsa bu durum 30 yılı aşkın süredir saklanmış bir sır olarak tarihe geçecek. Bu işin bir yanı diğer yanı ise bu kadınların bu gerçeği açıklamak için neden bu kadar uzun zaman bekledikleri sorusunun cevabının bir türlü bulunamaması.

13
YASAK AŞK ÇOCUĞU YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI; Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver 20 yılı aşkın süre görünüşte mutlu bir evlilik sürdürdüler. Ama gün geldi gerçek ortaya çıktı. Hem de bunu Schwarzenegger kendisi itiraf etti. Hollywood'un ünlü aktörü Arnold Schwarzenegger Maria Shriver ile olan 25 yıllık evliliğinin bitmesine neden olan yasak bir aşk yaşadığını hayat hikayesini anlattığı yeni kitabında itiraf etti.

14
"Terminatör" serisinin ünlü aktörü "Total Recall: My Unbelievably True Life Story" (Herşeyi Hatırlıyorum: Benim İnanılmaz Hayat Hikayem) adlı kitabında eşi Shriver ile birlikte gittikleri aile terapistine Mildred Baane ile birlikte olduğunu ve bu birliktelikten bir de çocuğu olduğunu söylediğini yazdı.

15
ABC televizyonunun haberine göre ihanetin ardından eşini geri kazanmak için çok çabaladığını anlatan Schwarzenegger Shriver'ın boşanma davası açmasını engelleyemediğini söyledi. Schwarzenegger kitapta yasak aşkının meyvesi olan oğlu Joseph ile ilgili olarak şunları yazdı: "Baena'nın eşinin onun gerçek babası olduğuna kendimi ikna etmeye çalıştım ama Joseph büyüdükçe bana olan benzerliği ortaya çıkıyordu."

16
YOKSA TACİZCİ MİYDİ; Korku sinemasının en ünlü ismi, İngiliz yönetmen Alfred Hitchcock'un ‘Kuşlar' filmindeki baş kadın oyuncusu Tippi Hedren'i cinsel ilişkiye zorladığı öne sürüldü. Amerikalı ünlü özyaşamöyküsü yazarı Donald Spoto'nun birçok ünlüyle yaptığı röportajlarda anlatılanlara göre, Hitchcock, Hedren'i ilk kez 1961'de karısıyla çay içerken bir reklamda gördü.

17
O sıralar 31 yaşında, dul ve bir çocuk annesi olan Hedren, modellik yaparak geçimini sağlamaya çalışıyordu. Onu çok beğenen Hitchcock, hemen temsilcilerini gönderip sözleşme imzalattı. Daha sonra meşhur ‘Kuşlar' filminin çekimlerine başladılar. Çekimlerde Hedren'in giyiminden yiyip içtiğine kadar her şeyine karışan yönetmen, başroldeki aktör Rod Taylor'ın bile ona dokunmasına izin vermiyordu. Bir gün Hedren'i oteline bırakmak için otomobiline alan Hitchcock, yapım yardımcısı ve asistanının şaşkın bakışları arasında onun üzerine çullanıp öpmeye başladı. Çok şaşıran Hedren otomobilden zorlukla kaçtı.

18
Hedren'in kendisini reddetmesi üzerine Hitchcock ‘Kuşlar' filminde ona saatler süren, yüzlerce kez tekrar yaptırdığı çekimlerle işkence etti. Hedren de daha sonra bu konuda başına gelenleri anlatmıştı.

19
ÜÇ TANE FİGÜRAN BOĞULDU; Bir dönemin ünlü yönetmeni Michael Curtiz'in de Nuh'un Gemisi filminde rol alan üç figüranın ölümünden sorumlu olduğu hala konuşuluyor.

20
İddialara göre Curtiz, 1928 tarihli filmini olabildiğ ikadar gerçekçi bir şekilde çekmek istiyordu. Bunun için de çok sayıda figüran kullandı. Hatta olayı biraz daha ileri götürüp filmin sel sahnesi için tüyler ürperten bir karar aldı. Bu sahnede minyatür malzemeler kullanmak yerine figüranlara yer verdi.

21
Üstelik onlara haber bile vermeden tam 15 bin ton suyu setteki figüranların üzerine döktürdü. İşte o anda gerçekten de bir can pazarı yaşandı. Üzerlerindeki ağır kostümler yüzünden hareket etmekte güçlük çeken figüranlardan üç tanesi boğularak hayata veda etti. Bir figüran bacağını kaybetti. Onlarcası da zatüree oldu.

22
HERKES ÖLÜM DÖŞEĞİNDE ÖĞRENDİ; Son yıllarda farklı cinsel eğilimlere sahip olan ünlüler çıkıp birer birer bunu açıklıyor. Bu da artık normal karşılanıyor. Ama yıllar önce durum böyle değildi. Birçoğu özel hayatıyla ilgili gerçekleri saklamak zorunda kalıyordu. Rock Hudson da bunlara bir örnek.

23
Ayrıca sadece Hudson değil, Gary Grant, Randolph Scott gibi çok sayıda aktör eşcinsel olduklarını yıllarca gizledi. Buna yol açan ise cinsel tercihleri farklı olan oyuncuların rol aldığı filmlerin izlenmeyeceğine olan inançtı.

24
Dünyada milyonlarca kişi Rock Hudson'ın da eşcinsel olduğunu AIDS'ten ölümünden sonra öğrendi.

25
HERKESİN BİLDİĞİ BAŞKA; Bugün artık başta Tom Cruise olmak üzere Hollywood'un pekçok ünlüsünün Scientology adlı tarikata üye olduğunu bilmeyen yok. Ama bu işin bir tarafı. Ünlü oyuncu ya da yönetmenlerin tarikatla ilgisi öyle ya da böyle bilinse de hatta hayatlarının bazı yanlarını inançlarına göre düzenledikleri çoktan gün ışığına çıksa da hala karanlıkta kalan sırlar var.

26
İşte Tom Cruise ile Katie Holmes boşanmasının ardında yatan gerçekler de bunlardan biri. Ünlü çift boşanma kararını açıkladığında herkes bunu Katie Holmes'un kızı Suri'yi tarikattan kurtarmak için istediğini konuştu. Ama güzel oyuncu bu konuda ser verip sır vermedi.

27
Yani bu konudaki gerçekler hala bir gizem perdesi ardında. Bir başka nokta da Tom Cruise'ın Scientology inançları gereği kızı Suri'yi bir yılı aşkın süredir görmediği yolunda. Bazıları film çekimleri nedeniyle vakit bulamadığı için kızını göremediğini söylese de pek çok kişi Cruise'un kızını görmemesinin ardında tarikat inançlarının yattığı görüşünü savunuyor.

28
Yani bu konudaki gerçek henüz ortaya çıkmış değil.

Son Dakika Hollywood'un En İyi Saklanan Sırları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement